Jump to content

Kojim sportom se bavite?


Geozee

Recommended Posts

Nema bas uslova za mnoge sportove u Srbiji kojim bi se rado bavio ,zato ako zelim da se dobro preznojim igram basket ,ali to sporazumeva i da je lepo vreme napolju,mada do pre nekoliko godina igrao sam basket stalno zimi,jednom prilikom igrao sam basket u sorcu i majci na temperaturi od -15,ali nakon toga nisam osecao ruke i noge tri dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бре, зашто говнима на РТС?

 

Zato sto su zbog jebene skupstine prekinuli utakmicu Chelsea - Aston Villa... a svi znamo kakva je utakmica bila... to je bila kap koja je prelila chashu...

 

U mojoj opstini odnosno gradicu postoji samo jedna sala ,a u njoj nedozvoljavaju da se igra basket ,koji seljaci.

Rado bi igrao basket sa tobom Geozee da nisam udaljen 420 km od Bg-a.

 

Jebiga... ako budes navracao ovamo, javi se na pp, pa dodji da pikamo basket... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нису они криви што морају да преносе те седнице.

 

Данас смо два сата играли по снегу висине 20 центиметара. Не осећам бутине.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazi Geozee

Sada pravim pauzu do mart-a sa basketom,a onda pocinjem da igram svaki dan.

Cesto se desava da ne dodje niko na basket u mom krajui ni kad je lepo vreme,pa onda igram basket potpuno sam na dva kosa mozda zvuci suludo,ali na taj nacin nabacujem kondiciju.

Trebalo bi da idem u BG krajem mart-a nisam bas siguran,ali obavesticu te preko poruke na forumu kad konkretno planiram da dodjem ,jer volim da igram basket ,narocito sa likovima iz Beograda,jer normalno kod vas se kvalitno igra basket,ovamo jedva da znaju da vode loptu. Mozda sam malo nizak(173cm) ,ali nadoknadjujem to borbenoscu i brzinom.

RIZPEKT

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...