Jump to content

Counterignition


krchulj

Recommended Posts

@ lord vader

to mora da si dobio od Deje :)

Verovatno je u pitanju World of lies demo, tj. nikad ne objavljeni album... snimali smo ga 2 godine, i onda smo shvatili da bi trebalo prepraviti aranzmane, da su mnoge stvari u samom pravljenju pesama uradjene ofrlje, pa nismo ni hteli da objavimo taj snimak, i ako smo imali dogovor za album sa Loknerom josh 2002.

 

Evo Meda je rekao da sam GAY i ja se nisam uvredio

jok...

pa od toga je sve pochelo :)

 

Counter Ignition je dobar bend, pesme su dobre, pa jel hoces sto puta da kazem? Cak je i ime sasvim OK...

da! i da napishesh u svesci na 20 strana :)

 

Medo, posedujes li ti snimak Carrot Punka iz Lovca? Voleo bih da ga imam, ako nije problem.

Ne, mislio sam na onaj s KMFa

 

I jebala te tema, niko i ne postuje sem Kovinaca. Aj bolje svi da se nadjemo u kafani pa da pricamo o CIu.

Pozive na pivo ne odbijam, makar morao da chuvam dupe :), al to kad dodjem iz BGa

do tad mi je ovo jedina zabava, zato nemojte da prekidate :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se zavrshi ispitni rok, Cepesh kupuje gajbu, a ako upishem trecju, i ja kupujem gajbu, evo i Vader cje da kupi gajbu, jebi ga, nasho se tu, pa idemo da pijemo dok Cepesh ne ode kod Ace rejvera da ga muva :).

 

edit:

au shto volim kad se prvo iznapushavamo pa se onda napijemo :)

 

al moramo josh josh da se napushavamo, dok ja ne dodjem u kovin :)

Edited by krchulj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu strava uzeću i ja još svakom po gajbu pa će da bude baš opasno.E i ja to volim isto, naučićemo i ostale da bi mogli da se igraju sa nama a da se ne naljute posle 5 minuta.Stvarno šteta što se ne uključi još neko pa da bude kao na probi! :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kazem ti da lazes, kad stvarno lazes, izmiljas i lupetas! :D

Ja pokrenuo raspravu zasto mi je Meda rekao da sam GAY? HahhHAha... Ja sam vas prvo isprozivao drugarski, a ti se osetio uvredjenim pa pokrenuo raspravu, da sam znao da ste toliki kompleksasi pobegao bih glavom bez obzira sam u Nju Orleans. Prvi si nastupio ozbiljno, a to ti je prvi post na ovoj strani. Procitaj moj prethodni, pa ako ti se on cini kao da sam ja nesto uvredjen pa se izdrkavam, nema sta da se prica...

 

A jel te boli kurac za moje misljnje? Pa sta se koji moj primas onda toliko? I izdrkavas? Odjebi. Prosto.

Za solaze sam mislio da nisu bitne, jer se mogu uvek ponovo snimiti, ne uticu toliko na celokupan kvalitet pesme, posebno u demo varijanti! Jel ti to dopire do ganglija, ili cemo ponovo? Ma definitivno me podjebavas, ne mogu da verujem da imas jecam umesto mozga...

 

I ne, ti se ne secas dobro sta sam ti rekao - reci da sam ti tad rekao da su pesme sranje i da je bend sranje i definitvno si psihijatrijski slucaj. A srecom imamo ustanovu za takve.

A opet, hocemo li pijana prepucavanja iz grada da uzimamo kao validne argumente? Kad bih ja poceo da iznosim epitete upucene s tvoje strane meni u gradu ispisao bih onih 20 strana sto Meda trazi.

 

Gde sam procitao da si osnovao SBB? Pa eno ti u prvom postu, svrstao si ga u "Nase" bendove, pa si posle rekao kako su to bendovi koje ste vi stvarali i predvodili: "Svi ovi bendovi koje sam naveo (izuzev Đapeta) su autorski bendovi koje smo mi stvarali i predvodili."

