Jump to content

Nove igre


Жвакић

Recommended Posts

Мало пре сам видео да је процурела бета верзија за "Звездане ратове: Стара република". Тричавих 28 "гигазалогаја" заузима. :bigblue:

:o Jel moras biti registrovan za betu da bi igrao (posto je to MMORPG)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da. Ako pogledaš trejler još jednom, videćeš kako na kraju lepo piše "This trailer was made entirely from in-game footage". Dakle, kako je - tako je. A i ono, Rockstar je u pitanju.

 

Jebeš ga, neko nosi cvikere, a neko je bandera.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da. Ako pogledaš trejler još jednom, videćeš kako na kraju lepo piše "This trailer was made entirely from in-game footage". Dakle, kako je - tako je. A i ono, Rockstar je u pitanju.

 

Jebeš ga, neko nosi cvikere, a neko je bandera.

 

Pa ok,ali ti i dalje ne mozes doci do zakljucka da je prica sranje i da te nece drzati,da je atmosfera govno i da ne valja kurcu,i na kraju krajeva da je gameplay krs i da igra ne valja.Do zakljucka jednostavno ne mozes doci na osnovu trejlera od 2.minute.Ok,smeta vam sto je lik celav,sto igra nema tog nekog smeka iz prva dva dela (a i to ne mozete zakljuciti nakon promo trejlera od 2.minuta?).Ali samo na osnovu toga reci da je igra sranje je proseravanje.To je kao da cujes 20 sekundi neke nove pesme od benda koji volis,i na osnovu toga zakljucis da ce ceo album biti govno.Sacekajte da izadje,odigrajte,onda komentarisite.

 

Bolje bandera,nego nosac cvikera.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:o Jel moras biti registrovan za betu da bi igrao (posto je to MMORPG)?

Да, чуо сам да мораш. Региструјеш се па ти они пошаљу кључ.

 

А за Макса Пејна се слажем са Лемијем. Сачекајмо да се игра појави па ћемо онда пресудити. Па колико игрица је обећавало по трејлеру да би на крају испале просечне?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cisto sumnjam.Dvojka je bila losa kopija COD-a,a COD je poprilicno razvalio nakon toga sa Black OPS.Tako da,ne verujem.

Ovo je toliko smiješno da nemam riječi. Bad Company 2 je godinama ispred Call of Duty-ja. A da, ti ne priznaješ online kao validan činilac za ocjenu igre, pa razumijem da možeš tako da misliš, ali 99% ostatka planete je bitan taj multiplayer gdje nijedan CoD ne može da prismrdi Battlefieldu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Black Ops je najgora pucacina koju sam igrao u poslednje 3 godine, i to pricam jos za single player.

Tri puta gora od Modern Warfare 1 i 2, Bad Copmany 2, Bulletstorma, Crysisa 1 i 2, Metro 2033... da ne nastavljam niz.

JEdnostavno Trayarch ne ume da napravi igru kao Infinity Ward, MW je ka oproizvod u pravoj radnji sa garancijom a Black Ops smece sa pijace.

A da ne spominjem bagove i probleme koje su ispeglali tek posle pola godine patchom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je toliko smiješno da nemam riječi. Bad Company 2 je godinama ispred Call of Duty-ja. A da, ti ne priznaješ online kao validan činilac za ocjenu igre, pa razumijem da možeš tako da misliš, ali 99% ostatka planete je bitan taj multiplayer gdje nijedan CoD ne može da prismrdi Battlefieldu.

 

Nemas sta ja da priznajem ili ne,kvalitet igre se ne meri po tome koliko je kul razvaljivati svog drugara u online igranju.A po single player modu,Bad Company 2 je kurcina na bicikli u poredjenju sa bilo kojim COD-om.

 

Crysisa 2,

 

:haha::haha::haha::haha:

 

A da ne spominjem bagove i probleme koje su ispeglali tek posle pola godine patchom

 

Nikakav patch ja skidao nisam,a igra je savrseno radila.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemas sta ja da priznajem ili ne,kvalitet igre se ne meri po tome koliko je kul razvaljivati svog drugara u online igranju.A po single player modu,Bad Company 2 je kurcina na bicikli u poredjenju sa bilo kojim COD-om.

U stvari, kvalitet FPS igre SE MJERI po multiplayer modu uglavnom, zato što 99% ljudi kao što rekoh kupuje upravo zbog toga. Ako oću dobru priču i single player, naravno da neću igrati ni CoD ni Battlefield.

Edited by Andrija Smith

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem.. ne mozemo da TVRDIMO da ce novi MP biti sranje ali mozemo da budemo prilicno sigurni na osnovu onoga sto smo videli. Jeste, mozda ce akcija biti zapravo kul, mozda i prica.. ali jednostavno, kao i sa Opethovim novim albumom, pokusali su da urade nesto skroz novo sto nema veze sa starim materijalom, a pritom je bleda kopija nekih drugih igara (bendova). Ja sam max-a gotivio zbog specificne atmosfere i njegovog lika koji se veoma specificno uklapao u tu noir varijantu. Ono sto su uradili sa filmom i sto sada planiraju sa igrom jednostavno nije vise vredno imena te fransize i ekvivalent je ovog novog govneta od dzejms bonda. Sto se tice novog battlefield-a deluje mi da ce biti potpuno ista lozana kao i CoD i iskreno mi je malo pun kurac tih debilisanih pucacina koje svi sada kopiraju. Metro 2034, Prey 2 i ovaj novi Red Orchestra ce biti neuporedivo bolje igre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi deo Prey-a je jedna od najdebilnijih igara koje sam u zivotu igrao.

 

slazem se, iako je mnogi hvale.

A Pray 2 stvarno nece imati nikakve veze sa kecom, u stvari i nece biti bas regularni genericki FPS, dodatno je dosta zanimljivih stvari u gameplay. A prica deluje do jaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...