Jump to content

Frozen Throne


-Mare

Recommended Posts

upravo sam odigrao mozda i najkvalitetniju partiju od kad ponovo pikam ,

 

tinny,thinker i phantom lancer protiv sentinela pande koji je pred kraj izashao, crobelus-a , magnotaura i lune sa nama je bio i naix koji nije bash mogao da se bori jer smo svi bili dosta jaki sa predmetima , sachuvao sam sliku da je postavim ali ne znam gde je lokacija prt scr slika

 

 

 

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slike su u u folderu gde je instalirana igra , pa u podfolderu screenshots . Problem je sto su u shugavom TGA formatu , pa ti treba IrfanView ili Acdsee .

Inace , bas smo , cini mi se , pre dva dana odigrali partiju ( bili smo u razlicitim ekipama ) . Ti si bio bane elemental ja pudge . Otkinuli ste nas sa nekih 20-30 razlike . Toliko sam lose odigrao da mio je doslo da zaplacem . A obicno dobro gadjam kukom :( , ali jbe , bilo mi 2-3 sekunde dileja . Ja backim kuku , pa dok je on ispali , svi se vec odavno razisli .

 

a stani kako se instalira to preko frozen throne cd jel?

objasnite mi malo ako nije problem?

 

Mislis garena ? Ona se ne nalazi na tom cd-u . Odes na www.garena.com , tamo imas program koji treba da skines i da se registrujes . Instaliras to , pokrenes , upises korisnicko ime i sifru , izaberes sa strane koju igru hoces da igras , udjes u neki od room-ova na spisku , kliknes na start game , i u igri ides na LAN .

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa brate, ja kad imam delay od 1sec napusim hosta maximalno i izadjem... koja je poenta da igras ako se mucis i nerviras...

a i taj kreten onda ne treba da hostuje...

 

sad na BNetu svi hostuju sa listchekerom i ping je uvek oko 50ms...

garena je obicno dobra, ali ume nekad da zajebava

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa brate, ja kad imam delay od 1sec napusim hosta maximalno i izadjem... koja je poenta da igras ako se mucis i nerviras...

a i taj kreten onda ne treba da hostuje...

 

sad na BNetu svi hostuju sa listchekerom i ping je uvek oko 50ms...

garena je obicno dobra, ali ume nekad da zajebava

 

Ma nisam hteo da izadjem jer nije bio problem do hosta nego do mene . Koristim public wireless , pa se ocigledno neko nakacio da downloaduje nesto . Obicno nemam problema sa tim , ali dogadja se .

Share this post


Link to post
Share on other sites

WC3ScrnShot_012909_011444_01.jpg

 

ovo je ta partija , dugo se igralo chak sam imao vremena da prodam nogicu , vangard i difjuzal blejd da bih uzeo kvalitetniju opremu , ishao po sredini dok su ostali branili bazu ..

 

 

WC3ScrnShot_012809_162359_01.jpg

 

 

sa drvetom sabjam po bazi u odsustvu drvoseche ..

 

ovo i nije neka igra bila , brzo smo zavrshli ali stavljam jer mi je drvo jedan od kvalitetnih izbora .

 

 

ove slike sam pogledao sa photoshopom i konvertovao ih u jpg .

 

da igrali smo juche i nije bilo zanimljivo verovatno zbog laga i i zbog izbora heroja bash danas me sabishe bio sam drow ranger i nisam se mogao pomeriti iz baze , earthsghaker sa bliknom , akasha , i onaj wrach su me sabijali stalno iako je drow ranger kvalitetan izbor za ove kurchanja igre tj gde igra svako za sebe

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

koje sranje ovo novo drvo obicno mu treba SiY i Rifreser i bio je tenk kakvog nema kripovi udaraju ne mogu ti nista

a sad sve to i jos dodam Asolt Kurisas i kripovi mi skinu pola helta bez problema

Share this post


Link to post
Share on other sites

koje sranje ovo novo drvo obicno mu treba SiY i Rifreser i bio je tenk kakvog nema kripovi udaraju ne mogu ti nista

a sad sve to i jos dodam Asolt Kurisas i kripovi mi skinu pola helta bez problema

 

 

 

:) gde nadje te kripove :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bdonkey pukao mi veceras wireless u sred partije , a bas mi lepo islo . Kako je zavrseno ?

Ench bio neki noob, pa ih najeo i to posteno. Izgubili smo. Najeo sam Traxex, ali nisam mogao sam da izvucem partiju.

Stvarno dobra partija, ali ne vredi kad je bas ENCH noob.

 

Jabba, pika se 6.59b.

Edited by bdonkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...