Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

dobro,da to i jeste realno tako,ali vise volim italijanske derbije...volim te italijanske stadione za vreme derbija...baklje, zastave,pesma...sve mi to nekako upotpunjuje ugodjaj...

 

To je istina,i ja najvise volim gledati Juventus protiv paprika kluba.Ali najbolji fudbal je uvek Barsa-Real.U ostalim derbijima,pogotovo u Italiji,se kalkulise.U El klasiku je uvek eksplozija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro,tek' sada vidim da si zensko.Razumljivo je sto tako razmisljas.Milano,moda,ovo/ono...Inter je trenutno in...ok,ok...sve je u redu.

 

Molim?! Kakve to ima veze sto sam zensko? Moda? :) Fucka mi se za fashion!

Volela sam Inter kad su ga mrzeli, pricali da su ukleti, gubitnici.. je l' ti sad jasnije..? :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim?! Kakve to ima veze sto sam zensko? Moda? :) Fucka mi se za fashion!

Volela sam Inter kad su ga mrzeli, pricali da su ukleti, gubitnici.. je l' ti sad jasnije..? :pivopije:

 

Pa super,svaka ti cast...gubitnici su bili,i to zesci.Sada nisu,zna se zasto.Da ne ulazimo u tu diskusiju.

A taj komentar o tome da si zensko,je zbog tvog lupetanja.Veliki klub kao Juventus se vrati.Svi veliki klubovi se kad tad povrate iz krize.Nisu to kojekakvi pilicari kao Celzi,Viljareal,Parma ili Borusija Dortmund.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa super,svaka ti cast...gubitnici su bili,i to zesci.Sada nisu,zna se zasto.Da ne ulazimo u tu diskusiju.

A taj komentar o tome da si zensko,je zbog tvog lupetanja.Veliki klub kao Juventus se vrati.Svi veliki klubovi se kad tad povrate iz krize.Nisu to kojekakvi pilicari kao Celzi,Viljareal,Parma ili Borusija Dortmund.

 

 

Aha, vrati se tako sto potplati.

Vratice se, kao Crvena Žlezda :) na sv. Nikad.

Pogledaj Real M. nikako da se iscupaju... ma, nema potreba da polemisemo.

Edited by Thunder11

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam samo  gotivio juve od vecih svetskih klubova...i to zbog jugovica...koga smatram za naseg najkoreisnijeg igraca ikada....sada uvek navijam za ono za sta se kladim :D ...i za slabije timove...

 

u italiji mi to nekako izrazenije...u spaniji se menjaju barsa i real(uglavnom)...u engleskoj je to manc i jos neko...a u italiji se desavaju te stvari...ispadanje jako jakog juvea u drugu ligu...pa baklju preuzima inter kao realno najjaci tim u italiji...a kapiram da ce inter sada uzeti titulu,a da od vec sledece sezone krece era milana...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, vrati se tako sto potplati.

Vratice se, kao Crvena Žlezda :) na sv. Nikad.

Pogledaj Real M. nikako da se iscupaju... ma, nema potreba da polemisemo.

 

Iz cega da se iscupaju?Zadnje dve godine prvaci Spanije,najbogatiji klub u evropi sa ubedljivo najvecim godisnjim prihodima...da,zaista su u kurcu i treba da se cupaju. :)

Ma nema potrebe za polemisanjem,vidim da se razumes u fudbal ko marija u kriva vrata.

 

A pored paprika kluba,jos navijas i za groblje...ma prekrasna kombinacija,pravi uzitak za polemisanje. :)

 

 

u italiji mi to nekako izrazenije...u spaniji se menjaju barsa i real(uglavnom)...u engleskoj je to manc i jos neko...

 

Pa ako pogledas prvake,svugde je podjednako.Ajd' recimo u poslednjih 15 godina imao si po 5-6 klubova u svakoj ligi koji su bili prvaci...podjednako je to.

 

a kapiram da ce inter sada uzeti titulu,a da od vec sledece sezone krece era milana...

 

Sve ce zavisiti od oporavka Juventusa i da li ce Milan oterati Maldinija i kompletno promeniti odbranu i napad.Jedino sto u Milanu valja je vezni red,ostalo je krs nad krsevima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz cega da se iscupaju?Zadnje dve godine prvaci Spanije,najbogatiji klub u evropi sa ubedljivo najvecim godisnjim prihodima...da,zaista su u kurcu i treba da se cupaju. :)

Ma nema potrebe za polemisanjem,vidim da se razumes u fudbal ko marija u kriva vrata.

 

A pored paprika kluba,jos navijas i za groblje...ma prekrasna kombinacija,pravi uzitak za polemisanje. :)

 

 

E, prijatelju moj... ne znas ti ni pola o fudbalu, koliko ja znam ali nema veze.

Provokacija - uspela :pivopije:

A onaj gore, sto bljuje, moze da bljuje do sutra ali po Juveu i ostaloj boraniji.