Pa ti se covece ne secas ni sta si rekao pre dva posta :P

Brate, sad si se oterao u beskrajnost, majke mi! Nadmasio si samog, jednog jedinog Stoleta!

I po ovome ti se secas necega sto je bilo pre par meseci u gradu? genije.gif

 

Naravno da necu da kazem da je ime strava kad nije. Ok je, ali nije nista originalno. I dalje tvrdim da je "Carolije Iz Velike Plave Kuce" mnogo bolje! Ti Mladjo mozes da budes npr. Tatar!

 

PS: Sve ovo shvatiti vrlo licno.

 

:pivopije:

Edited by Wleikko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hihihihihi au Medo pa ti si u pravu pa Cepi je stvarno bioskop. Je l' ste primetili kako se forum pokvario posle njegovih postova, au bre Cepi pa ti bi i kliker pokvario! :zeleni:

 

Pa Cepuljo ti si se opet tu nešto nama kontranapalio i još kažeš da ime nije dobro! :mhihi:

'Ajde sad pa ti si taj koji ne zna šta je napisao, jel si priznao da je ime dobro a sad opet menjaš iskaz. Predomišljaš se tu kao neka mlada. Mi taman krenemo da se dogovaramo kako ćemo da proslavimo Medino polaganje ispita a ti nas opet vraćaš na temu, pa ti stvarno nemaš smisla za aranžmane.

 

Nego da vidimo mi kakav je to sastav mali Cepika ovoga puta napisao za domaći.

Pa nije toliko ni loše polako se popravlja treba to još malo da se teše ali ima nade.

 

Sve u svemu zaslužio si prelaznu ocenu, naravno ukoliko ispišeš to što smo ti zadali i ukoliko pribaviš tu gajbu malo da nas podmitiš. Eto ako treba mi ćemo da ti kupimo svesku a ti samo kupi pivo i sve će biti u redu. Samo još da ti skrenem pažnju malko oko gramatike ali to su već finese i ne moraš toliko da se sekiraš oko toga.

 

Recimo kad neko napiše rečenicu: "Svi ovi bendovi koje sam naveo (izuzev Đapeta) su autorski bendovi koje smo mi stvarali i predvodili." Glagoli "stvarali" i "predvodili" su u množini kao i zamenica "mi" a to u konkretnom slučaju znači Meda i Mlađa, Mlađa je stvarao Don't Ask i Ambush a Meda Strikeback, i onda su zajedno napravili CounterIgnition. Stvarno ne mogu više to da ti objašnjavam ako sad nisi razumeo. Znam ja da je većina DIF-ovaca polupismeno ali ti si me stvarno zabrinuo, nema veze tu smo mi da te malo uputimo u neke stvari. ;)

 

Samo Cepi ti moraš da shvatiš neke stvari, ako pokušavaš nekog da zajebavaš i da ga vređaš a on se ne naljuti to ti je kao i da ništa nisi uradio. :mhihi: To ti je u statutu kontrapaljenja. Bitno je da se ti interesuješ za predmet i kad jednom ovladaš svim tim tehnikama i unapredimo te u roudija super ćemo se zabavljati, videćeš! :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaistinu puce forum, nije mogao da izdrzi takav pritisak!

 

Vidim Mladjo da polako zakopavas ratnu sekiru. Tako i treba, pametniji popusta, dok negde takvog nazivaju i picka.

