Jump to content

WWE


Guest Razbijač-NAAĆI

Recommended Posts

koliko sam sinoc cuo od ljudi sa wwt-a kelly kelly je otpustena samo po prici,valjda ce preci u raw jer za nju u smackdown-u izgleda vise nema mesta.barem se ja tako nadam.

ston kold se vraca ali da vodi tough enough sa buker t-jem.on se odavno penzionisao i usao u hal of fejm tako da sumnjam da ce da rizikuje svoje zdravlje ne bi li se ponovo vratio u ring.covek je po meni najgore izlomljen od svih rvaca u wwe istoriji i ne bi trebao ni da pomislja da nastavi svoju wwe karijeru.

meni je santino odlican,prosle godine ili preprosle je izdrzao jednu sekundu i ostvario rekord za najkraci ostanak u rojal ramblu,a ove godine je znacajno duze ostao :haha: KOBRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam i ja kontao da je prebacena u RAW. Ne bi je oni tek tako otpustali.

 

To si u pravu za Stonecold-a. Covek je itekako izlomljen. Secam se meceva sa protiv Kurt Angle-a i Bret Hart-a. To je itekako trebalo izdrzati a lupali i bacali su se po 30 minuta. Tako da mu je i bolje da se ne vraca u ring, osim ako nece nekog da izblamira. :mhihi:

 

Santino je OK. Cobra je bas cool zavrsni potez. :rockdevil: Secam se tog izbacivanja iz ringa. To ga je Kane izbacio ? Nesto mi se tako cini...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako ne.godinama je nosio one stitnike i steznike za kolena,pa jos kada ga je oven hart spustio na pajldrajvera i sjebao mu vrat...ima i on godina,nije za njega da se vraca u ring.ok koja pojava tipa jednom u godinu-dve ali ovako bi se samo patio,a i pogle samo bukera i dizela koji su verovatno u boljoj formi nego ston kold.ljudi nece ulaziti u ring jos sigurno par meseci.bukera ce drzati kao komentatora,a koliko sam cuo dizel je tajni raw GM.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

to da ali opet to je sve bilo kada je bio mladji i kada je bio aktivan,a sada ima 46 godina i nije aktivan u ringu vec 7 godina.nije to to ali opet tough enough ce biti sigurno mnogo zanimljiviji sa njim nego sa nekim drugim,jos je tu i buker.april ce biti opasan.pre njega elimination chamber,pa pocetkom aprila wrestlemania,dan posle tough enough...bice zanimljivo :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

јеботе, некако кад човек погледа више се исплати пратити TNA него RAW и Smackdown. брдо легенди се тамо пегла, а иако су подоста матори нимало се не штеде (Хоган, Рик Флер, Мик Фоули, доскора и Стинг...). а још су ту и браћа Харди (Џеф FTW!!!). мени је тамо атрактивније него у WWE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo neka je on tu. Ne mora da se bori. Neka mu barem dodele funkciju savetnika RAW general manager-a, kao sto je Vickie Guererro u SmackDown-u, i bice super. Tu gde je on, bice puno zanimljivosti. :mhihi: Btw, ja sam kontao da je bas Stonecold tajni RAW general manager a za Diesel-a nisam nista cuo.

 

Hogan je inace operisao ledja nije se borio vec dosta dugo a Flair ne sme jer ce da srcka strefiti. Mick se jos nije borio od kako se vratio u TNA i ne znam sta se tu ceka. Nesto je mrsio/prepucavao se sa Flair-om i Eric Bichof-om, ali nista od toga.

Edited by Thrasher

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolje da ston kold bude na mestu viki gerero jer ova je smorila sve zivo sa tim ponovnim mecevima protiv edza ne bi li dolf osvojio titulu. meni se licno ne svidja kako su postavili hardy bracu u TNA.njih dvojica jednostavno nisu ljudi za heel,narocito matt koji vecinu svoje karijere proveo kao bejbi fejs,a i kada se okrenuo kao heel u wwe-u bilo mi je glupo.ne stoji im to uopste,narocito dzefu koji je sebe prozvao 'antihrist pro rvanja' :no:

kako ne,ston da je na "vlasti" u wwe-u nebitno da li je to raw ili smackdown bilo bi pizdarije na sve strane.covek je jednostavno stvoren za takve uloge,ne znam sto mu to jos odavno nisu ponudili.bolje da su to njemu nudili nego bret hitmanu.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok se nisu pojavili Immortal, Jeff Hardy je bio pozitivno lice. Prosle godine na Bound For Glory PPV-u (cini mi se), kad su Immortal preuzeli vodjstvo u TNA, tad su i sredili titulu za Hardy-ja i od tad je on bad guy i kao sto kazes "the antichrist of profesional wrestling". Matt-u itekako ne stoji uloga negativca.