A Partizan mi ne diraj :twisted:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, prijatelju moj... ne znas ti ni pola o fudbalu, koliko ja znam ali nema veze.

 

Vidim iz prilozenog.Zaista si strucnjak,nema sta. :)

 

Provokacija - uspela :pivopije:

 

Nije.Nismo se posvadjali.Da bi provokacija bila uspesna,moras me naterati da se posvadjam sa tobom. :pivopije:

 

A Partizan mi ne diraj :twisted:

 

Dirati ga necu,nemas brige.Jos da mi se ruke sasuse od dodirivanja tako necega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz cega da se iscupaju?Zadnje dve godine prvaci Spanije,najbogatiji klub u evropi sa ubedljivo najvecim godisnjim prihodima...da,zaista su u kurcu i treba da se cupaju. :)

Ma nema potrebe za polemisanjem,vidim da se razumes u fudbal ko marija u kriva vrata.

 

A pored paprika kluba,jos navijas i za groblje...ma prekrasna kombinacija,pravi uzitak za polemisanje. :)

 

 

 

 

Pa ako pogledas prvake,svugde je podjednako.Ajd' recimo u poslednjih 15 godina imao si po 5-6 klubova u svakoj ligi koji su bili prvaci...podjednako je to.

Sve ce zavisiti od oporavka Juventusa i da li ce Milan oterati Maldinija i kompletno promeniti odbranu i napad.Jedino sto u Milanu valja je vezni red,ostalo je krs nad krsevima.

ne znam,ja misli da je italija najpodloznija tim promenama...tako mi se cini...zbog tih svih stvari koje se desavaju...klubovi sa vrha padaju na dno i te fore...takvih izrazenih varijanti nema u engleskoj,spaniji...

 

 

odbrana je svarno krs,mada je napad sasvim ok...imaju pata koji je potencijal...ronaldinjo i kaka mogu da igraju jako dobro kao poluspicevi ili iza napadaca...imaju boriela...koji je po meni jako dobar igrac i ne kapiram zasto ga vise ne koriste...sevcen je bio nekad dobar,al od njega nista vise nema...u svakom slucaju ima fali jedno 5 dobrih igraca...a mogu oni to,kada hoce...juve je malo u kurcu...ne verujem da ce se oporaviti do sledece...za 2 sezone da,ali do sledece...tesko...

Edited by Trne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakva sledeca sezona,nema sanse.Treba Juveu 5 igraca,levi bek,stoper,levo krilo,centralni veznjak i jos jedan napadac.U slucaju da se sve to dovede,uz postojeci igracki kadar,bice jako tesko na godinu.Treba to uigrati.

 

Sto se tice Milana,po meni je i napad krsh.Pato jos uvek nista posebno ne pokazuje,a i on je jako mlad.Pipo kraljone je mator,gotov je.Sevcenko je nula.Borielo je prosecan.Treba njima barem jedan vrhunski napadac.

 

ne znam,ja misli da je italija najpodloznija tim promenama...tako mi se cini...zbog tih svih stvari koje se desavaju...klubovi sa vrha padaju na dno i te fore...takvih izrazenih varijanti nema u engleskoj,spaniji...

 

Pa bas i ne padaju na dno.Pao je Juventus,ali se povratio nakon samo jedne sezone.Sta ja znam,meni je sve to manje/vise isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to ti i kazem,nece do sledece,vec do one tamo...da,milanu treba jedan vrhunski napadac i jedan prosecan i to je to...za odbranu jos tri igraca i to je to...u pravu si za pata,al mislim da je on mlad i da ce do sledece zezone postati jako dobar napadac...

 

Pa padao je i milan pre dvadesetak godina,pa se digao u nesto veliko...fiora je bila u 4oj ligi...a sada je igrala u ligi sampiona...

 

 

Edited by Trne

Share this post


Link to post
Share on other sites

juve se izvukao...inace jakvinta je dobio drugi zuti odmah posto je dao gol...jedino sto mi pada na pamet je to da je skinuo dres posle gola...ali nemoguce da neko ispadne toliko glup...

Није немогуће, Матераци је то урадио кад су пре две године повели са 4:1, па после тог искључења једва победили 4:3

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

Nije.Nismo se posvadjali.Da bi provokacija bila uspesna,moras me naterati da se posvadjam sa tobom. :pivopije:

 

Mislila sam na "kraljevski klub" :) a ne na svadju :bigblue:

 

 

 

Dirati ga necu,nemas brige.Jos da mi se ruke sasuse od dodirivanja tako necega.

 

 

Przimo! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није немогуће, Матераци је то урадио кад су пре две године повели са 4:1, па после тог искључења једва победили 4:3

 

pa nisam siguran...video sam samo pisane detalje utakmice...dobio je zuti u 11om minutu,pa je dao gol u isto tom minutu,a drugi zuti je dobio u 12om...ne znam jel ima subotom pregled italijana na avali?ili nedeljom pre tekmi...ne mogu da se setim kada je...znam da ima ponedeljkom i jos jednim danom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...