Jump to content

Hattrick


Teufel

Recommended Posts

Хеттрик је светска највећа и најпопуларнија онлајн фудбал менаџер игра.

 

И потпуно је бесплатна!

 

У Хеттрику, ви водите ваш сопствени фудбалски тим и такмичите се против 941 770 корисника широм света. Све што вам је потребно је веб претраживач. Мечеви се играју у реалном времену пар пута недељно. Можете се улоговати кад год пожелите да проверите статус вашег тима, издате тренинг налоге, мењате играче - или да једноставно кулирате са осталим Хеттрик корисницима.

 

www.hattrick.org

 

 

igra li neko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pa ima nas :)

 

Moja ekipa je FK Promaja, trenutno sam u IV.4 ligi i ne pomisljam da napustim igru :D

 

zombie, ti?

 

 

P.S. sharkey gde god da se nakacim nekako na tebe naletim, postaje zabrinjavajuce :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Wolflord - super :pivopije: ako ti nesto ne bude jasno, pitaj. To da li ces gubiti 10:0 na pocetku zavisi od lige. Moze da se desi da upadnes u ligu sa botovima i da budes prvi ;)

 

@sharkey - mislio sam po forumima - isktrim i sl, imam te cak i na myspaceTu :D

a u HT-u se nismo sastajali :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne kenjaj Djole :P:D

mozda najzanimljiviiji deo u igri su konferencije, i interakcija sa drugim korisnicima, mi na primer ovde u nishu smo se organizovali pa svake subote kad su tekme se okupljamo u igraonici i pratimo zajedno nas dvadesetak :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ovako, ja volim fudbal i obozavam igre tipa menadzer i sl. i uvek sam razmisljao kako bi bilo kul da igras sa pravim ljudima a ne protiv kompa. Ortak mi je dugo pricao o ovoj igri i kad sam konacno uveo kablovski net, prva stvar mi je bila da se prijavim za ekipu :D (jbg, ludak)

 

E sad, ako ste se pronasli u nekom delu ove price, verujem da ce vam se hattrick svideti.

 

@Wolflord - ja kad sam dobio ekipu, upao sam u neku petu ligu i to na pola sezone. nisam imao ni bod ali sam nekim cudom uspeo da dodjem do baraza i da ostanem u ligi. Igranje sa botovima ima i svojih prednosti ali i svojih mana. Prednosti su naravno, sto ces sve tekme dobijati, sto ces puniti stadion... Mana je sto to moze da te smori jer nemas prave protivnike, sto ne mozes da vidis svoju pravu snagu i da vidis koliko ti ekipa napreduje... Uglavnom, gde god da upadnes, bice ti interesantno zbog konferencija, kupovine igraca (najmocnija stvar), sastavljanja ekipe, odabira taktike, dovodjenje trenera, treniranje igraca tj dizanje njihovih skilova...

 

jos jednom, ako ti nesto nije jasno, slobodno se javi. imas i na HT-u konferenciju gde mozes da postavljas pitanja ako ti nesto nije jasno.

 

najvaznija stvar je da: PROCITAS PRAVILA na pocetku. tu ti je sve objasnjeno.

 

@lemmy sixx - :pivopije: i za tebe vazi ovo gore :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moracu da procitam pravila. Ovako neiskusan necu dogurati nigde. :) To cemo ja i ortak zajedno da peglamo, mozda se i sretnemo na terenu ;) Jedva cekam da dobijem tim (FK Zavetrina)! :rockdevil::lol:

 

BTW. Vise volim da peglam fudbal na dzojstiku(Pro Evoliution i Winning Eleven), tu sam zajeban! :bigblue:

Edited by Wolflord

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro,ok je to,ali nemam ja zivaca ni vremena da piljim ispred kompa u neko odredjeno vreme radi nekog tamo virtuelnog transfera...sezona predugacka,traje pola godine...utakmice se igraju u glupo vreme,u 12.45h.Tada ljudi ili rade,ili su u skoli.Bilo bi mnogo bolje kada bi islo po nekom ubrzanom principu.Ovako poprilicno smara.Barem mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta sto ti se ne svidja :(

 

Meni je odlicno sto se igra real time i sto sezona traje 16 nedelja. Termin od 12:45 meni odgovara a i ne znam ko to ide subotom u skolu i na pos'o :D

 

Sto se transfera tice, meni je bas to super sto za nekog dobrog igraca, koji je recimo iz juzne amerike, moras da budes budan u 3 ujutru i da se nadmeces sa jos par debila kojima je ova igra nije smor.

 

Inace, prosao sam u V. kolo kupa, to je rekord kluba :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...