Jump to content

The Southern Society


ElDiablo

Recommended Posts

hvala, braćo... ulepšali ste mi dan. danas smo stigli iz slovenije. braća slovenci su bili oduševljeni i dosta smo se družili sa njima. imaju odlične bendove, možda je njihova scena manja nego naša, ali je jako kvalitetna. a da ne pričam da imaju mnogo bolje uslove za rad i mogućnosti o koje mi samo sanjamo. ali drago mi je zbog njih, jer imaju bendove, koje to i zaslužuju. ogromna šteta što naša zemlja uopšte ne pruža nikakve mogućnosti za naše bendove. a bogami i u srbiji se zna šta je dobra metal muzika. ali ovde nema šanse da opstaneš, zato opet skidam kapu našim bendovimana koje ne posustaju i dalje guraju. (na benziskoj pumpi kod Kelebije su nas pitali, "jel svirate narodnu?" rekao sam: "jest, narodnu s kurcem". jel metal bendovi/muzičari iz srbije liče na narodnjake? u pitschku. ovde je muzičar samo taj, ko svira narodnu?) na našem sajtu i na myspace-u ćete moći da vidite nove fotke sa oba svirke... o, da. i krenuli smo da popravimo produkciju na demo-u, ja se nadam da ćemo to dosta brzo obaviti i naravno biće postavljen za besplatan download na našem sajtu. ako nekako uspemo da nabavimo pare za studio, onda dogodine ćete nas slušati u kvalitetnoj produkciji. ali to je još samo san. zato bolje da nas uhvatite uživo. za sada, naš demo je samo informativni snimak.... i hvala vam opet za dobre reči. trudićemo se i dalje, i nadam se da ćemo biti još bolji... ali bez vas ni to ne bi vredelo, braćo i sestro metalci/muzičari. vi/mi ste/smo poslednji bedem u srbiji protiv šunda i džiberaja. treba da izdržimo. slava vam i hvala... :pivopije::rockdevil:

Edited by ElDiablo
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Napokon nove vesti... The Southern Society 02. 10. 2010 nastupa u Senti - Klub Zeppelin, a 15. 10. 2010. u Subotici - Klub Mladost.

Početak svirke je 22.00.

U novembru sviramo u Segedinu ali ne verujem, da to bilo koga uzbuđuje... ha ha ha... Čekamo Vas, biće pakleno! Respect & Brotherhood!

 

Plakat05b10cm.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

grupa se plasirala u drugi krug na takmičenju u Budimpešti(Hungary). rat bendova se održava u klubu Crazy Mama,

koji je jedan od vodećih evropskih klubova u metal/rock muzici. u ovom klubu su već nastupali poznate zvezde

svetske metal scene kao što su Tim Ripper Owens, Jorn, etc. biće nam čast da predstavljamo srpsku metal scenu

na takvom reprezentativnom takmičenju i da pokažemo kvalitet i snagu naše scene.

nadam se da ćemo u skorije vreme imati priliku da i srpsku publiku upoznamo sa muzikom koju sviramo.

i to ne samo ovde na severu, nego i južnije... -)))

remasaterizovani materijal u kvalitetnijoj produkciji, čeka vas na oficijalnoj vebstranici,

kao i na MySpace, Facebook, LastFm, etc. sajtovima.

glavu gore, sestre i braćo! Pride, Respect & Brotherhood!

 

TSSLogoBWSkullFinal.jpg

Edited by ElDiablo

Share this post


Link to post
Share on other sites

grupa se plasirala u drugi krug na takmičenju u Budimpešti(Hungary). rat bendova se održava u klubu Crazy Mama,

koji je jedan od vodećih evropskih klubova u metal/rock muzici. u ovom klubu su već nastupali poznate zvezde

svetske metal scene kao što su Tim Ripper Owens, Jorn, etc. biće nam čast da predstavljamo srpsku metal scenu

na takvom reprezentativnom takmičenju i da pokažemo kvalitet i snagu naše scene.

nadam se da ćemo u skorije vreme imati priliku da i srpsku publiku upoznamo sa muzikom koju sviramo.

i to ne samo ovde na severu, nego i južnije... -)))

remasaterizovani materijal u kvalitetnijoj produkciji, čeka vas na oficijalnoj vebstranici,

kao i na MySpace, Facebook, LastFm, etc. sajtovima.

glavu gore, sestre i braćo! Pride, Respect & Brotherhood!

 

Respect Tibi! Puno srece tamo! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...