 

Ih sad ja treba da gledam u pasulj sta si ti mislio pod tim, dal je jednina, mnozina, palatalizacija, jednacenje po mestu tvorbe ili slicni kurci... A i sad si se jos vise pros'o, sa sve pare! :D

Prosecnom nekovinskom citaocu ovih redova iz tvoje izjave bice jasno da ste te bendove ti i Meda zajedno stvorili! A ti sledeci put prilozi knjizicu "Upustvo za citanje i tumacenje Mladjinih dubokoumnih postova", mozes u pdf formatu da se ne maltretiras sa koricenjem, a ja se evo dobrovoljno prijavljujem da ti budem lektor, kao i "Pravilnik o javnom iznosenju prljavstina iz grada i koriscenju istih u dokazne svrhe", pa bi tek tada, nadam se, mogli da krenemo u objektivnu rapspravu.

 

Ako se vec bavis pismenoscu DIFovaca, tu si u pravu, ali treba da znas da im kao takvima ne nedostaje fizikalija (jbg, neko ima u glavi, neko u nogama), pa ako se kojim slucajem prevaris i krenes sa upraznjavanjem onih batina koje si pominjao, znaj da ces da dobijes po picki. Xexexe :evotigana:

Doduse ako je jedan DIFovac svojom "pismenoscu" uspeo da te isprovocira, na kom si ti stupnju razvoja? Ja mislio nema gorih... :P

 

Al ti je jebeno shvatanje zajebancije, stvarno te ne kapiram... Jadni ovi ljudi sto s tobom sade kupus, zajebavate se samo da se izvredjate na krv i noz...

A i sve ono gore ti je corpus delicti (ko nije ucio latinske izreke kod Puele, nece shvatiti), i sto se toga tice ja sam se super zabavio... :pivopije:

 

Brate, ko hoce da bude roudi jednom govnetu od benda... genije.gif

Edited by Wleikko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ga opet ovaj prosečni, nepismeni DIF-ovac se javlja. Znaš i sam da služim civilno vojni rok tako da ne smem da imam kontakt kako sa vatrenim tako i sa hladnim oružjem.

E sad što se same pičke tiče znamo svi da bi ti najviše voleo da ti je to u gaćama. :uhoh:

 

Cepi bre ne bavim se ja pismenošću DIF-ovaca nego nepismenošću. Mada ruku na srce nepismenost i nije mnogo opasna ukoliko čovek razume šta je napisano. :mhihi:

 

Koliko vidim ti si jedini čitalac koji se pobunio i nije ukapirao, zato zaključujem da nisi prosečan nego malo više ukopan, da ne kažem ispod proseka. :icon_ne:

Ako ti je gledanje u pasulj jedini način da nešto ukapiraš onda najbolje da naučiš da gledaš u njega, to ti je i onako bliska biljka.

E sad samo zbog tebe da pišem nekakve brošure to bi ti bilo stvarno previše pa čak i da kupiš 2 gajbe piva (mada bih za jedno 6 razmislio).

 

Nadam se Cepi da neće doći do tih fizičkih obračuna jer bi to bilo neravnopravno, nas je mnogo na tebe jednog to ti je ona priča o kvantitetu i kvalitetu. Ustvari više nisam siguran da li vi DIF-ovci uopšte razlikujete ta dva pojma. Eto ovoga puta će domaći da ti bude mnogo lakši. Potrebno je da nam odgovoriš na pitanje: šta je teže kilo gvožđa ili kilo perja? :confused:

Sve u svemu popravljaš se ali to je proces koji će izgleda malo duže trajati, ne gubi nadu Cepi, kupili smo ti sveske!

 

Ej Medo Cepeša smo iscedili više nije interesantan ni sebi ni drugima.

Pogledao sam ti Jackhammera i deluje u redu, jedino je jedan od džekova malo oštećen, onaj koji prekida napajanje kada kabl nije utaknut, mada ne verujem da je on mogao da zajebava, videćemo kako će se ponašati nadalje, makar sam pronašao neke šrafove.

 

PS: Cepi ako i slučajno dođe do tog obračuna ne samo da ćemo da te prebijemo nego ćemo da ti otkinemo glavu i da ti se iseremo u vrat. :pivopije:

DIF = Debili Imaju Fizičko

Edited by mladen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ama bre to je neko lupio pa je ostao živ, nemoj ti da se sekiraš po tom pitanju.

