Jump to content

Dark Preachers


Recommended Posts

  • Replies 581
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sve pohvale! Klavijaturista je... hmmm... mac :redface:;)

 

Hmmm...

 

Widim ja da tje se uskoro prawiti fan club za swakog chlana DP-a posebno. :)

 

Btw ne znam gde sam i chiji komentar prochitala :) a mozda sam i sanjala :) ali planirate li wi nekim sluchajem neq swirq do kraja septembra?? :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne uzimajte me za ozbiljno, ja to samo... onako :bigblue: Ovom prilikom da pozdravim kolege iz Tesle, sada već bivše :mhihi:
Poz i od nas za tebe.Znaci mi se znamo?Jel ces da nas drzis u tajnosti ali ces nam reci ko si :)pozzzzzzz
Hmmm...Widim ja da tje se uskoro prawiti fan club za swakog chlana DP-a posebno. :)Btw ne znam gde sam i chiji komentar prochitala :) a mozda sam i sanjala :) ali planirate li wi nekim sluchajem neq swirq do kraja septembra?? :D
Pa mozda,ali videcemo,zavisi od vremena i obaveza na faxu,ali male su sanse jer sledece nedelje ulazimo u studio i krecemo sa snimanjem promo cd-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eto i nakon visemesecnog rada ili lencarenja, uspeli smo da se skupimo konsolidujemo i snimimo prve dve stvari. I samim tim stigli do pola puta snimanja naseg promo cd-a.

 

Uskoro cete imati prilike da cujete, ocenite i prokomentarisete pesme, naravno ukoliko imate zelje za to.

 

See you soon...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ono,ok.Mi smo realno pokidali,ali bilo je svega 80 ljudi i nekih 15 likova koji su se ubijali od sutki!Ali to nisu bile standardne sutke nego nenormalne,jer smo svirali u velikoj sali sa fizicko i ljudi su se u fazonu zaletali sa 50m i tako dalje :) Ono,bilo je ok,kidali smo sat vremena,nisi mogao da ocekujes neku veliku atmosferu,ipak je to gimnazija,i 80 ljudi,ali nama je bilo vrh! :)Hvala svima koji su nas podrzali,videcemo se mi opet ;) pozE da,Nidzo brate,zahvaljujem ti se u Pukijevo ime za pedalu! :)Odusevio se,oce da je kupi.poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde i ja da se jawim...swirka je bila ok...mislim atmosfera, iako je sala bila SRANJE!!!al nema weze...shutke su bile hawarija, posebno kad je alexic uleteo!!!

mene wrat i dalje malo boli, a proshlo je par dana, tako da....

 

duxa, josh nisam pregledao snimak, al dacu ti kasetu pa se ti jebi sa ubaciwanjem u komp kolko ocesh! :wink::bigblue::mrtav::mrgreen::D:):P;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...