Jump to content

Prison Break (2005-2017)


Doug Bradley

Recommended Posts

Ajmo u zatvor i sve opet Jovo nanovo :lol:

Al` se ovo iskomplikovalo!?

Sto se tice Selfa, bas ta bebasta faca ga cini ljigavijim i od pocetka mi je bio sumnjiv, tj. neko kome se ne moze verovati.

Mada vise ne znam ni kome se ovde moze verovati...Na kraju ce Sukre ispasti vodja kompanije :lol: :lol: :lol:

Edited by hate squad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo,samo da kažem da moje ludilo za PB ne jenjava ... odgledah sinoć 3 epizode vezano .... poludeo sam skroz. Ne zna se koji serijal je bolji, ovaj 4. mi je stavrno odličan, baš se izdvaja od ostalih. Ako moram da poredim, nepriskosnoveni su mi prvi i četvrti serijal.

 

A što se tiče poređenja onih cica ... ako niste primetili da je Sara (sa stomakom, ali ja nisam tat avaj!) ne napucana a ova druga je išminkana, ispozirana i nacickana ... Saru za ženu! :) Mnogo mi se dopada stavrno ... zamišljam je kako kuva ajvar bre! A zamsilite onu drugu ... no way!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao nece valjda opet :) :) :)

 

Haha. :) Take it easy. :D

 

Evo,samo da kažem da moje ludilo za PB ne jenjava ... odgledah sinoć 3 epizode vezano .... poludeo sam skroz. Ne zna se koji serijal je bolji, ovaj 4. mi je stavrno odličan, baš se izdvaja od ostalih. Ako moram da poredim, nepriskosnoveni su mi prvi i četvrti serijal.

 

Nisam znao da si i ti jedan od "naših". :) Slažem se za prvi i četvrti serijal, iako najviše volim drugi. :D Prvi je poseban zbog svoje priče i naravno "preciznosti", svaki detalj je na svom mestu. Ova sezona je baš dinamična, i rekao bih "urbana", sasvim nova i to mi nesumnjivo odgovara.

 

A što se tiče poređenja onih cica ... ako niste primetili da je Sara (sa stomakom, ali ja nisam tat avaj!) ne napucana a ova druga je išminkana, ispozirana i nacickana ... Saru za ženu! :) Mnogo mi se dopada stavrno ... zamišljam je kako kuva ajvar bre! A zamsilite onu drugu ... no way!

 

Sara! I za ajvar i za sve drugo. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

sljedeci ponedjeljak:

 

Michael and Lincoln race to get Scylla back from Gretchen and her new partner who are just as determined to get a missing piece of the puzzle from the brothers. Meanwhile, Mahone meets with an old colleague who is torn between friendship and duty, and T-Bag’s faith is put to the test while holding Gretchen’s family hostage on the “Just Business” episode of PRISON BREAK.

 

 

 

a prekosutra cini se da linc opet strada kukavac.. bar u najavi.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...