'ajd ako možeš napiši koji su nazivi pesama pa da probamo da razrešimo tu dilemu.

u caroliji se nalaze intro,world of lies,build my sin,i still exist,blood,existence,i dont wanna die,secret to you,inside of mine,mortal creation......

i,ste je sa pro past,jel to izaslo nekad?

 

 

@ lord vader

to mora da si dobio od Deje :)

aha,od deje........

 

 

Kad se zavrshi ispitni rok, Cepesh kupuje gajbu, a ako upishem trecju, i ja kupujem gajbu, evo i Vader cje da kupi gajbu, jebi ga, nasho se tu, pa idemo da pijemo dok Cepesh ne ode kod Ace rejvera da ga muva :).

dogovoreno za gajbu........ :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sreca tvoja sto ovo i ne cita niko drugi do mene, Mede i eventualno Gavre, jer bi te neko prijavio i tvoja sudbina bi bila trajno vezana za Kovin (ne ocekujem da ovo ukapiras...)

Sem tebe, od jos dvojice koji citaju i postuju, jedan je tvoja kucka, a drugi se pobunio - to ti dodje 50%, sto i nije zanemarljivo, a i onih drugih 50% je sumnjivo...(Gavru ne racunam) A i sto kazes, bolje da pricam sa pasuljem nego s tobom...

 

Sto se tice fizicnih obracuna, mnogo vas je, a? Kad sam pominjao vas? Samo tebe. A i ocekivao sam da si takva picketina, dok god vas je gomila ti ces da dobijes manje batina... A kad cemo vec tako "casno" da se bijemo, hoces da ja povedem armiju DIFovaca pa da se peglamo? Ima tu nekih kikboksera, drugara iz grupe, ne pitaju mnogo za (ne)pismenost, ali nanose stetu. A mogu i stare drugare sa karatea - nisu toliko sirovi kao kikbokseri, ali ipak biju(emo). Nije nikakav problem. Vi imate kvantitet, mi i kvalitet i kvantitet, pa da vidimo ko ce da dobije po picki. A si siguran da hoces da ti svi drugari dobiju batine samo zato sto si ispao gluplji od (ispod)prosecog DIFovca?

U svakom slucaju, bar si javno priznao da si picka. Pohvalno. To je prvi korak.

 

Za PS, to ti je stvarno bolesna izjava...

 

PS: Tvoja dijagnoza bi za sad mogla da glasi ovako: Iskompleksiran, kontra-napaljen - ispoljava afinitet prema istom polu, izmislja i umislja stvari, sto moze da dovede do zakljucka da pacijent pati od tezeg stadijuma sizofrenije ili zavisnosti od teskih opojnih droga (vise verovatno) kao i patoloske senilnosti. Homicidni, kao i suicidni pokusaji su vrlo verovatni, zato pacijenta obavezno vezati za krevet i dati mu jacu dozu anestetika.

Ovo je privremeno, cekam da se proseres jos nesto, pa cu da ti utvrdim konacnu dijagnozu i izdam uput za medicinsku instituciju gde mozes da se lecis.

 

:pivopije:

Edited by Wleikko

Share this post


Link to post
Share on other sites

definitivno ne umes da se zajebavas... em si glup, em previse pokusavas da vredjas... bilo je zanimljvo dok smo te zajebavali, ali i to je dosadilo, sad me samo nerviras... jos ces stvarno da dobijes po picki...

 

ja odustajem od ovog, nije vise zanimljivo...

 

edit:

"drugari sa karatea" :):):)

covece, koliko ti imas godina :):):)

 

i ja sam imao drugara koji je trenirao karate, u stvari burazera, i svima sam pretio...

kad sam imao 5 godina :):):)

Edited by krchulj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednostavno izgubljen slučaj i vreme nažalost, a toliko smo nade polagali u tog perača kurtona.

