Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

Jel ima jos mesta u tom prvom redu...? JBT, KOJ CE POKID TO DA BUDE.... samo, treba preziveti to..... :D

 

Sigruno. To je uvijek tako na tim bendovima. Prvi red neces moc bit - vjeruj mi :)

Sjecam se Korna na Šalati prije par godina... U prvom redu sam bio prvih pjesmu i pol, da sam ostao iznijeli bi me u bezivotnom stanju... Guzva, skaka, nemres do daha doci... To nije normalno! Slipknot bude isti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigruno. To je uvijek tako na tim bendovima. Prvi red neces moc bit - vjeruj mi :)

Sjecam se Korna na Šalati prije par godina... U prvom redu sam bio prvih pjesmu i pol, da sam ostao iznijeli bi me u bezivotnom stanju... Guzva, skaka, nemres do daha doci... To nije normalno! Slipknot bude isti!

Ma sve se moze kad se hoce,na salati na kornu bejah u trecem redu dok je ostatak drustva bio u prvom,nisu mogli toliko sutkati jer su se drzali za ogradu ali je ortak uhvatio JD-evu znojnicu :rockdevil:

Prvi red je prakticno drugi jer ovi pokusavaju da odvuku ove od ograde i naguraju se u prvi,dok mi fina deca smo u trecem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, ali mene su u prvom redu zgnjecili, uvijek sam u prvom redu il se barem trudim biti i jedino tu nije bilo sanse. Svi se guraju, skacu, stiscu te uz ogradu pa te vuku s nje, zraka nema, žeđ ubija,...

 

Jedino sam se uz father i popeye mogao u miru zadavat :metalac:

 

*DIGNANO DIGNANO CHE BELLA CITTA, STRONZI DE QUA E STRONZI DE LA* :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahah debele goticarke koje slusaju Phantasmagoriju, Frivolous Stir i Embrio XD i traze autograme od Joeya... ma da, znam, vidjeh ga i ja... a frend se uspio fotkat sa Fieldyijem dok sam hja cirkao pivu ko kreten s ekipom pred Šalatom... :/

 

 

Vukovi umiru sami je kvlt! Zmanjana dica, Boom Boom Shaka, Zavezan, Domaci benzin, Che Bella Citta, Bla bla, III faze,... odlican bend.

Btw imaju novu pjesmu s predstojeceg albuma, meni je odlicna, Delaj, delaj se zove... poslusaj si je na spejsu ;-)

 

 

Inace su sjajna ekipa, napuseni 24/7 hahah, ali carevi i neiskompleksirani do bola...

Edited by *Nameless*

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam,imam ta dva albumcica od njih,dobre su i ukljukani klokani a krafn je takodje kult.Vidi se da su likovi opusteno maximalno :worship:

 

Elem da ne bude offtopic,bas me zanima ko ce kod nas da upozna slipknotovce,al kontam da ce isto goticarke,eh sto nisam goticarka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko ovaj put.

A gle, neki bendovi rade meet&greet, neki ne.

Imas na eventimu negdje prijavnice za meet&greet. Ja cu imati pressicu svakako pa cu valjda i uspjet kratak intervju odradit za Novu Eru, Presudu i NBOM, a ak ne - jebiga, bice mi kul i da se samo upoznam s ekipom :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto ja se sad vratio sa ekskurzije. Nasao sam u Zrenjaninu nesto veoma lepo :mhihi: tj. metal prodavnicu sa meajicama i tako to. Odmah mi je zapala za oko majica SlipKnoTa sa novim askama. Kosta 500 dinara i jeste da sam sve pare potrosio i da ceo dan posle toga nisam jeo ali bas me briga. Sliakcu da vidite posto mi je rat sad uzeo i otisao u grad :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...