Jump to content

United Gamning Nation


SlaughterGirl

Recommended Posts

logo2.jpg

 

Otvoren je novi forum za sve one koji vole da igraju igrice.

Bilo da volite RPG's ili FPS igre, MMO igre ili obicne arkade, ovo je zajednica za vas.

Sve sto biste ikada pozeleli: Besplatne arkadne igre, igre za download, kao i forum prepun informacija na kome biste mogli ucestvovati.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada kaze igrice, mozda misli da igraju minesweeper. Ono ujedinjena nacija minesweeper igracha.

 

Znam da je na jednom forumu, forum sam automatski ispravljao kad neko napise igrica u igra i igrice u igre. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada kaze igrice, mozda misli da igraju minesweeper. Ono ujedinjena nacija minesweeper igracha.

 

Znam da je na jednom forumu, forum sam automatski ispravljao kad neko napise igrica u igra i igrice u igre. :D

 

Emulation galaxy ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kad cujem da neko kaze igrica, odma mi pred ocima slika legendarnog Kuzme kako od njegove kože pravi bubnjeve   :bigblue: Najjaci novinar na svetu, i veliki protivnik doticnog izraza   :pivopije:

 

Uh sto volim da citiram sebe XD

Edited by FlamethroweR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada kaze igrice, mozda misli da igraju minesweeper. Ono ujedinjena nacija minesweeper igracha.

 

Znam da je na jednom forumu, forum sam automatski ispravljao kad neko napise igrica u igra i igrice u igre. :D

 

Na sajtu postoje razne igrice (ili igre - isto mu se `vata), a na forumu se diskutuje o svim igrama (ili igricama) koje su ikada napravljene, tj bilo kog tipa. Znaci postoji tema za diskusiju o World of Warcraft, a takodje postoji i diskusija o Minesweeper...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...