Jump to content

Dark Preachers


Recommended Posts

Nakon duzeg vremena obracam se u ime celog benda Dark PreacherS.

Naime,na nasu inicijativu i predlog,zatrazeno je da se topic koji je nekada postojao ukine,zbog gubitka njegovog smisla,gomilanja pozeraja i nepotrebnih komentara koji su temu bespotrebno drzali na vrhu bez obzira na to,postoje li neke novosti ili ne.

Proslo je dosta vremena i odlucili smo da se tema opet otvori,samo i apsolutno samo radi davanja informacija ljudima koji postuju i koji bi zeleli da se upoznaju sa nasim radom.

 

Bend ovog meseca slavi godinu dana postojanja,s tim sto zbog nedostatka vremena nece biti organizovana bilo kakva svirka ili zurka sa nase strane.

Kao sto znate,bend je poceo Tribute-om to Children of Bodom,kojim su clanovi i dobar deo publike bili zadovoljni.Kao sto je i normalno,apetiti rastu,i bend vec duze vreme radi na autorskim stvarima,koje jako dobro napreduju,i koje bi uskoro trebali poceti da snimamo.Bice izdat promo cd od 5-6 pesama,koji ce biti deljen na svirci koja bude predstavljala promociju istog.Ali otom potom.

Uglavnom ljudi,mogu da ocekuju dobar i dinamican melo-death,i da na svakoj svirci ocekuju jako dobru atmosferu.

Zbog vec napomenutog nedostatka vremena,(prijemni) ne mozemo da preciziramo neki tacan datum narednih svirki,ali u opticaju su Beer Fest,Ruma,Kragujevac,Makedonija,ali bice jos reci o tome.

A kao podsetnik,clanovi ovog benda su:

 

Ivan(Moondive)-bass

Milan(Exilion/Dabar)-klavijature

Pera(Petar the Great)-bubnjevi

Alexic(Vonjagla)-Vokal

Dako(Pookie)-Solo gitara

Duxa(Dusan/Deathroll)-Ritam gitara

 

Toliko za sada,i nadam se da cemo se uskoro videti.

poz svima!

 

ojej.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 581
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imate li neki site, ili stranicu na myspace ??? Ne bi bilo lose da nakacite koju pesmu (posebno obrade CoB-a) cisto da cujemo !!

 

Zvanicni sajt,kao ni stranicu na myspace-u namerno nismo jos zeleli da otvorimo,jer za sada ljudima nemamo mnogo toga da ponudimo,osim istorijata,informacija,zanimljivosti,uspeha clanova benda i dosta promo-live fotografija koje cemo kaciti,zavisno od toga da li zelite.Sajt ce biti napravljen cim bude snimljen dobar i kvalitetan promo-demo(ne znamo tacno kada ce biti).

 

Raven-Ljudi iz Bg-a su imali prilike da nas slusaju mnogo puta,a za vas koji niste imali prilike,na youtube-u mozete pogledati kratak snimak pesme Bodom after midnight:

 

 

Bilo bi lepo procitati neke komentare na snimak.

Hvala.

 

poz svima

 

 

 

 

Dabre,evo nesto za tebe,samo bez narcisoidnih komentara molim te

poz

 

DAbar.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da se e ja oglasim da sam ziv ...

nisam blejo na yum dugo ... dugo .... eto ..

 

svirka ce biti kad dabar bude mogao posto svi mi ostali smo svaki dan raspolozeni da sviramo ...

.. pesme ... !?? ...

kad zavrsimo i snimimo bice da se cuje ... MySpace se sprema ... polako ... nigde ne zurimo ...

 

ZdraO !!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izmedju bilo koje skole ... i muzike ... uvek muzika ... e to je fazoon .. jebes skolu ... . .

jeste fazon, ali gledaj ti od cega ces da zivis.

e zato je najbolje da zavrsis muzicku akademiju, pa si tako svejedno prinudjen da zivis od muzike :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate ... ja akademiju . muzicku .. nebih upisao ni da mi je zivot u opasnosti eJJJ ....

nemamm nisata protiv MuziCaRa (skolovanih) .... al vise volim sto sam samOUKI .. muzicar ,,,

 

e da bacim i ja neku slidzu .... PUACH SOlo gitara ... na nekoj svirci u sKCu :

 

PUAchDPsolo.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko,jer cemo malo po malo bezati od Bodoma,tako da cemo uglavnom raditi na unapredjenju nasih pesama.

Ajde jos jednom da vas zamolim...

O skoli i faxu raspravljajte negde drugde.Lepo sam napisao u prvom postu kako stvari stoje i pod kojim uslovima sam otvorio topic.

Alexa,iskuliraj skola-pricu.

Poz svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raven-Ljudi iz Bg-a su imali prilike da nas slusaju mnogo puta,a za vas koji niste imali prilike,na youtube-u mozete pogledati kratak snimak pesme Bodom after midnight:

 

 

Bilo bi lepo procitati neke komentare na snimak.

Hvala.

 

 

Lepo zvuci....ako se ne varam i ovo je vase...

 

Ne bi bilo lose da odrzite koju svirku van BG-a !! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...