Jump to content

Lacuna Coil


Recommended Posts

Skidaj, kvalitet je standardno dobar icon_smile.gif

Uostalom skini prvih 500 kb pa iskopiraj file u neki drugi folder, a zatim ga rename, obrishi mu ekstenziju programa s kojeg skidas, ja recimo skidam s getrightom i obrishem nastavak i ostane samo mpeg ekstenzija, i lepo pustish tih 500 kb i vidis da li ti odgovara kvalitet icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Skidaj, kvalitet je standardno dobar icon_smile.gif

Uostalom skini prvih 500 kb pa iskopiraj file u neki drugi folder, a zatim ga rename, obrishi mu ekstenziju programa s kojeg skidas, ja recimo skidam s getrightom i obrishem nastavak i ostane samo mpeg ekstenzija, i lepo pustish tih 500 kb i vidis da li ti odgovara kvalitet icon_razz.gif

Ma, za sada sam zadovoljna i ovim shto imam.

Ona shtrafta po sredini je i onako vecj prestala da me nervira icon_wink.gif

Edited by DevouredSoul

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

bend je SRANJE.

nekada su bili dobri, u vreme kada su izdali In a Reverie i Halflife (ujedno i nesto najbolje sto su snimili).

Kasnije su poceli uzasno da se ponavljaju, sve lici na ono ranije, Unleashed Memories je imao 2-3 dobre pesme, a sve kasnije je uzas.

Christina Scabbia mozda izgleda sve bolje i bolje, a bend stvara sve goru i goru muziku.

 

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

bend je SRANJE.

nekada su bili dobri, u vreme kada su izdali In a Reverie i Halflife (ujedno i nesto najbolje sto su snimili).

Kasnije su poceli uzasno da se ponavljaju, sve lici na ono ranije, Unleashed Memories je imao 2-3 dobre pesme, a sve kasnije je uzas.

Christina Scabbia mozda izgleda sve bolje i bolje, a bend stvara sve goru i goru muziku.

 

pozz

Vazno je da ona izgleda sve bolje i bolje! icon_mrgreen.gifph34r.gif

Edited by Ivan_Creed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre mozda 4 god, jedan drug mi je doneo diskove od Lacune, i preporuchio mi bend, kao svidece mi se...

i bio je poprilichno u pravu... MNOOOGOO su dobri...

Omiljene pesme: Half-Life, My Wings, Stars, Honeymoon Suite, Heir of Dying Day...

 

stvarno bend koji bih mogao po ceo dan da slusham i da ne gasim ni na tren... naravno zbog odlichnog vokala...

 

e, sad, ono shto nisam znao dok nisam prochitao ovih 213 poruka... je - ko se lozi na Korn i ko ih kopira u oblachenju???

shta to prichate??? ne mogu da povewrujem....

 

pre godinu dve sam skidano slike benda, diskografiju, i biografije, i ne secam se da sam igde naleteo na fotos gde se oblache kao bleda kopija Korn-a...

Zar je uslov za neki metal bend da se pojavi na TV-u da kopira stil nu-metal bendova???

 

nadam se da nece promeniti muziku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A preterali ste malko....

Unleashed Memories je fenomenalan album, skoro su sve pesme dobre.

Meni se bash dopada shto se ugledaju na nu metal bendove. Zbog toga su mi i dalje zanimljivi, odavno su prestale da me nerviraju tematike koje gaje WT i NW (recimo).

 

Comalies jeste komercijalan ali uopshte nije losh.

Uostalom da ste malo bolje slushali ranije albume, shvatili biste da su se pojedini momenti ponavljali u gotovo svim pesmama...

 

 

Lacuna konza! icon_da.gificon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unleashed Memories je fenomenalan album, skoro su sve pesme dobre.

Skoro?!

 

Ceo album je savrsen i to im je ubedljivo najbolji album koji su ikada napravili.

 

Inace, Lacuna Coil je jedan od onih bendova koje ili slusate ili ne slusate. Jako specificno zvuce, Scabbia i nema neki glas ali zato taj glas kombinuje sa muzikom tako dobro da slusalac ostaje bez reci. Ferro ima odlican glas koji fenomenalno kompnuje sa muzikom.

 

Ukratko, vokali i muzika prave jednu tako perfektnu simbiozu da bukvalno prikuju slusaoce. Jednostavno morate da preslusate pesmu do kraja.

 

Tekstove ne treba ni pominjati - fantasticni su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, Lacuna Coil je jedan od onih bendova koje ili slusate ili ne slusate

 

Ja recimo ne mislim da je Lacuna jedan od takvih bendova, zapravo, ne znam ni koje bih bendove mogao tako da okarakterisem, ali oni tu ne bi pripadali sigurno icon_wink.gif

Verovatno bi toj kategoriji pripadali neki bendovi ekstremnijih vrsta metala, gde verovatno nema tog polovicnog osecaja, dakle, ili slusas ili ne slusas

Ja Lacunu pustim kada mi neko dodje na kafu, a inace ovako ne bas cesto.

Znaci, i slusam i ne slusam icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja recimo ne mislim da je Lacuna jedan od takvih bendova, zapravo, ne znam ni koje bih bendove mogao tako da okarakterisem, ali oni tu ne bi pripadali sigurno icon_wink.gif

Verovatno bi toj kategoriji pripadali neki bendovi ekstremnijih vrsta metala, gde verovatno nema tog polovicnog osecaja, dakle, ili slusas ili ne slusas

Ja Lacunu pustim kada mi neko dodje na kafu, a inace ovako ne bas cesto.

Znaci, i slusam i ne slusam icon_wink.gif

Ti si jedan od retkih.

 

Svi ostali koji su culi lacunu je ili mrze ili obozavaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...