Jump to content

Zindan


Josif Visarionovič

Recommended Posts

Progressive death,Uzbekistan je u pitanju.Skinuh album,bio sam skeptican s obzirom odakle dolaze kad ono-iznenadjenje.Nije sad nesto za svrsavanje ali za prvi album je i vise nego dobro stoga preporucujem svima da poslusaju.

 

Band: Zindan

Album: Depth

Year: 2009

Country: Uzbekistan

Genre: Progressive Melodic Death Metal

 

01.In haze 06:07

02.Truth becomes a lie 06:23

03.Facing one another 05:42

04.Life without aim 06:38

05.Before the end 03:20

06.Chinvat 02:12

07.Mean 05:53

08.In the depth of Zindan 07:13

09.Still alive 05:24

10.Kings 16:27

 

74ae961418f2cdb26dc9d23159abca13.jpg

 

http://rapidshare.com/files/188728274/Zind...iaportal.ru.rar

Share this post


Link to post
Share on other sites

interesantan je album, ima dosta razlicitih uticaja, a izgeda da je rec o jako mladom bendu(mislim na uzrast clanova), tako da iako u ovom trenutku ne toliko kvalitetan koliko interesantan album, ocekujem od ovog benda dosta u buducnosti, tj od narednog albuma

Share this post


Link to post
Share on other sites

interesantan je album, ima dosta razlicitih uticaja, a izgeda da je rec o jako mladom bendu(mislim na uzrast clanova), tako da iako u ovom trenutku ne toliko kvalitetan koliko interesantan album, ocekujem od ovog benda dosta u buducnosti, tj od narednog albuma

 

Da, uzasno su mladi momci, po slikama kontam da ih ima koji su mlasji i od mene :)

 

Videcemo, nadam se da ce biti sledeci album jos bolji, jer i ja isto ocekujem to. Samo da ne krenu da sviraju neko komercijalno i mekano govno, jer jako malo, ali ipak osetim takve trenutke i na ovom albumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ono mislim da im treba vremena, da pronadju neki svoj stil,, ovaj album je zanimljiv ali treba jos vremena da se sve "iskristalise", iako ovaj album zvuci interesantno, opet, nesto mi tu fali, neka kompaktnost, a to ce valjda doci sa vremenom bar se ja nadam. u svakom slucaju bend sa bas dosta potencijala tako da ocekujem dosta od njih u buducnosti

+imaju tih folk uticijaja dosta, koji nisu izvestaceni kao sto bi mogli biti, valjda jer su sa tog podrucja,a i dosta drugih uticaja, tako da iako cu ovaj album provrteti max jos jednom u plejlisti, ocekujem bas,bas dosta od sledeceg albuma

 

:) :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...