Jump to content

Recommended Posts

http://www.rac-forum.org/forum/showthread.php?t=371&highlight=Excalibur

 

Имао сам пар песама пре сто година на касети, али се загубило.

 

Ziv bio :pivopije:

Jos ja kreten nisam trazio na forumu, jer mi drugar rekao da ih nema, izgleda nije dobro video, a ja kreten poverovao mu :udri:

Imao sam na kaseti album Apokalypsa, odlican je! Sad cu sve da skinem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тек сад сам провалио да на сајту имају и Kriegsberichter. :rockdevil:

Немам речи.

 

Не радуј се превише... Нису баш неки снимци, а чини ми се да двојку имају само на немачком...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne mogu docekati da skinem Excalibur :muzicar:

Ne znam koji album pre da skidam,onaj sto sam imao(Apokalypsa) ili ostale, slatke muke :D

 

Bas si paljevina Mirko!!! :haha:

Ja sam ih prvi put cuo kad smo dobili WPWW1 kompilaciju gde su ucestvovali sa dve stvari,negde sredinom devedesetih a koje su se pojavile i na Apokalipsa albumu.Ovi kasniji radovi su im bas death metal,ne moze svako to da slusa.Svirali su i u Pesti jednom,gledali smo ih.Krljanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јбг, видео касете..дај шта даш. :bigblue:

 

Додуше, бољи су снимци од Вајзе национ... Мада, велика је штета што сада нема ни једног јединог видео магазина. Ту се дало наћи и лепих спотова, и интервјуа...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немам речи. Хејт мајсторе, па ти си Бог. :bigblue:

Како си набавио ово?

 

Него, реците ми..управо слушам Before god. Имам само једну песму (Bountiful life). Претражио сам RAC форум, али ни трага од бенда. Ко стоји иза овог? Другар ми је причао да је дебели Ед ту умешао прсте.

 

.....

 

Ипак сам нашао. И да, БФГ екипа је ту.

Edited by Србија Србима

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немам речи. Хејт мајсторе, па ти си Бог. :bigblue:

Како си набавио ово?

 

Него, реците ми..управо слушам Before god. Имам само једну песму (Bountiful life). Претражио сам RAC форум, али ни трага од бенда. Ко стоји иза овог? Другар ми је причао да је дебели Ед ту умешао прсте.

 

Аха, сјајан бенд. Наравно да је дебели Ед умешао прсте. То је неки његов дед метал пројеката. Ако се добро сећам ту је свирао и Гем Штолц из Рахове... Имају два албума, с тим што је први нешто мање металан. http://www.rac-forum.org/forum/showthread.php?t=8791

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas si paljevina Mirko!!! :haha:

Ja sam ih prvi put cuo kad smo dobili WPWW1 kompilaciju gde su ucestvovali sa dve stvari,negde sredinom devedesetih a koje su se pojavile i na Apokalipsa albumu.Ovi kasniji radovi su im bas death metal,ne moze svako to da slusa.Svirali su i u Pesti jednom,gledali smo ih.Krljanje...

 

A sta ces, setim se kako sam pre desetak godina rado slusao Excalibur, pa me uhvatila nostalgija na te dane :D

U pravu si, sad sam skinuo jedan kasniji album, death metal, vise mi se svidja ono staro...upravo sam dao na skidanje Apokalypsa album...ali sporo skida majku mu :haha:

Od tih Ceha, Buldok mi je odlican :cool:

Bas sam juce slusao mini album Screwface, fenomenalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ih trazio u RAC odeljku, a oni ih strpali u NSBM/Pagan/Neofolk (iako ih navode kao death/thrash bend).

 

Evo jos jednog dobrog benda.

 

Dying Breed - Day of Reckoning

 

8ddeb87fb166t.jpg

 

Genre: НC

Country: USA

Year: 1998

Label: Hate Records

Bitrate: 128 kbps

Size: 30 mb

 

01. Skinhead

02. Days of Destruction

03. Eternally Black

04. Hard Times

05. FMT-Traitor

06. My Gun

07. Avenge

08. Goop Soup

09. Hammerskin Nation

 

http://ifolder.ru/89779

 

Malo slabija produkcija, ali rokanje za primer.

