Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

 

@ Vlaja Buraz,

 

To sam i ja uocio.

 

Ko zna sta se sve desavalo sa istim automobilom. Vidis da u opisu karakteristika pise da je tjuniran! Moguce da je lik menjao motor.

 

 

@ Routasydän

Potpuno se slazem sa tobom!! Mada ono, covek se malo nalozi, kad nadje tako nesto povoljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ovaj Clarkson je tata!!!!! Kakav kralj od coveka!

 

Inace obavezno, ali obavezno pogledajte ovaj video (Mustang ti ne gledaj, popizdeces) ma ima i test Mustanga a najsmesnije mi je kad na stazi u pustinji konj mustang napravi bolje vreme od automobila mustanga jer konj bolje trci kroz krivine a auto ima jako podupravljanje :lol: jos uvek se smejem :lol:

 

A inace ima jako dobar test terenaca, kako Range Rover razvali americki ponos Kadilak i Hamer :D

 

Znaci zove se Clarkson - The good, the bad and ugly, ludak otisao u USA da testira automobile, jaoj kako je ispljuvao amerikance i njihove automobile, odnos prema automobilima i kicericu :D

 

Inace ko ne zna Clarkson je cuveni britanski auto novinar koji ima kultnu emisiju Top Gear

 

http://thepiratebay.org/tor/3588931/Jeremy...Ugly_%5BDivX%5D

 

:pivopije: Uzivajte :pivopije:

Edited by Routasydän

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gledao sam to...

 

Mislim da je to budalastina klasicna, namestaljka...

 

Cinjenica da fabricki mustanzi ne skrecu toliko dobro je usled toga sto imaju kruto ogibljenje...

 

I pred toga su mnogo jeftiniji od npr vw golfa , tj dobijas auto koji za manje od 25000dolara ubrzava za manje od 5s do 100 i ima 300 konja + nista manje nije kvalitetan i ima 5 zvezdica na crash testu...

 

osim toga, ford ni na shelby gt 500 mustang nije stavio meko ogibljenje ni kao dodatnu opciju, na cemu mu pored mene naravno, zamera i top gear, kao i mnogo fanova

& vozaca stangova... medjutim roush je u svoje modovane stangove od 415 konja stavio takvo jedno sportsko ogibljenje, pa su trenutno najupravljiviji stangovi...

 

Inace cenim da je Carkson sjajan novinar, medjutim vise volim Hammonda, a osim toga englezi imaju pomalo iscasen smisao za humor i za sam ukus im je takav

 

pazi kad je covek zakljucio da bi pre vozio m5 nego m6 jer je prakticniji i za porodicu i tako te stvari + mu je lep.

 

Sto se mene tice ta petica je najruznija petica ikada i videces kad bude nova izasla , skoro svi ce zaboraviti na ovaj model i odreci ga se

 

za razliku od njega sestica je `neprakticna` molim te... a to zasta je namenjena nema veze... pa naravno da je skuplja kad je 100* lepsa , brza, na kraju krajeeva 100% sportski auto je i kao takav je koncipiran od samog pocetka, nema npr verziju ispod 3000 kubika itd...

 

da ne sirim pricu...

 

evo sta takodje Clarkson ima da kaze o Mustangu...

 

History

 

thats what stang is all about...

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je ispljuvao onaj Cadillac XLR Roadster :D Stvarno je voditelj lik. Gledao sam ranije neke njegove emisije, ali ovu nisam. Sada bas odgledah nesto malo na youtube-u. Dobro je isto kako Lotus razvaljuje Shelby Cobru GT500 :rolleyes:

Hvala na preporukama Routasydan-e :pivopije:

 

@Mustang

Maserati je keva. Video sam nedavno beli na Banovom Brdu, Slovenacke table. Perverzija!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi kad je covek zakljucio da bi pre vozio m5 nego m6 jer je prakticniji i za porodicu i tako te stvari + mu je lep.

 

Sto se mene tice ta petica je najruznija petica ikada i videces kad bude nova izasla , skoro svi ce zaboraviti na ovaj model i odreci ga se

 

za razliku od njega sestica je `neprakticna` molim te... a to zasta je namenjena nema veze... pa naravno da je skuplja kad je 100* lepsa , brza, na kraju krajeeva 100% sportski auto je i kao takav je koncipiran od samog pocetka, nema npr verziju ispod 3000 kubika itd...

 

Sta znam, i ja ne znam za sta bih se pre odlucio. Mozda ipak M6, samo zbog toga sto ima dvoja vrata. Ali mi nikako nije ruzan sadasnji Bmw 5, kamoli naruzniji do sada. Ja bih se mozda cak i odlucio za BMW M5 karavan, ako je to uopste izaslo u M izvedbi. Mrtva trka izmedju M6 i M5 kod mene.

Stoji da je malo previse nagalasavao Clarkson neke gluposti. Ali je ipak zanimljivo pogledati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledajte ove neverovatne replike trkackih automobila :

 

 

ovaj je baziran na sasiji pontiac fierro-a iz 1987 ?!?

 

Pogledajte i Ferrari 360 modenu baziranu na pezo 406 kupeu i zaprepasticete se , zapravo necete verovati da to nije ferrari...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni je BMW5 prelep, mozda cak i lepsi od 6 ..... stvar ukusa...... a Clakson je meni genijalan lik, obozavam njegove emisije. On da realnu ocenu automobila, a ne kao u nasim emisijama, sve je divno i sjajno, a u stvari krsina neopevana, a plus je i odlican vozac. Odusevio me je kad je nahvalio Focus ST u jednoj od svojih emisija :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nemam nista protiv coveka, samo je ponekad malo vise cinican...

 

U drugim situacijama jeste genije lik stvarno, ne sporim...

 

I sto se tice americkih kola i jesu neprakticna i sifonjeri al su dobra bre nekako.. Doduse za dublji dzep...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta znam, i ja ne znam za sta bih se pre odlucio. Mozda ipak M6, samo zbog toga sto ima dvoja vrata. Ali mi nikako nije ruzan sadasnji Bmw 5, kamoli naruzniji do sada. Ja bih se mozda cak i odlucio za BMW M5 karavan, ako je to uopste izaslo u M izvedbi. Mrtva trka izmedju M6 i M5 kod mene.

Stoji da je malo previse nagalasavao Clarkson neke gluposti. Ali je ipak zanimljivo pogledati.

 

 

BMW Karavan?! Kakva je to glupost. Sportski automobil + radnicki automobil + porodicni automobil. Jebo te to ne ide zajedno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sportski automobil + radnicki automobil + porodicni automobil

 

Jeste malo cudna ta kombinacija, ali meni se nekako bas svidja M5 Touring. Negde sam procitao podatak da u EU vise od pola prodaje Bmw 5 modela otpada na Touring verziju.

Evo i par slika pomenutog:

ac-schnitzer-bmw-m5-touring.jpg

AC Schnitzer-ovo vidjenje Bmw M5 Touring

 

m5_small.jpg

Mislim da je zadnji deo mogao dosta bolje da se odradi, ali je ipak dobar (meni).

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigurno mislis na 9-3 Sport Combi! Odlican je, nema sta. Saab je uvek dobar. Ima i 9-5 Sport Combi, ali mi se on nesto ne svidja preterano.

Saab 9-3 SC:

saab_9-3_sport-combi_2.jpg

06_Saab_93SportCombi_exprofile_motion.jpg

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...