Jump to content

Nove igre


Жвакић

Recommended Posts

Nesto si zaboravio da dodas.. obe igre imaju sranje kraj :) Nisam doduse stigao do kraja rage-a jos ali to je nesto sa cime se svi do sada izgleda slazu. Nemam pojma, ja sam bas juce dok sam blejao u nekoj napustenoj destileriji razmisljao na temu novog fallouta sa ovom grafikom.. i sta znam.. nisam siguran koliko je to dobra ideja. Grafika jeste fantasticna, ali kao prvo, vec je fallout svet napravljen u rage-u tako da bi bio solidan deja vu a kao drugo ovaj engine mi nekako deluje slican unreal engine-u, dosta post-processing efekata i nekako sve dobije svoju specificnu boju i izgled gde se sve na kraju malo stapa. To je kul za jednu igricu, ali bojim se da ako naprave fallout 4 i jos brdo igrica koristeci isti engine (a vrv hoce) pocece sve previse isto da izgledaju, kao sto se desilo sa brdom igara koje su koristile unreal 2/3 engine. A desilo se to i sa ID-ovim enginom ranije.. pogledajte npr. Doom 3, Quake 4 i Prey.. izgledaju maltene kao ista igra zato sto je engine previse malo izmenjen a stvara veoma specificnu atmosferu. Sta znam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

E vidis,to uopste nisam probao.Sada sam u onoj pecini kod Jackals bande,jebote ludi su ko struja.Definitivno cu to isprobati na njima.

 

Ja probao samo nad Autoritetom , na Jackalima ne znam koliko ce ti biti korisno jer oni vise skacu i penju se a kad upucas nekog sa tom strelom on hoda sporo i u grcevima dok se ne priblizis cilju i detoniras ga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da , jezivo je kad gledas kako se grci :)

 

A mini bagi sa bombom ? Sjajno je :D

 

E da , kako koristis iteme , tipa bombe , bandages , mini bagije ? Moram svaki put da idem u meni da bi nasao item. Kada kliknem use na recimo bombu , odmah je baci a ne stavi da mogu da je bacam kasnije.

Edited by Captain Spaulding

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cepam misiju,pokokam sve authority mutante,caaaap i odjavni rol!Pa jebote,ovo je teski bezobrazluk.14 pisljivih sati igranja,pa koga oni budalom prave.Dobro,drugi deo je zagarantovan,ali jebem mu mater i Mass Effect izlazi kao trilogija pa u svakoj igri ima 40 sati gameplay-a.Kurve raspale.

Igra je u principu dobra,ali nije ni blizu onoga sto su svi ocekivali.Prenaduvano do bola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cepam misiju,pokokam sve authority mutante,caaaap i odjavni rol!Pa jebote,ovo je teski bezobrazluk.14 pisljivih sati igranja,pa koga oni budalom prave.Dobro,drugi deo je zagarantovan,ali jebem mu mater i Mass Effect izlazi kao trilogija pa u svakoj igri ima 40 sati gameplay-a.Kurve raspale.

Igra je u principu dobra,ali nije ni blizu onoga sto su svi ocekivali.Prenaduvano do bola.

 

Izgleda da ovako veliku igru opravdava samo brutalna grafika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probo nove heroje, inace jedu od omiljenih igara (HoMM 3 naravno, mada i 5 je odlicna). Sta znam... hteli su da promene da ne bude isto ko 5 al mislim da su se zajebali. Izgleda kao da nisu imali ideja sta da rade pa su neke stvari zakomplikovali. Zamkovi tj boravak u zamku mi je bzvz nije ko ranije, inace na sve ostalo nemam neke zamerke. Svidja mi se sto mozes da konvertujes zamak u zamak svoje rase pa ne moram da se jebavam sa 300 raznih trupa kod heroja. Budzenje heroja mi je komplikovano, ali to spada u onaj deo da su hteli da se razlikuje od petice i zajebali.

 

Sve u svemu izgleda mi kao da su naopako izbacivali igre tj da je HoMM VI trebalo da bude 5 a 5 da bude 6. No svejedno igrace se, ipak mi je jedna od najdrazih igara. Vec sam obrnuo prvu kampanju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bude nastavak Rage verujem da su vec dobiti feedbackove sta im sve svidelo a sta nije svidelo i da ce to u 2. delu ispraviti isto kao sto je bio slucaj sa Assasins Creed kad je poceo.

 

Pa mora biti nastavka.Ako ne bude bilo,onda je ovo najbesmislenija igra ikada.U 2.delu trebaju pricu uciniti interesantnijom,misije da ne budu tako linearne i da igra traje barem duplo duze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...