Jump to content

AnestezijA


Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Anestezija nema pojma. Oni jednostavno ne mogu da urade dobru stvar zato sto su do bola zatucani (mislim na muzicka interesovanja i suzene vidike u procesu selekcije primeraka zvuka koji ce apsorbovati u svog stvaralackog genija). Doduse, bubnjar im je dobar, ali bubnjevi ne cine bend! njihov stari basista Marko je stalno potiskivan u neku besmislenu dimenziju i nije mu dopusteno da se iskaze na najbolji moguci nacin!!! Za novog basistu ne mogu nista da kazaem, posto ne poznajem njegove sposobnosti. Sve u svemu kritike! Vokali? Smesno! Mali psic koji rezi na neciju smrdljivu cipelu. Cisto sumnjam da od njih moze biti nesto, kao i od vecine domacih bendova. pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anestezija nema pojma. Oni jednostavno ne mogu da urade dobru stvar zato sto su do bola zatucani (mislim na muzicka interesovanja i suzene vidike u procesu selekcije primeraka zvuka koji ce apsorbovati u svog stvaralackog genija). Doduse, bubnjar im je dobar, ali bubnjevi ne cine bend! njihov stari basista Marko je stalno potiskivan u neku besmislenu dimenziju i nije mu dopusteno da se iskaze na najbolji moguci nacin!!! Za novog basistu ne mogu nista da kazaem, posto ne poznajem njegove sposobnosti. Sve u svemu kritike! Vokali? Smesno! Mali psic koji rezi na neciju smrdljivu cipelu. Cisto sumnjam da od njih moze biti nesto, kao i od vecine domacih bendova. pukeface.gif

Ovaj u pravu si u nekim tackama a nekim ne,treba

podrzati sve domace metal bendove bez obzira kako i sta sviraju...kako ce opstati ova scena

kada se non stop javljaju neki pljuvaci...nestajem na niciju stranu ali u sustini to je to....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva domaca scena? Zar to postoji? Scena je nesto sto je totalno organizovano (makar se to primecivalo u exterijeru), a koliko ja vidi ovde nista nije organizovano, mislim na scenu. Da li imamo reprezentaciju, internacionalni uspeh, profesionalne ugovore? Izuzimam Alogiu iz rasprave. Anestezija je deo scene? Koje? Da li mislite na underground scenu? Da li imamo makar jedan procenat bendova koji sviraju na internacionalnim metal festivalima? Rekao bih da nemaom. Imamo samo mnogo pokusaja, ali za pocetak, i to je nesto! Sta znaci podrzati bend? Podrzati bend u nasim uslovima znaci dati im novac! Nista oni nemaju od toplih reci podrske. Koliko znam neki bendovi sviraju po svadbama i zaradjuju da bi mogli da se bave metalom. Zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas sta bre, mozes da ga blajvas, i jebi se i ti i ona tvoja kucka pedercino jedna !!! Skini se sa Yumetala sramoto !!! Svakog od nas boli kurac zas tvoje misljenje i za to sto si pisao, i zato idi tamo gde ti je mesto, u ludnicu !!! I da, ne vracaj se vise !!! Kakav si ti bolesnik… Jebiga, niko ti nije ostao od drugara pa si primoran da otvaras naloge da bi sam sa sobom pricao. sad but true… komplex je to… Sviracemo mi koliko god to zelimo a ti mozes samo da uzivas… Kada ces ti imati bend? Emisiju? Jadan si… Veoma se kajemo i sto smo te ikada poznavali. Uvek si bio dvolican, kao u fazonu si a sada se pravis neki pametnjakovic. Debil si neverovatan. Kakva je internet veza u Nakovu?

 

ANESTEZIJA & DOWNSTROY crew

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas sta bre, mozes da ga blajvas, i jebi se i ti i ona tvoja kucka pedercino jedna !!! Skini se sa Yumetala sramoto !!! Svakog od nas boli kurac zas tvoje misljenje i za to sto si pisao, i zato idi tamo gde ti je mesto, u ludnicu !!! I da, ne vracaj se vise !!! Kakav si ti bolesnik… Jebiga, niko ti nije ostao od drugara pa si primoran da otvaras naloge da bi sam sa sobom pricao. sad but true… komplex je to… Sviracemo mi koliko god to zelimo a ti mozes samo da uzivas… Kada ces ti imati bend? Emisiju? Jadan si… Veoma se kajemo i sto smo te ikada poznavali. Uvek si bio dvolican, kao u fazonu si a sada se pravis neki pametnjakovic. Debil si neverovatan. Kakva je internet veza u Nakovu?

 

ANESTEZIJA & DOWNSTROY crew

Vidi pojavio se jos jedan iz Anestoy-a. O master, sta ti sviras? Mislim da imate problema sa indentifikacijama internet konekcije!!! Pa, mozete vi da svirate koliko god zelite (da se zajebavate na sceni), mozda mi se jednog dana i svidite kada bidete kao Amantes (ili bar priblizno), za emisiju nisam zainteresovan, a bend sam imao davno kada ste vi jos pisali u prasinu i pravili kolacice! Nakovo, zar to nije selo pored Kikinde?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Uskoro cete moci da posetite i Anestezijin sajt, adresa jos uvek nepoznata, ali bice sve objavljeno !!! icon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gif

da, da ,da icon_smile.gif

Samo se salim!...Svega ce biti...

 

ali samo zelim da kazem da ce ANESTEZIJA I DOWNSTROY nastupiti na promociji Nocturne-a #2 u akademiji 13.2.2005. sa pocetkom u 21h..Cena ualza 150 dinara, svirace 5 benda, tj ova dva + 3..Sve ce uskoro znati... podrzite bend koji ce po prvi put nastupiyi u BGD-u

 

NOCTURNE, Ana

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...