Jump to content

Far Cry


Жвакић

Recommended Posts

Приметио сам да нема тема за ову одличну игрицу па реших да то променим. Елем, да ли је неко играо? Врло добро остварење и врло тешко у одређеним деловима! Одлична графика и занимљива прича. Вероватно ће се снимити и филм следеће године, али пошто ће га режирати онај Уве Бов или како се већ зове озбиљно сам забринут за његов квалитет!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije losa igra, na momente cak zanimljiva, sta znam, mislim da je radjena za fanove Counter-Strike-a :) :) :) :) Prica je vec ustaljeni kalup..

Grafika je jednostavna u poredjenu sa Quake 4 ili Oblivion -om, a izgleda mnogo blolje!!!!

 

Preteska je samo na kraju kad treba da se probijes kroz onaj hodnik pun marinaca..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grafika je jednostavna u poredjenu sa Quake 4 ili Oblivion -om, a izgleda mnogo bolje!!!!

 

Upravo to. Odlicna igra, pravi dokaz da za dobar graficki dozivljaj nisu neophodne onoliko "masne" teksture.

Pre par godina sam je dugo igrao sa ekipom u LANu, svidela mi se fora da kad te neko nisani iz grmlja, vidis odbljesak njegove puske pa nemoze da kampuje kao magarac. Kada se skinu dobre mape, igra progleda. Inace organski ne podnosim CS, pa se nikako ne bih slozio da je radjena za to strebersko sranje. Kada mi se igra nesto tako, radije cu igrati SWAT4 ili RS, mada vec dugo ne igram bas nista.

 

 

btw, kad vidim to "igrica" ....

Koliko je to retardiran izraz :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna igra

Dosta inovativnih elemenata u gameplay-u-npr voznja hangliderom

Jednostavna grafika?Pitanje je sa kojim nivoom detalja ste igrali-kada se sve stavi na ultra high tesko da ista moze da joj primirise

Tezina?Zavisi koji nivo-cak i na srednjem nivou tezine igra nije nimalo naivna

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednostavna grafika?Pitanje je sa kojim nivoom detalja ste igrali-kada se sve stavi na ultra high tesko da ista moze da joj primirise

 

Nedavno sam je opet odigrao na ultra high sa HDR enabled 1280x1024 AAx6 AFx16. Jako mi se dopada Crytek pristup grafickim resenjima i u mom svetu Far Cry uz HL2 deli prvo mesto sto se tice nivoa graficke realnosti. Ono "jednostavna grafika" se odnosi na to da nisu masno koristili shadere na teksturama kao sto to radi recimo ID software, pa im na kraju igre ispadnu zahtevnije a vise podsecaju na crtani film i strip nego na realan svet gde je Far Cry pochistio sve pred sobom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 years later...

Ima brate.. reloaded verzija, ima i brdo peceva sad, samo guglaj reloaded, radi opusteno. Skines reloaded osnovnu + 1.5 i kapiram sljakace.. nisam jos stigao da je igram, ali likovi po netu kazu da radi.. probleme koje mozda ima poticu iz problema sa samom igrom, ne sa krekom, ali izgleda da je sada skroz igriva.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...