Jump to content

Frozen Throne


-Mare

Recommended Posts

spreman sam za pik :)

 

koliko nisam pikao ko zna sta se sve izdeshavalo .

 

mogli bi da se ogranizujemo za sutra veche , najkvalitetnije bi bilo da nas ima desetoro i da imamo kontinuitet u igranju tako bi se iskristalisalo ko je kolko spreman i ondak se podelimo tako da napravimo balans i onda tek prave partije pochinju mada ako nas je malko to je dosta zajebati jer na gcc-u ima dosta creep-ova koji chim ne krenu dobro odnah izlaze , znachi ranije sam bukvalno namerno pushtao likove da se malko pribudze na koridoru da ne bi prekidali partiju po nekoliko puta .

 

najbolje je da se svi znamo i da se prdrzavamo pravila da nema izlazenja itd dok ne napravimo jednake ekipe za epske bitke .

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

spreman sam za pik :)

 

koliko nisam pikao ko zna sta se sve izdeshavalo .

 

mogli bi da se ogranizujemo za sutra veche , najkvalitetnije bi bilo da nas ima desetoro i da imamo kontinuitet u igranju tako bi se iskristalisalo ko je kolko spreman i ondak se podelimo tako da napravimo balans i onda tek prave partije pochinju mada ako nas je malko to je dosta zajebati jer na gcc-u ima dosta creep-ova koji chim ne krenu dobro odnah izlaze , znachi ranije sam bukvalno namerno pushtao likove da se malko pribudze na koridoru da ne bi prekidali partiju po nekoliko puta .

 

najbolje je da se svi znamo i da se prdrzavamo pravila da nema izlazenja itd dok ne napravimo jednake ekipe za epske bitke .

suport

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pa ukljuchi je i ondak se registrujesh izaberesh prvi server i kad udjesh tamo imas spisak igara koje mozesh da igrash , odesh na rpg tj igre za frozen uglavnom dota i onda izaberesh neku sobu kad udjesh imash dugme za pokretanje wcft a mozesh i pre toga da je pokrenesh ondak u awcraftu odesh na lan games i vidish linkove i kreirane igre , sve je to lepo samo ako imash adsl i neskidash nishta sa neta u tom trenutku

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...