Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Izasle prve zvanicne fotke novog BMW Z4 Roadster-a. Imace tvrdi krov. SVidja mi se kako su uradili automobil, nisam ocekivao ove ostrije linije. Mislio sam da ce da bude konzervativan, ali je ipak dobro ispao. Evo i fotki:

61306965_43948dec91.jpg

61306957_849f3cbd5b.jpg

61306973_fa14aba080.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivo je da je BMW-u opala prodaja 2%, dok ostalim proizvodjacima je opala cak i do 30%, kao npr. Toyota-i. Dobro se drzi BMW. A novi Z4 je fenomenalan. Na zvanicnom sajtu je prikazan u nekoj plavoj boji, tu jos bolje izgleda

081214_Front_See_BG.jpg

081214_Fahrt_geschlossen_BG.jpg

 

@ Routa

 

Dobar ti je potpis :lol: :lol: :lol:

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta mislite o tome da svoju propalu dvicinu 1.3 benzin/plin `87 godiste CG table, menjam za Golf 3 `95 godiste 1.9TDI CG table, uz doplatu od 1500-2000e?!? :) :)

 

Inace automobil je extra ocuvan! Crne metalic boje, kupe, .. Jedino dizel motor mnogo galami, ali navikao bih se.. Jbt trosi 6 litara nafte.. Smesno! :) :)

 

Aj plizzz help, ali iskreno!

 

 

@ ODLICAN BMW!!!

 

Samo ja ne bih preko 2000cm3, a Z4 se ne pravi ispod 3000cm3

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je u dobrom stanju, ja bih mu ponudio tih 1500 eur. To je dobar motor, malo trosi, na otvorenom ne preko 5 litara, po gradu 6, mozda je malo bucan, ali ima dobar obrtni moment i najvecu snagu na 1800 obrtaja, znaci ne moras da silujes masinu.

 

E sad, pogledaj OBAVEZNO serijske brojeve stakala. Znaci ako ima 8 znaci 2008. godiste, ako ima 6 znaci 2006. godiste, najbitnije je da vidis jel ima razlicite serijske brojeve, jer ako ima onda su razbijana stakla, znaci i automobil.

 

Sledeca stvar, upali auto i izvadi sipku od ulja i ovori cep gde se doliva ulje i prati da li dimi i koliko. Ne bi smeo tu da duva mnogo.

 

Pogledaj izduv, da li je suv ili masan.

 

Ako je sve ok, ja bih mu dao te pare :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam jos zagledao automobil, bice kod mene 7 dana, tako da imam vremena.. Veceras je mrak.

 

Inace automobil jeste udaren i vazdusni jastuk je otisao, mesto njega je uradjena neka fioka, ali nema posledica.. Ne zanosi, nista.. Ide super :)

:) :)

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ynas ti koja sila treba da bude da bi se otvorio air bag? To mora da bude bas opak udarac, osim ako ga neko nije reprogramirao da se otvara i na najmanji udar. Definitivno pogledaj stakla i angazuj dobrog limara da pogleda stubove, ako je neki pomeren ne uzimaj ga nikako. Inace jako je jebeno posle prodati nekome automobil kome su aktivirani air bagovi. I o tome vodi racuna. I znas sta, u MNE su jako jeftini automobili, ne zaleci se, mozes uvek tamo naci dobru trojku za ne mnogo para.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolja je varijanta 1.9D, a TDI motori nisu isli u Folf 3, mozda jedino u poslednju seriju pravljenu 1998, ali straje trojke nemaju TDI to je sigurno. ovo je ili TD ili D. Taj D motor je posle samo malo promenjen i sad ima oznaku SDI koji i sam posedujem i jako je dobar.

 

Ali cak iako ima turbinu, sad su delovi za trojku bagatela, cak i turbina. Odes na otpad i pazaris za sitne pare. Za cetvorku ili peticu je vec sex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hheheheh! Ma odustao sam od price.. :) :)

 

Skupicu jos malo kinte pa cu u Crnoj Gori pazarim neki BMW e46 za 6-7 somica :) Ili cu da uplatim letenje.. Kako god.. Nikako da se rastanem od dvicine.. a mislio sam jos ovog leta da je prodam..

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehehe! I to sto kazes...

 

Odlucio sam, da krenem u prodaju dvicine.. Bez automobila cu stedeti vise para, i vise cu zeleti "novi" automobil.. Ovako kad imas auto, nekako, razmisljas o drugim stvarima, jer isti vec imas..

 

 

Znaci eto, ako cujete da nekome treba dvicina sa CG tablama za soma evra.. javite..

Share this post


Link to post
Share on other sites

E odlicna je trojcica. Veceras sam isao s njom u Pancevo. Malo sam je gario na auto putu 160km/h. Nisam smeo brze, posto je klizavo, a ona ima neke mekane zimske gume, koje bas jebu kevu ako naglo kocis. Zaljubio sam se u automobil. Ovde na Lazarevackom Drumu, na uzbrdici, gde se moja dvicina ,benzinac, muci, da se popne, trojcica BUKVALNO jede asvalt. A pri svemu tome, kazaljka za gorivo se ne pomera :) :) :)

 

Obecao mi je ocuh da cu je dobiti, ako njemu ispadne kombinacija za nesto drugo..

 

Inace sada sam apsoluto svestan da mi treba novi automobil!!

 

Gde je dobro oglasiti auto za prodaju!?

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe, a mene ste pljuvali kada sam tako govorio :) Ima dobar obrtni moment, najvecu snagu na 1800rpm, a potrosnja smesna :D Ja sa jednim tankom od 55 litara mogu da odem do Budve i nazad, trosi na otvorenom maksimalno 5 litara na 100km pa ti vidi, a rezervoar od 55 litara kosta 3520 dinara :) :) :)

 

Ali nemoj da se zaleces, pogledaj jos koju trojkicu, a u MNE imas i cetvorki za jako malo para

 

Golf je KONZA! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...