Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

@ Stalker

 

Respect ako to volis to da radis..

 

Inace mislim da je jeftinije kupiti ispravan, malo bolji automobil.. u koji se ne mora ulagati..

 

Slazem se, dobrim delom. Da se ne bavim s onijem cime se bavim da bi zaradio za leba ( slika garaze sve govori :) ), verovatno bi me kostalo i koze s ledja. Ovako je prica drugacija, mogu da davim i "natenane" mrcvarim. Sad, da li je pametno dati pare za nov, ili uzeti polovan pa uloziti, to sve zavisi od toliko stavki da coveka zaboli glava, sto bi se reklo. A i zavisi sta ko zeli od auta i ocekuje.

 

:pivopije:

 

@Routasydän

 

Zanimljiv tekst, mada, prosto obozavam ove domace prodavce polovnih automobila, ma iz mihnen dovezen, ni cigara u njemu zapaljena. Gledao sam, silom prilika mitsubishi pajero, ili toyota land cruiser, da me sad lopatom udaris ne bi se setio, po prodavcu presao samo 70.000 km. Gledam unutra, sve cisto, koza mirisi, ociscena, ali brate, da su se bizoni parili unutra, ne bi je onako izgulili. Volan od ruku izguljen, sedista izguljena ( ne iscepana ) od dupeta, vidi se iz aviona da mu je auspuh istrulio i onako, rupcage po sasiji odole :) Ono ne da nije preslo 70 'iljada, preslo je preko 300 i ako ne i vise :)

 

Nasi su trgovci cudo! :)

Edited by Сталкер

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam sve to, u pravu si. A zamisli da si ti trgovac i sad ides u DEU po neki automobil koji zelis da preprodas. Dobar autombili tamo mnogo kosta, i sad dok ga ocarinis, plpatis namete, dodas zaradu, ispadne cena jako visoka i niko nece da kupi jer "ima u Sapcu za 1000 eur manje, a kao nov je" i onda ti se jednom zajebes, ali sledeci put kad odes na auto plac kupis najlosiji, sa velikom kilometrazom, odes u auto perionicu, platis da sve dobro operu i namirisu, ispoliras, izglancas, vratis kilometrazu i dodje srecan kupac i odusevi se kako je automobil kao nov, mirise, motor cist, sija, sve lepo i fino.

 

Zato ni u ludilu ne kupovati u Sapcu niti kod preprodavaca po placevima. Lepo nadjes nekog ko moze da ti dotera, ocarini, nadjete zajedno preko neta automobil, on ode, doveze ti, ocarini i sredi papire. E sad, kostace te dosta, ali si kupio sigurno dobar automobil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato ni u ludilu ne kupovati u Sapcu niti kod preprodavaca po placevima. Lepo nadjes nekog ko moze da ti dotera, ocarini, nadjete zajedno preko neta automobil, on ode, doveze ti, ocarini i sredi papire. E sad, kostace te dosta, ali si kupio sigurno dobar automobil.

 

Ovo bih boldovao i podvukao. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Full brate !!!

 

kako su se pokazali Nemci ???

 

Opisi kako je bilo ako te ne mrzi, kakvog je karaktera bio offroad, da li je bila neka vrsta trke s vremenom (na stopericu), ili sta???

 

:pivopije:

 

@ Svi za daciu

 

Posto ista nije hot car, potrebna je vrh riba - avion da bi ono pravilo vazilo. Napravise ljudi apsurd jbg..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi vise je bio karavan,napadala je tolika kisa da su se svi nabedjeni frajeri uprpili od malo blata.Tako da se uglavnom vozilo nekim stazama sa malo blata,ali meni nije dalo mira da proletim kroz blatiste kao testo.Svi su zurili u mene misleci da nisam normalan(pa i nisam :) ) .Bio je i brzinac,ali tu nisam hteo da se trkam jer su krivine na brdu bile u lakat i vrlo je bilo moguce uletanje u vinograde.Sve u svemu bilo je odlicno,dao sam intervju za RTS,bice o tome na tv-u i cekam jos neke slike lajke sto su me slikali dok sam divljao po blatu.

Inace od malo boljih terenaca jedino je bio defender.Ostali su svi bili sa letnjim gumama...Na jednoj bankini hjundai santa fe ostane sa tockom u vazduhu i kao da si ga zakovao tu.ni makac :)

 

U sustini sam se do jaja proveo,upoznao sam Memedovica,Kujundzica,direktora vrelih guma i gomilu ljudi iz redakcije.

Edited by Josif Visarionovič

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ima jedan servis cim prodjes raskrsnicu kod Saobracajne skole, prodjes Skoda Kole i krenes da se penjes gore, ima sa leve strane neki servis, mislim da je i vulkanizer, obicno tu vidjam dobre automobile, a tamo vidjam ovih dana i taj Mustang. Siguran sam 90% da je Shelby. Pise lepo, e sad mozda je baja to nakacio da lozi ljude, ali izgleda bas opako. Mogu misliti kako ide. Bruka!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сладак је овај црни Dodge , butt

 

gmev1crushed1.jpg

 

secks?!

 

:sad:

Inače, da napomenem, neki dan sam pogledao pa preporučujem: ova slika je screenshot iz filma Who Killed the Electric Car, ja ga skinuh preko eMule, a da se naći i srpski prevod.

Zdrobljeni auti na slici su GM-ovi EV1, a ne Dodge ili neki trkači...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...