Jump to content

Morbid Landscapes


LordHypnos

Recommended Posts

Pozdrav svima!

Došlo vreme da se otvori tema. Dakle, Morbid Landscapes je death metal projekat, sa žestokom tendencijom da bude pretočen u bend. Jedina karika koja nedostaje kako bi se [konačno] došlo do bine živi u liku bubnjara/bubnjarke. To je i sekundaran razlog otvaranja teme, dok je primaran, logično, taj da se čuje za bend, da se diskutuje o istom, i slično. Tokom 2007. godine, objavljen je i demo prvenac~ Into The New Eon, recenzije objavljene u fanzinima Nocturne i Butcherian Vibe, Serbian Metal Portalu, a uskoro će osvanuti i reakcije na nekim web-zineovima, u odabranim inostranim magazinima takođe. Morbid Landscapes naginju ka fuziji technical [prevashodno gitare] i brutal [vokali] death metala, ali su prisutni i uticaji doom-a. No, najbolje je da skinete album i vidite [čujete] sami. Diskove su dobili odabrani! :evotigana:

Na kraju, ako kojim slučajem neki/a bubnjar/ka poželi da nam se pridruži, zna se šta je potrebno uraditi. Pozdrav marvo!!

 

Morbid Landscapes @ MySpace : Morbid Landscapes

Morbid Landscapes-Into The New Eon [download] : Into The New Eon [2007]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej braco !!! Ja sam dobio disk naravno,i mogu vam reci da se meni jako svidja,i JAVITE se na: http://www.yumetal.net/forum/index.php?showtopic=35158 to je domaci Death Metal,pa razglasite se i tamo,pohvalio sam vas demo i tamo,pa ostalo je do vas! Sve najbolje vam zelim sa vasim radom,i duboko se nadam da cete uskoro naci odgovarajucu postavu za Live nastupe,pa da zajedno sviramo hehe. Brutalan pozdrav,posebno Bobanu,od Branislav-a i DISDAINED-a !!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bubnjarka matori, neka bude bubnjarka :da:

 

Hehehe, ma potpuno je nebitan pol. Samo da [konačno] bude odgovarajući muzičar/ka, da se svira, da se radi kako treba. Poz! :pivopije:

 

Hej braco !!! Ja sam dobio disk naravno,i mogu vam reci da se meni jako svidja,i JAVITE se na: http://www.yumetal.net/forum/index.php?showtopic=35158 to je domaci Death Metal,pa razglasite se i tamo,pohvalio sam vas demo i tamo,pa ostalo je do vas! Sve najbolje vam zelim sa vasim radom,i duboko se nadam da cete uskoro naci odgovarajucu postavu za Live nastupe,pa da zajedno sviramo hehe. Brutalan pozdrav,posebno Bobanu,od Branislav-a i DISDAINED-a !!!!!

Ćao Bane, kućo stara! :twisted: Okej, javićemo se na temi. Hvala na željama. Veliki pozdrav tebi i celoj Disadained ekipi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ciji je to "projekat"??

ko svira u bendu?

 

"okom 2007. godine, objavljen je i demo prvenac~ Into The New Eon, recenzije objavljene u fanzinima Nocturne i Butcherian Vibe, Serbian Metal Portalu, a uskoro će osvanuti i reakcije na nekim web-zineovima"

 

fency death metal:D

 

podrska,(valjda) i nemojte biti plagijatori niukom smislu vec se trudite da radite autorske stvari i da imate svoj stil a ne kombinacije stilova:D

 

111

Edited by Speed_Dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ciji je to "projekat"??

ko svira u bendu?

 

"okom 2007. godine, objavljen je i demo prvenac~ Into The New Eon, recenzije objavljene u fanzinima Nocturne i Butcherian Vibe, Serbian Metal Portalu, a uskoro će osvanuti i reakcije na nekim web-zineovima"

 

fency death metal:D

 

podrska,(valjda) i nemojte biti plagijatori niukom smislu vec se trudite da radite autorske stvari i da imate svoj stil a ne kombinacije stilova:D

 

111

Termin "projekat" je napisan iz jednostavnog razloga~ još uvek nije zaživeo kao bend, pa se ni ne može baš tako klasificirati. Sve informacije imaš na www.myspace.com/morbidlandscapes , ali da ne budem zloća :bigblue: , evo ko su članovi: Nele [gitara], Buca [gitara;Space Eater], Boban [vokal], Ivan [bas;Moondive, Hate Crew], do skora Manja [bubnjevi, ex-Flush, itd.]. Fancy death metal? Lepo ja napisah na temi domaći death metal~ ultra gay bend. :razz: Diskove su dobili oni koji su zaslužili, šta god neko drugi mislio o tim fanzinima, itd. Sve mi se čini da nisi ni čuo muziku. Trebalo bi da čuješ pa onda da sudiš, odnosno da (ne) pružaš podršku. Ne mislim ništa loše, tako je jednostavno najbolje. Veliki pozdrav tebi i celom bendu!

Edited by LordHypnos

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ljudi, pomagajte! Tražimo bubnjara već sto godina, bubnjara koji je tehnički potkovan, koji dobro svira duplu bas pedalu, blast-beat deonice i slično. Ukoliko ima zainteresovanih~ pošaljite pp ili mail na [email protected] . Slobodno skinite naš demo i komentarišite ovde. OBAVEZNO! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema vremena čovek, kaže da svira sa nekoliko njih, kao i da je sada uglavnom u Valjevu a ne u Beogradu. Ali, nije to problem, problem je u tome što ova naša situacija najbolje govori o tome koliko MALO ima kvalitetnih muzičara. Čak i oni sa kojima smo probali, jednostavno nemaju veze, zaleću se, umisle da kao znaju da sviraju, a zapravo ubrzo ispada da su veoma prosečni, ili čak i ispod proseka... Vi imate super bubnjara, prilično sam zadovoljan!! :pivopije:

Edited by LordHypnos

Share this post


Link to post
Share on other sites

"...problem je u tome što ova naša situacija najbolje govori o tome koliko MALO ima kvalitetnih muzičara."

 

Tu si TOTALNO u pravu, i stvarno je to zalosno...Ali sta da se radi, eto, mi smo imali tu srecu da nadjemo (kuc kuc u drvo da ne ureknem) po meni super ekipu, ali zato i puno radimo i "iskoriscavamo" to jer smo svesni da nas je malo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...