Jump to content

WWE


Guest Razbijač-NAAĆI

Recommended Posts

fox je truba i to najgora.pre sam jedva podnosio sta ona dvojica lupaju sada nema teorije da cu pogledati koji mec tamo.ivan i miljan smorise najgore i nije mi to to.vise volim da slusam sta majk kol sere :haha:

elem evo jedne vesti za onaj trejler.sting je POTPISAO za wwe.tako da je to sigurno on,a za awesome kong cemo se izgleda nacekati...

и што ово није на спорту?! :lol:

:haha:

Awesome Kong je potpisala za WWE ? Covece, ta zena je jako strasna i velika. Totalno je odudarala od celog zenskog dela TNA.

kako ne.ja sam gledao par klipova na jutjubu i one devojke su vecinom mrsave,a ona je ogromna.nece biti nista bolje ni u wwe-u narocito kada se susretne sa lejkul :haha:

odgledao sam bas genesis i impact predposlednji i sta znam nije ni lose,a nije me bas ni odusevilo.skidam sada impact od juce pa cu polako krenuti da pratim i TNA,mozda mi se i svidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivan i Miljan su bas umeli da nalupaju sve i svasta, ali desavalo se cesto da pricaju nesto bezveze a to je znacilo da uopste nisu u toku. Jes' da ga bas ne gotivim, ali ipak Michael Cole bolji od njih dvojice. Sva sreca pa je Kralj tj. Jerry Lawler tu da vadi stvari. Bedak je sto Jim Ross nije tu.

 

To mi pricaj. STING U WWE!!!!!!!!!! Mislim da se ovo oooooooooodavno cekalo. :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

Zamisli ako se ikada Awesome Kong susretne sa Kelly Kelly... Cini mi se da ce to biti jako smesno... :mhihi:

 

Jucerasnji Impact je bio nesto slabiji. Dobar mec je bio izmedju Mickie James i Sarite. Kurt Angle, Scott Steiner, Crimson i Fortune su preuzeli vodjstvo TNA od Immortal-a. Sledeci Impact bi trebao da bude dobar.

Edited by Thrasher

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cole je meni nekada dobar,a nekada previse sere. Tj. najbolji je u smackdown-u kada tamo nije Miz jer u raw-u bas bas preterano sere. mada malo su bili preterali kada je bio i u raw-u i u smackdownu i u nxt-u i tu je bas lose vodio.sta je mnogo,mnogo je...ja ne bi voleo da se keli susretne sa kong,slomila bi je kong kao stapic :haha: samo se cudim kako keli do sada nije nista lomila ili imala ozbiljniju povredu.sibaju je posteno,a nije bas da je malo krupnija da moze dobro da primi te udarce..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, bio je OK komentator... dok nije pocela uzdizanje Miza u nebesa koji je inace los wrestler. Sad ga slavi i u Raw-u i u SmackDown-u. Ali sta ces, takav je scenario. NXT nisam pratio, ali sumnjam da je bilo sta menjao u vodjenju programa u odnosu na Raw i SmackDown.... Vidis, to sam se i ja bas pitao kako to da je Kelly Kelly redovno u programu. Ima meceve, baca se zestoko/mlate je posteno a nije joj nista. A ima jedva 50 kg... Da je kao Natalya (nju da zviznes daskom po ledjima, nece joj biti nista :haha: ), onda bih razumeo. Tehnika i dobra ubezbanost, sta drugo moze biti... :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sigurno.mada nije njena tehnika bas nesto ali zna kako da padne i da primi udarac,to je njoj najbitnije.u nxt-u je bas,bas srao. poceo je da napusta show-ove usred meca kao njemu je to tesko sranje,nece vise to da slusa itd itd.keli je imala finu ruki damu ali eto ipak je pobedila kaitlyn,ruki od viki gerero :haha:

natalija je previse muskobanjasta,samo kada progovori pokazuje svoju muskost,a i super mi je sto su joj uzeli tu titulu.malo je smorila,a eva tores je pravi pogodak.zgodna,mlada,vitka i ima super poteze.samo da jos zadrzi tu titulu malo duze..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam neke delove na YouTube-u gde je Michael imao neke rasprave/incidente sa Daniel Bryan-om, ali nisam skontao o cemu se radilo. Znaci... bilo mu je smor. Ko je jos osim njega vodio program ? Josh Mathews ?

