Jump to content

Abaddon


VANDALICUM

Recommended Posts

www.myspace.com/abaddonpirot

 

Pirotski Thrash/Death metal bend. U pitanju je muzika u stilu Slayer, Destruction, Sepultura...

Na myspace stranici su 3 pesme sa demo snimka Declaration of War...

Postojimo od 2006. mada se sa ozbiljnim radom krenulo tek u 2007. godini, a pocetkom 2008. snimamo "Declaration of War" demo sa 3 pesme.

To je otprilike to sto se tice kratkog predstavljanja....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svidja mi se produkcija,izgleda da ste radili kod istog tipa kao i Anti-Dote poshto vam je koliko vidim produkcija ista...

Pesme su super,za prvi demo vishe nego korektno odradjeno,sve pohvale.Ochekivao sam onakav vokal ali mi se malo chini da se pevach muchi na snimku...Mozda bi umesto dranja mogli samo da ubacite klasichan growl ili ako pevach ne moze da peva growl otpeva chistije,bolje je to nego da muchi glas bzwz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svidja mi se produkcija,izgleda da ste radili kod istog tipa kao i Anti-Dote poshto vam je koliko vidim produkcija ista...

Pesme su super,za prvi demo vishe nego korektno odradjeno,sve pohvale.Ochekivao sam onakav vokal ali mi se malo chini da se pevach muchi na snimku...Mozda bi umesto dranja mogli samo da ubacite klasichan growl ili ako pevach ne moze da peva growl otpeva chistije,bolje je to nego da muchi glas bzwz...

 

Pa, zapravo nismo snimali kod istog tipa, al se slazem da slicno zvuci produkcija... Nisam se mucio dok sam pevao :bigblue: , a ovakav vokal smo otprilike hteli, mada ce u buducnosti biti jos agresivniji, sa scream elementima, takodje.

 

@banedeathmetal- :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne,ne nisam ja rekao da si se ti muchio dok si pevao,nego mi malo preforsirano zvuchi kao da si hteo da odradish mnogo vishe nego shto mozesh...Mozda greshim naravno...

Bilo bi dobro da ubacite scream vokale,ume da bude jednolichno kad je sve isto otpevano jbg,....

U svakom sluchaju imate moju punu podrshku za to shto radite.Sve kritike koje sam dao bi trebale da budu konstruktivne uostalom zato sam i izneo svoje mishljenje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne,ne nisam ja rekao da si se ti muchio dok si pevao,nego mi malo preforsirano zvuchi kao da si hteo da odradish mnogo vishe nego shto mozesh...Mozda greshim naravno...

Bilo bi dobro da ubacite scream vokale,ume da bude jednolichno kad je sve isto otpevano jbg,....

U svakom sluchaju imate moju punu podrshku za to shto radite.Sve kritike koje sam dao bi trebale da budu konstruktivne uostalom zato sam i izneo svoje mishljenje....

 

Naravno, uvazavamo svaku kritiku :pivopije:

Lokateli- hvala na podrsci!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se javim i ja - svasta se desi u Pirotu od kada ja nisam tamo - ovo je definitivno jedna od pozitivnijih stvari...da mi je neko rekao da imamo potencijal za ovakav bend u Pirotu razmislio bih se...znaci definitivno sam odusevljen - ovo je zvuk koji dole definitivno fali - Samo napred, imate full support od mene!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Znam da je trebalo ovo ranije da postavim, ali posto nismo nista za sigurno znali, evo sad...

 

PRVA SVIRKA ABADDONA BICE SUTRA NA TRGU U PIROTU!!!

Pocetak celokupne manifestacije je u 12 casova, svirka verovatno pocinje oko pola jedan-jedan. Svirace jos 5 bendova (znam samo sa Loud Fact i Legacy, ostali ne znam koji su), besplatno je sve.

 

DRUGA SVIRKA BICE 6. JUNA NAJVEROVATNIJE NA OMLADINSKOM STADIONU!!!

U pitanju je humanitarni koncert, detalji o bendovima koji jos sviraju, ceni ulaznice itd. bice postavljeni kad budemo imali jos informacija o svemu tome...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ista ostava, naravno...

 

Bila je svirka, nije lose ispalo, mada nas je ozvucenje jebalo u zdrav mozak... Aca zvucnik je radio ozvucenje, pola svirku upropasti, tek smo na Violent Revolution i Phobiu (zadnje dve) od Kreatora OK zvucali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beose pre nas Legacy, SZK (hip-hop), Loud Fact, a posle su isli neki hip-hoperi kojima nisam zapamtio ime i jos neki HC bend kome isto nisam zapamtio ime :bigblue: ... Na zadnja dva benda nisam ni bio, tako da ne znam kako su zvucali...

 

Ali Aca Zvucnik... :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...