Jump to content

Dark Preachers


Recommended Posts

Jebes tribute Bodoma, dajte autorske....p0z za DP, pogotovo za bracu Teslashe!!!byKoca seljak iz Busija!!!!Za Duxu:Matori, evo blejim kod ortaka, docepao se net-a...Inache radim, vikendom pijem,kuci sviram i dovrsavam authorske...Pustao mi je Puki vase, skroz su OK, trebaju samo malo bubnjevi da se dorade, a i ritam gitaru morate nauciti malo bolje da pisete...Nemora ritam dzitra uvek da okida riff koji je prvi ton od solo dzitre... ako razumes sta ocu da kazem!?Al u sustini pesmice su originalne i to do jaja cenim...To je neko moje iskreno misljenje...P.S. Idi na temu Bodom, ostavio sam adresu za jedan clip... Definitivno najbrzi gitarista na svetu!!!Odgledaj, pa proceni sam....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 581
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aaae j J

:):) Kocha mrtvak naucio da koristi komp !?? :):):)

... zajebavanm se .. kad ces banes do Dgra ... :):):):) !?????

... nemoj da te nema na beer festu ... javi se pa da svratis do mene .. lift mi se sjebo pa zanas sta treba da zavarimo !?? ,.. .. :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

BRUTAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

TO BRE U SRBIJI TREBA, A NE ONE EMO PICKICE!!!

Kakav bre brutal o cemu ti pricas?Nama trebaju normalni bendovi sa normalnom muzikom a ne neki brutalni bolesnici!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ENCLAVE ... bate ... realno .. u srbiji imamo previse normalnih bendova... (da ne nabrajam ..)

... a sta nam treba ... to je previse subjektivno pitanje ... neko oce vise powera neko rock .. neko BRUTAL! .. kapiras !? zavisno od toga koju muziku najvise gotivi .. :):) ...

.. nama trebaju bendovi koji ce da sviraju kvalitetno i oriigiinalno .. nebitno da li je brutal ili trash , ili sta god ..

..

@Gothichna .. :):):):):):) ... mmada mi to mice ...zvuci malo Emo :)_:):):):) // /

 

...

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shta tu meni nije jasno iz tog prethodnog posta - ne znam zashto biste vi bili NENORMALNI a drugi normalni...ali neka evo dodajem nenormalne brutalne mice :)

Otprilike zavisi kako ko shvata normalno i nenormalno...

A sta nam treba - pa zna se, kao sto reche chovek iznad mene, kvalitetni i originalni bendovi nebitno koji pravac sviraju...koji ce da pale i zare nashom metal scenom (ala sam poetski nastrojena danas :) ) !

I nije emo bwe nego onako Bodomski slatko :wub:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mawo zlo-Taj covek iznad tebe je pevac DP-a.

 

Jeste ,alo emo to...

 

Ma Enclave je nas prijatelj.Brate respect,nema niko nista prema tebi i sorry,sad vidim da sam pogresno razumeo tvoj post.Ziv bio

Zakljucak- Pesme ne pravimo po definiciji vrste muzike vec po onome sto nam izlazi iz bulje i duse.A sve se to vrti oko melo-death-a.i tacka.eto...

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ziw je milan umro nij, dok je prichrsa i srbije! :rockdevil: :rockdevil: eno ga kod danice na zurKI...sa mojim burazom!ewo da se i ja jawim!zbunio me je topic, tj postowi!swe u swemu!krajem awgusta da ochekujem(o) swirku?

u zdrawlje! :pivopije: :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...