Jump to content

Tales Of Dark... | Wurmloch


SAROTH

Recommended Posts

Naša jedina pesma na srpskom je U kori tame, ali zbog one krave koja nas je gađala čašom i zbog koje smo se pokupili sa bina posle treće pesme strahujući da sledeće nije staklena flaša, tu pesmu nismo ni uspeli da odsviramo.

Jebi ga, jako mi je žao zbog ovoga večeras. Mislim da smo odlično svirali, i da je bila dobra atmosfera u publici dok se ovo nije dogodilo.

 

Kako god, hvala za lepe reči.

 

Srećom, tu se našla Bilja da mi popravi raspoloženje! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Kristijane, prosli put puche kabal, sad pijana junkoza gadjala cashom/flashom (kud rabih onaj qrton icon_mad.gif ) ... plasim se ja da je to nesto tendenciozno na politickoj osnovi mrred.gif

 

Samo sam na prvoj pesmi vileneo napred pa sam morao da popricam s ljudima iz Moondivea i da ispratim devojku kuci, inace bih ja obuzdao onu plavushu da sam bio napred icon_smile.gif Nego, baxuz sam ja, kad se nacrtam tamo napred plavusha ni za leka ... dane racunam binu icon_smile.gif

 

Vidimo se sledeci put, ponesite oklope i jake kablove, za plavuse cu ja da se pobrinem mrred.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naša jedina pesma na srpskom je U kori tame, ali zbog one krave koja nas je gađala čašom i zbog koje smo se pokupili sa bina posle treće pesme strahujući da sledeće nije staklena flaša, tu pesmu nismo ni uspeli da odsviramo.

Jebi ga, jako mi je žao zbog ovoga večeras. Mislim da smo odlično svirali, i da je bila dobra atmosfera u publici dok se ovo nije dogodilo.

 

Kako god, hvala za lepe reči.

 

Srećom, tu se našla Bilja da mi popravi raspoloženje! icon_smile.gif

uvek gledati na sranja iz perspektive dzankosa/pijanca i sve super... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosla sam u SKC pomalo skepticna i nisam ocekivala nista posebno.Dopalo mi se kako su svirali i bilo mi je zao sto im je umrlo pojacalo.

Dopada mi se to sto imaju zenski vokal i cini mi se da se ona jako lepo snalazi...

 

 

Ono od juce nije vredno komentarisanja....Mozda treba uvesti neke malo rigoroznije mere oko prodavanja alkohola......

 

Nema vise napijanja dece,to se vazi i za tebe Milice icon_wink.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo malo da dopunim Kristijana.

 

Incident sa casom i uzdizanje srednjih prstiju odredjenog dela publike bi bili jos i tolerantni da tokom trece pesme `prstasi` nisu uleteli u publiku i poceli da brutalno guraju i sutiraju istu. Bio sam toliko slobodan da pozovem bend da sidje sa scene kako bih izbegao eventualno padanje razglasnih kutija po Davoru ili Nikoli i Kristijanu (ili nekog drugog predmeta po ostatku benda). Mislim da za svirku od 400 ljudi mora biti barem neko iz obezbedjenja prisutan kod bine posto je kod nas jos uvek prisutna koncertna nekultura.

 

U svakom slucaju, hvala svima na podrsci bendu i veliko izvinjenje sto nastup nije priveden kraju, no to pripisite nekom drugom.

 

RESPECT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Incident sa casom i uzdizanje srednjih prstiju odredjenog dela publike bi bili jos i tolerantni da tokom trece pesme `prstasi` nisu uleteli u publiku i poceli da brutalno guraju i sutiraju istu. Bio sam toliko slobodan da pozovem bend da sidje sa scene kako bih izbegao eventualno padanje razglasnih kutija po Davoru ili Nikoli i Kristijanu (ili nekog drugog predmeta po ostatku benda). Mislim da za svirku od 400 ljudi mora biti barem neko iz obezbedjenja prisutan kod bine posto je kod nas jos uvek prisutna koncertna nekultura.

Prosto nemam reči za te kretene no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad ce album ???

Ceo materijal je usnimljen osim klavijatura koje će Davor snimati za vikend. Mislim da već sledeće nedelje počinje ozbiljan mix, jer je do sada rađen neki predmix, a za to će trebati nekih mesec i po dana. Neće biti gotovo pre maja, ali na osnovu onoga što sam čuo u pomenutom predmixu, vredi čekati!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pa, uglavnom nema nista novo u odnosu na prthodni post! biggrin.gif Mix je poceo, ali je problem sto Davor ne moze da mu se posveti sa 100 % svog vremena jer ima posao i gruge privatne obaveze.

Ja imam samo jednu pesmu u predmixu na svom kompjuteru, i jako sam zadovoljan, a nije uradjeno ni 20 % posla, sto bi trebalo da znaci da ce valjda na kraju sve biti vrhunski.

Ako se desi neki novi momenat, javicu.

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, uglavnom nema nista novo u odnosu na prthodni post! biggrin.gif Mix je poceo, ali je problem sto Davor ne moze da mu se posveti sa 100 % svog vremena jer ima posao i gruge privatne obaveze.

Ja imam samo jednu pesmu u predmixu na svom kompjuteru, i jako sam zadovoljan, a nije uradjeno ni 20 % posla, sto bi trebalo da znaci da ce valjda na kraju sve biti vrhunski.

Ako se desi neki novi momenat, javicu.

 

pivopije.gif

 

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif SUPER BEND !!!!!!!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...