Edited by Србија Србима

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc sam se uspavljivao sa Excalibur, album Apokalypsa, strasan album! Morace se danas to jos slusati, nisam to slusao godinama, pa se mora nadoknaditi :D

Danas sam na poslu(u pauzi borbe sa papirima :D ) pustio staru kasetu Extreme Hatred, sad sam skinuo jos jedan album od njih...slusao neko? Amerikanci, tezi zvuk, nije lose...

Edited by Feniks .
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немам речи. Хејт мајсторе, па ти си Бог. :bigblue:

Како си набавио ово?

 

Него, реците ми..управо слушам Before god. Имам само једну песму (Bountiful life). Претражио сам RAC форум, али ни трага од бенда. Ко стоји иза овог? Другар ми је причао да је дебели Ед ту умешао прсте.

 

.....

 

Ипак сам нашао. И да, БФГ екипа је ту.

 

 

Veruj mi da se i ne secam ko mi je tacno slao postom te video kasete.Uglavnom dopisivao sam se i slao po svetu sve sto se radilo kod nas i zauzvrat dobijao od ljudi svasta.Ponekad sam nesto i kupovao a ponekad i dobijao na poklon.Npr majicu Nordic Thunder sam kupio iz Tri state terror-a kad sam dosao iz vojske 1996. a kasnije sam im slao neke stvari pa dobijao ploce i diskove zauzvrat a majcu Blue eyed devils sam dobio na poklon.

Before God je death/black metal projekat clanova BFG i tog sabana iz Rahowe.Prvi put sam ih cuo na NORDLAND-ovoj White death kompilaciji gde su se pojavili zajedno sa Centurion,Triskelon(Svedska),Iron Youth(Grcka),Fronte Toward Enemy (Italija),Bifrost(Francuska),Sigrblot(Svedska) i Veles(Poljska).Te dve stvari "No allegiance" i "Rebirth of the pagan man" se takodje nalaze i na njihovom prvencu "Wolves amongst the sheep" i veliki bum je bio kada je taj album izasao,pokupio najbolje ocene u svetskim magazinima koji prate taj pravac.Drugi album "Under the blood banner" bio je dosta manje aktuelan.

Sto se tice cvrsce svirke kod nasih bendova za mene neprevazidjeni:

 

dscn1888m.jpg

 

Ja ih trazio u RAC odeljku, a oni ih strpali u NSBM/Pagan/Neofolk (iako ih navode kao death/thrash bend).

 

Evo jos jednog dobrog benda.

 

Dying Breed - Day of Reckoning

 

8ddeb87fb166t.jpg

 

Genre: НC

Country: USA

Year: 1998

Label: Hate Records

Bitrate: 128 kbps

Size: 30 mb

 

01. Skinhead

02. Days of Destruction

03. Eternally Black

04. Hard Times

05. FMT-Traitor

06. My Gun

07. Avenge

08. Goop Soup

09. Hammerskin Nation

 

http://ifolder.ru/89779

 

Malo slabija produkcija, ali rokanje za primer.

 

I taj Dying Breed kad se pojavio bio mi je favorit,daleko bolji od Attack i Battlefront koji su takodje svirali neki hc/oi.Avenge je najveci kult:

As the war approaches and the battle crops near

The day of victory it is now here

We cannot express the pride that's in our hearts

And don't forget those who've done their parts.

 

Hard times je obrada od Cro mags samo sa izmenjenim tekstom naravno...:-)))A ovamo je greska,osma stvar se zove gook soup.:-)))

 

 

Ali evo i moje preporuke ko zeli da cuje kvalitetan RAC:

australijske legende:

dscn1887.jpg

 

i nesto na cemu smo iz momcica stasali u zrele ljude u prvoj polovini devedesetih:

dscn1889.jpg

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хејт, шта рећи..свака част.

 

Матор документарац, али вреди погледати.

 

 

Добар је онај лик из Nemesis-a (ваљда). Морали су да одраде титл да би га разумели. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хејт, шта рећи..свака част.

 

Матор документарац, али вреди погледати.

 

 

Добар је онај лик из Nemesis-a (ваљда). Морали су да одраде титл да би га разумели. :haha:

 

Uvek se setim kad sam zamolio jednog amera da mi skine tekst Whatever it takes na sluh sa kasete da bismo to obradili.Triput se preznojio i nije mogao sve da razume onog birmingemskog ljaksea Andija sta je pevao tu a na CD-u nije bilo tekstova a naravno tada ni interneta po Srbiji. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...