Jump to content

Softver - preporuke


imaginos

Recommended Posts

ionako nisam uspeo da instaliram običnu verziju hroma, jedno tri-četri instalacije sam skinuo, ni jednu neće da pokrene... samo portable mi radi... i on definitivno nije bolji od opere, ja nikad ne otvaram manje od pešes prozora a ovaj hrom duplo više memorije pojede...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tja,za Windows 7 firewall prakticno nije ni potreban,njegov ugradjeni firewall je sasvim dovoljan

U principu i za XP bi bio dovoljan njegov ugradjeni firewall,al za razliku od Win 7 nema kontrolu odlaznog saobracaja,samo dolaznog pa ako se zapati neki spyware nije u stanju da ga blokira :meshuggah:

Izgleda da polako sa pojavom novog Win-a nestaje i potreba za dodatnim firewall-ovima plus ne postoji ni jedno besplatno pristojno resenje pored Comodo-a a da valja,Sunbelt je zastareo i vise se izgleda ne osvezava,zadnja verzija je iz 2006 godine a i nije besplatan :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji li program koji (sigurno) moze da povrati shift-delete obrisane fajlove? Skinuo sam film, ekstraktovao ga i obrisao slucajno sa partovima. Da je 700mb u pitranju skidao bih opet, ali je u pitanju LOTR3 Extended 720p. :ph34r:

Edited by Mare^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ou shit, ja sam par puta koristio neke, ima ih dosta, ali mislim da ne postoji sigurna varijanta,

 

uspeo sam da povratim neke dokumente i slike, nisam nikad pokusao sa tim vecim fajlovima.

 

3 Remarkable File Recovery Tools

 

PC Inspector File Recovery

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

koji program da koristim i kako da ga podesim da dobijam notifikacije na desktopu kad dobijem mail?trenutno koristim i yahoo i gmail uskoro i hotmail pa bih sve to da saberem na jednom mjestu.

 

 

mozilla thunderbird sa "minimize to tray" ekstenzijom radi stvar, i to bas tu koja ti treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tja,za Windows 7 firewall prakticno nije ni potreban,njegov ugradjeni firewall je sasvim dovoljan

U principu i za XP bi bio dovoljan njegov ugradjeni firewall,al za razliku od Win 7 nema kontrolu odlaznog saobracaja,samo dolaznog pa ako se zapati neki spyware nije u stanju da ga blokira :meshuggah:

Izgleda da polako sa pojavom novog Win-a nestaje i potreba za dodatnim firewall-ovima plus ne postoji ni jedno besplatno pristojno resenje pored Comodo-a a da valja,Sunbelt je zastareo i vise se izgleda ne osvezava,zadnja verzija je iz 2006 godine a i nije besplatan :meshuggah:

 

Postoji NetLimiter - radi na 64bit XP-u, pa cenim da radi i na 7ici. Doduse, on nije besplatan, ali odlicno radi oba posla (i limitiranje i firewall) - gde pod odlicno podrazumevam da sem sto kontrolise sve sto treba, je konfigurabilan i pregledan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Windows 7 firewall moze prilicno dobro da se "nastimuje"

 

Npr

 

http://maximumpcguides.com/windows-7/how-to-manage-the-windows-7-firewall/

 

Ima sam jedno odlicno upustvo sa sve slikama,ali ne mogu da se setim adrese-ima ga u history-ju FF drugog kompjutera kojeg koristim pa cu pogledati i okaciti ga ovde :zeleni:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

postoji li neki dobar mkv to avi converter

 

probao sam Handbrake i iWisoft converter, nenormalno su spori, dva sata im treba da konvertuju film (i duže ako film traje preko 120 minuta).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...