Naučio je samo da vređa ali to nije od nas. :icon_ne:

Vrlo dosadno. I ja odustajem. Cepi ostaješ sam sa svojim varošarijama. :spava:

 

Medo sutra idem u BG po nedostajuće delove do petka će Slave biti gotov. :opusteno:

 

Evo jednog vica da se malo razonodimo:

Bio jedan kralj i imao 4 sina. Prvi je bio baletan, drugi frizer, treci stilista, a cetvrti je bio isto peder! :lol:

Edited by mladen

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da odgovorim gavranu...

da, to je world of lies semo iz 2004.

a pro-past je prvi demo od tri pesme snimljen na 1,2,3, sa jednim mikrofonom, koji je bio na sred sobe, i prikljucne na dek :)

ima i druga verzija snimljena dve nedelje kasnije, tu smo vec koristili komp i snimili sve instrumente posebno, s tim sto smo bubanj ozvucili sa cak 2 mikrofona :), ali mislim da je ova prva verzija kvltnija :)

 

@mladen

jel su ti delovi zvucnici i iverica :)?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, hladnjaci i trafo, nemam sad aparat da slikam ali izgledaju moćno. Sutra ću da svratim malo do tih dućana da vidim šta imaju od zvučnika. :muzicar:

Studio će biti oko 5mx3m nije nešto ali bolje išta nego ništa. Bitno je da je ukopan i da nema Sneže i atentatora da zovu murku kad god zagrmimo. :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta sad seres? Sam si rekao da ako pokusavas nekog da zajebavas, a on se ne uvredi to je kao da nista nisi uradio. Samo sam sledio tvoj savet B)

 

Brate Medvede, sta ti lupetas covece, kakve veze ja imam s tobom? "Moji drugari sa karatea" su reprezentativci, ciji sam i ja clan bio do pre godinu dana. Nije ni bitno, nisam znao da stvarno hocete da se peglate...

 

I sta sad koji kurac kenjate? Kakvo je to vase zajebavanje, kad meni Mladja moze da proziva sve odreda sto radim i cime se bavim u zivotu, neko vas malo pecne vi se rasplacete ko razmazena derista? Jeste gejevi majke mi. Nista ja nisam Mladju vise vredjao nego on mene, ako je to i bilo vredjanje.. Nisam se cam ni nadrkao, mogao je da mi psuje koga oce ovako preko neta, boleo bi me kurac, dok mi covek ne kaze nesto u facu, ne shvatam to licno. Ako si se ti indentifikovao sa svim sto sam ti rekao, onda stvarno... necu nista da kazem...

 

I ajde molim te reci mi, cime sam te toliko uvredio, da bi po tom osnovu mogao da ti izvinim, pa da raskrstimo s tim. A posle zovi moderatora, da izbrise sva ta govna.

I da se ne ponasate ko derista i odemo na :pivopije:

 

Jeli Gavro, kako se tebi ovo cini? Ti si jedini objektivni posmatrac ovde B)

Edited by Wleikko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mwahaha, pa to ti i je i cela filozofija ove debate.

Mladja je nesto sanjao kako sam mu jednom nesto u gradu rekao, pa se gadno uvredio, jer je kao i svaki clan jednog ozbiljnog benda, cija je tema na Trash Metalu gde su inace Megadeth i Metallica, jer su preveliko ime za Domacu Metal Scenu, spreman da prihvati objektivnu kritiku. Sta li ce tek da radi novinarima kad se proslave... :lol:

 

Ali evo jos jednog vica da se jos malo razonodimo:

 

Voze se autom masinac, elektrotehnicar i programer. Auto odjednom stane.

Kaze masinac: sigurno je bregasta!

Kaze elektrotehnicar: ma sigurno je razvodna kapa!

A kaze programer: a da mi izadjemo pa udjemo, mozda ce da proradi?

Edited by Wleikko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...