 

Bret Hart-u je ponudjeno mesto RAW general manager-a jer mu je Vince McMahon ostao duzan kad ga je zeznuo u mecu protiv Shawn Michaels-a. Poznati "Montreal screwjob". Jesi li cuo za to ?

Ali to stoji da bi Stonecold bio bolji od njega. To definitivno.

Edited by Thrasher

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da sam cuo to u bretovom dokumentarcu ali nisam siguran.elem meni je ovo jedan od boljih dana u wwe-u.

http://www.youtube.com/watch?v=ny75ciSI-44&feature=related

kada je undertaker bio pravi undertaker,a ne glupi bajker ili kao danas pokusaj matorog andertejkera i kada je ston kold bio u punoj formi.najjaca atmosfera kada undertaker ulazi i kada se lomi staklo i utrcava stone kold.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ја сам Џефа готивио више од свих, све док није отишао у TNA. треба њега вратити у RAW, било би много занимљивије. тамо готово да нема атрактивних бораца, сви су у Smackdown-у (Кофи Кингстон, Џастин Гебријел, Реј Мистерио, Ћаво Гереро...), док у RAW-у готово да нема никог ко би летео, трчао, скакао...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ dimmu1: Taj dogadjaj sa Bret Hart-om inace nije unapred izreziran. Kompletno realan. Zbog toga je i tako poznat.

 

Auuuu, ovo nisam video. Bas bolestan video!!!

 

@jaroslav: Pa imas u RAW i skakace i letace. John Morrison, Daniel Bryan, Tyson Kidd i Evan Bourne (momentalno povredjen).

Edited by Thrasher

Share this post


Link to post
Share on other sites

а има их, слажем се, али опет не толико као у Смекадауну. свакако да је изузетак, на првом месту, Морисон. јеботе, кад сам видео шта је урадио на Royal Rumble, згрануо сам се :haha:

 

ЕДИТ: колико је ово генијално

 

http://www.youtube.com/watch?v=GKWZ1_mCW94

 

два лика која су мени међу топ 10 свих времена. Р.И.П.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuu, ovo nisam video. Bas bolestan video!!!

da,da..duze vreme je on imao te ulaze,mislim da kada je prvi put razapeo ston kold stiv ostina da su imali neki ritual..ma svasta je tada bilo ali eto usrali se ljudi i kao to lose utice na decu pa su morali prestati sa tim.posle toga se osisao i bio bajker pa kada su videli da to kod retko koga prolazi vratili su ga na prvobitni gimmick iz 90'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ jaroslav: I Owen i Davey Boy su zavrsili Stu Hart-ovu skola wrestling-a, sta vise reci... :rockdevil: Morrison ponekad nije normalan sta izvodi, ali ono na Royal Rumble-u je stvarno bilo extra.

 

@ dimmu1: Meni je takodje bio glup taj njegov imidz bajkera (iako u realnosti i jeste bajker) sa sve onom Limp Bizkit pesmom tokom ulazka. Ovoj old skul imidz deadman-a je naj. Ubedljivo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

тај бајкерски стил му је био очајан. најбољи је био 90тих, а и уосталом цео тадашњи WWF. јеботе, који су све борци тад били: браћа Харт, Undertaker, Stone Cold, Yokozuna, Lex Luger, British Buldog, Ultimate Warrior, Triple H (тада као Hunter Hearst Helmsley), HBK Shawn Michaels, Hulk Hogan, Vader, стари и готивни Chris Jericho, Mike Foley, Rock...

Share this post


Link to post
Share on other sites

i doba Hollywood Hogana i dominacija NWO.

Nego niko ne pomene DDP-a. On je nekako bio među zajebanijima u to vreme u WCW. Od njegovog Diamond cuttera danas nastade RKO.

meni je on bio među gotivnijim "negativcima" tada, a danas ima neki svoj dijet-živi zdravo program vežbanja, vrlo je popularan po tim zezancijama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NWo su bas bili cool. Dobra ekipa je tu bila. Bilo je zanimljivo kad su oni takoreci vodili program a takodje i njihov rivalitet sa The 4 Horsemen. Posle je postalo jos zanimljivije kad su se podelili na NWO Hollywood i NWO Wolfpack.

Dobar je bio DDP. Neugodan igrac.

Edited by Thrasher

Share this post


Link to post
Share on other sites

скинуо и гледао синоћ ТЛЦ ППВ из децембра. сунце ти јебем, које ломатање било у Fatal 4 Way за титулу (Реј Мистерио, Еџ, Кејн и Дел Рио). Кејн завршио са крвавом главом, Мистерио бацио Дел Рија на сто са неких 10 метара висине (ако не и више)... а и до јаја ми је што је Сина онако измлатио Берета :rockdevil:

 

нешто ми се чини да је тај анонимни ГМ управо V. McMahon :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...