Jump to content

Hotel 626


ba+a.

Recommended Posts

Cekaj , ja sam se registrovao , ukljucio mikrofon i kameru i pisalo mi nesto tipa Thank you for staying ... I sada mi stoji on aj logo , pise loading ali se ne pomera sa 0%

 

EDIT :

Dobro , to je proslo , ali nemam pojma sta se radi ovde .

Edited by Planina u pokretu

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Igrala sam ovo kod druga..Stavih slushalice i krenuh u beg..Joj,srce je pochelo da mi pravi pichvajz posle one ribe u kupatilu =D Sva sretja pa se ono dete nije probudilo dok sam 'vrtela uspavanku'..Posle sam iskochila iz stolice kad sam ga probudila 'lakim hodom' :)

A onaj nivo u kom trebash da provalish shifru..Drug i ja smo je provalili,zapisali smo je,a kad sam igrala opet od kutje,nije bila ista :|

Samo mi je zhao shto on nema web cameru,bash me zanima kako smo izgledali,onako poshteno pogubljeni i isprepadani =D

Share this post


Link to post
Share on other sites

А каква је ово игра? Ја сам скокнуо и пише да треба да се региструјем. Нисам ништа урадио јербо хоћу да ми објасните о чему је реч прво. Дакле...

 

Registruj se,trebatje ti mail :) Kao shto reche mudri chovek,hotel ima radno vreme od 18hrs - 06hrs am..Ukoliko odesh na sajt,dok je hotel zatvoren,registracijom ostavljash rezervaciju.Chim se hotel otvori,stizhe ti mail da imash rezervaciju.Onda lepo odesh na sajt i umesto da se registrujesh ponovo,samo kliknesh na 'already registrated',qcash mail i shifru i kretjesh..Ali obavezno slushalice stavi,bolji je efekat..I osposobi web cam. kad budesh ulazio na sajt ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registruj se,trebatje ti mail :) Kao shto reche mudri chovek,hotel ima radno vreme od 18hrs - 06hrs am..Ukoliko odesh na sajt,dok je hotel zatvoren,registracijom ostavljash rezervaciju.Chim se hotel otvori,stizhe ti mail da imash rezervaciju.Onda lepo odesh na sajt i umesto da se registrujesh ponovo,samo kliknesh na 'already registrated',qcash mail i shifru i kretjesh..Ali obavezno slushalice stavi,bolji je efekat..I osposobi web cam. kad budesh ulazio na sajt ^^

 

 

NE NE NE NE NE!!! Nemoj ništa od toga da radiš, sedi kući ispod ćebenceta i slušaj Dečiji hor Kolibri... :( Ja još uveeek oću moju maaaaaamu

Share this post


Link to post
Share on other sites

bebi uspavanku spevati nisam mogao totalno je probirljiv i shifru nisam provalio jerbo nechujem ludaka shta mi govori , gomila glasaova a on neshto mrmlja a zato kad je krenuo da gasi svetlo tu sam jasno znao shta je po sredi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...