Kelly Kelly mora da ima itekako dobru tehniku padova i primanja udaraca inace bi non-stop imala lomove kostiju a tu-i-tamo koji zub manje. Zbog toga i trenira, ali kojih 10 kg vise joj ne bi skodilo. :mrgreen: O da, Eve Torres je bas pun pogodak. Hajde sto je jako lepa, ali i poteze ima odlicne. Drzace titulu, recimo, otprilike 1,5 mesec pa onda prelazi u druge ruke. Uglavnom tako bude.

Cini mi se da sve ove sadasnje dive nisu blizu legendanoj Trish Stratus koja je i izgledom i perfomansom bila stvarno extra wrestler. I Lita i Mickie James, naravno. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da da vecno zapitkivanje majk kola zasto je denijel o brajen vodao bela tvins kad je on streber :haha: da,dzos je vodio jednu sezonu,mislim da je on nastavio dalje,a kola su skinuli.sigurno.meni keli izgleda uzasno krhka i jos onako sva tanana...da sam na njenom mestu ne bih se usudio da se bavim tim poslom.definitivno nisu vise dive kao sto su bile pre.vise to gledaju da nadoknade izgledom nego potezima ali dzaba opet to nije to.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je Michael bio ljubomoran. A ko ne bi bio kad je ovaj pored sebe imao dve prelepe dive. I to jos bliznakinje. :haha: Ma neka su one lepe i neka lepo izgledaju, tako i treba, ali gledaoci hoce da vide i malo akcije, dobrih poteza i high flying-a sto kod zena bude malo bolesnije nego kod muskaraca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jos sto se kol napalio kada ih je denijel "prevario" sa gail kim :haha: nisu lose danasnje dive ali im fali jos poteza i jos treninga. npr layla bi trebala malo vise da trenira,a misel necu ni da spominjem.mogla bi mnogo od muza da nauci.smesno mi bilo kada sam video ovu sliku

taker_1079612a.jpg

od kad se to andertejker smeje? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da... video sam ovu sliku. To je i moja reakcija bila. Ne vidja se cesto da se on smeje. Bar ne na TV-u. Michelle je tu morala neke jako visoke stikle da obuje posto je Undertaker za otprilike 30 cm vislji od nje. :haha: :haha: :haha: Da, tu si u pravu. Mogle bi da obogate arsenal raznih poteza, ali izgleda da WWE ne zeli da rizikuju sa povredama. Ipak se one ne bave samo ovim. A neke itekako treba da rade vise. Kao sto si i rekao, Layla i Michelle. Malo me i cudi sto Michelle nije od supruga povukla neke stvari. Ja bih joj predlozio Tombstone Piledriver. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel video neko kako je edz pokupio dolfa u nedelju? kako mu je covek puko spear,a nije to ni prvi put vec par puta je dolf padao na vrat. lik se uzasno zajebava,proci ce ko hard kor holi kad ga je bruk lesnar spustio na vrat i sjebao isti.nije ni dolf bas mladjan kao sto je bio pre,tesko ce mu to zarasti...

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kelly kelly je otpustena :cry: sad sam pogledao wwe sajt i bacili su je iz smackdown u Alumni.

 

Jel' stvarno otpustena ili samo pauzira ? Gledao sam tu Alumni sekciju i videh da je tamo, pored bivsih clanova, i Chris Jericho a on momentalno pauzira zbog turneje sa svojim bendom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=Y7_LreuSY3Y

 

http://www.youtube.com/watch?v=ypMDcqPIRQc

 

ЕДИТ: оног Сантина Марелу треба протерати. јбт, шта је човек урадио на Royal Rumble, па оно ни највећи дегенерик не би могао.

 

ЕДИТ2: Остинова мајица: "Been there, destroyed that!" :haha::rockdevil:

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...