Jump to content

2010.04.29. *klub Marshall 6, Beograd* Enthrallment/Cock Lush/Infest/Awaiting Fear


archsound

Recommended Posts

Svirka bese za sve pare, (bar ono sto sam ja video, jer dodjoh da vidim domace benddove i entralment-koji na kraju nisam ni video)

 

Publike malo.. ne znam sta je problem, uzeleo sam se bio ovakvih svirki od 300-500 din .. za sve pare

 

Avejting fir - super za sve pare, ovo sa obradama je bio pravi potez eto kao specijal hehe Fala Alisi sto mi je ustupila mikrofon, jes da sam bio malo zatecen al mi je bilo do jaja, prvi put sam pevao dm posle skoro 3 godine :) Dankesn

Ona obrada obucara je bila.. za sve pare.

 

Infest, sta da kazem to je to heftanje i obrtanje crkve prepecenice... sve bolji i bolji.

 

Kokles- onako, mislim dosta volim gore/grind ali ono je bila jos jedna (milionita) kopija najpoznatijih gore bendova.. moze to dosta bolje, al eto zabavno bese.

 

Entralment- nevideh avaj ali, kupih najbolji Dm album koji je ikada dosao iz bugarske, Kolekciju sjebanih mozgova.. uz koji dobih majcu koju tesko da cu ikada obuci i nositi po gradu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uff.

 

Awaiting Fear- Super obrade, ali mogli su jos koju autorsku  :rolleyes:

 

Infest - Odlicno.

 

Cocklush - Grindgore, stil Cock and Ball Torture, odusevljen sam.

 

ENTHRALLMENT- CANE THE MESSIAH WITH THE CROOK. Onom je trebalo prisustvovati... :pivopije:

 

Svaka cast Bugarima...a i domacim :P

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirka je pocela tacno na vreme, odnosno u pola deset, sto smatram popirlicnim uspehom u Beogradu hehe!!!

 

Priznajem ja sam bila jaaaako umorna, tako da mi je super doslo sto je publika bila odlicna, iako nas je bilo malo u pocetku heheh xD Zahvala svima koji su uzimali mikrofon, pevali, svirali itd....bas je onako bilo do jaja zezanje :pivopije:

 

Autorske nismo namerno svirali, jer smo hteli da bacimo glavno svetlo na bugare koji su dosli da se predstave domacima, tako da smo cisto malo odsvirali da zagrejemo ljude. Sledeci put Odine, sviramo nase :rockdevil:

 

Infest: Znaci Zokiju svaka cast!! Sa povredjenom nogom je izasao i oduvao bas do jaja! To je taj duh metala! Naravno, Infestovci kao i uvek genijalni, mnogo energicni i sve u svemu, da nam jos mnogo puta sviraju na obostrano zadovoljstvo. :rockdevil:

 

Cocklush - znaci....VRH!!!! Jesu kopije, ali su i dalje bili uzitak za slusanje!!! Cak sam i majicu pazarila! Naprosto - VRH! :rockdevil:

 

Enthrallment: Odlicno, odlicno, odlicno!!!! Nista drugo ni ne mora da se kaze!!! Fenomenalno! :rockdevil:

 

Hvala svim dragim prijateljima koji su dosli da podrze ovo i koji su se zezali sa nama celu noc! After u KST uz milozvucne gothic zvuke je bio neprevazidjen haha :mhihi:

 

I jos jednom...oprostite sto smo vas izradili za cvarke! Previse kasno se ekipa setila, vec nije radilo nista u blizini. Ali zato...sledeci put....uz kartu - DVA CVARKA!!!!!! Da nadoknadimo!!!

 

 

Aj laku noc :pivopije::pivopije::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro! :mhihi: Svirka je bila dobra. Infest je definitivno bio bend veceri. Fantasticno su odsvirali! :rockdevil: Cock Lush su me smorili isto kao i Novom Sadu. Enthrallment su bili dosta dobri. Awaiting Fear takodje.

 

Pozdrav za Zombija, Vandala i Tanju. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

HVALA SVIMA NA PODRSCI I LEPIM RECIMA!!

 

Zaista mi je drago da je tako, jer da je drugacije , ne bi imalo smisla svirati...

 

 

 

Sinoc je stvarno bila sjajna atmosfera na svim bendovima, ali kada Awaiting Fear ubode obradu, probodu srce!!!!!

 

 

AWAITING-KIDANJE MESA 666

 

COCKLUSH-Fina grajnderica

 

ENTHRAMLLMENT- Bugari upali u Sofiju 666 :) Ljudi znaju posao!!!

 

 

Sve pohvale za Alisu , Igora i Cvarak Promotion crew!!!! :)

 

P.S. jao noga :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

I moja zakasnela reakcija: Infest definitivno bend veceri. Pokvarili su plan Bugarima XD. Bese mi zao sto sam otisla bez Infest majice kuci, ali nabavice se valjda... pivopije.gif

Edited by ^TK^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...