Jump to content

tema za pedere i dukatlije (random)


KRANG

Recommended Posts

murs je do jaja.

 

3:16 je savrsen. why ask why i the end of the beginning su nekad dosadni zbog duzine.

 

skini pesmu 'bad man", neverovatni hit.

 

 

bodyremovre je, kako je vec rekao, bio banovan sve do danas poslepodne kada ga je black totem odbanovao ali i dalje ima warn (ne moze da radi postovanje ako nema warna kazu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

dragi Kranky,

 

da vishe pazish ne bi imao toliko broj postova sastavljenih od jedne jedine rechenice. i mogao bi onda da postujesh cesce a da ne dobijesh ono obaveshtenjce o 40 sekundi.

 

otishli su danas zato shto katatonia VECHERAS svira u segedinu a tek SUTRA u Budimpeshti. iz svega prilozenog da se zakljuchiti da su pera i vanja otishli da gledaju katatoniju u segedinu, a ne u budimpeshti.

 

yours truly,

danilo

 

ps nadam se da ovo pismo nece zavrshiti u kanti za otpatke

večeras????? icon_confused.gif

u leba ti.. icon_sad.gif

 

a ja mislio 10og u segedinu a 13og u budimpešti..

e jebi ga.

ja skovao plan da vanji dam pare da mi kupi novu kompilaciju i majcu ako bude bilo..

sad kurac.

 

i ti lejmeru jedan da mi nabaviš onaj snus ili makar da mi kažeš ko to prodaje.

odlično ide sa pivom.

 

---

 

btw, novi pantheist??? kakav je?

valja li?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma znam.. mnogo je to kinte, zato mi glupo.. verovatno će izaći 50+e

ma ja sam kreten, ja hteo večeras da mu dam pare jer sam mislio da je koncert tek 13og..

a sigurno će imati tezgu sa diskovima tamo.. sranje.

 

ništa, ostaje nam pošta.. poslaću ja blekiju pismo..

treba da u njega sakrijemo pare.. nije do sada nikog izjebo, ali to je na rizik icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ono.. Jednostavno, bolja atmosfera i produkcija.. i vokal je dobar..

 

E odoh da se oporavim, skenjan sam maximalno... aj poz

ti skineš najbolje stvari NAKON što meni pošalješ disk..

 

e do kurca..

ali.. mr.krang uvodi ADSL 512/128 za par dana pa će sve to sam da skida.

 

-

eee. baalavko, lajf iz pejn

Edited by KRANG

Share this post


Link to post
Share on other sites

verat.net .. uzeo sam standard paket.. ima i lite i pro.

 

"Cena ADSL Standard paketa iznosi 2 450 dinara. U cenu je uračunat PDV."

modem već imam, a on se plaća 1500 din iznajmljivanje tj zakup.. platiš jednom, i koristiš koliko hoćeš.. ali to mi ne treba..

ma isplati mi se. i onako plaćam tel + internet vreme 2-3 hiljade mesečno.

samo što je ovo 10x brže i imam slobodnu tel. liniju. zakon

 

ma sad su na banovom brdu ubacili najnoviju centralu, pa to odmah valja iskoristiti.. imam i identifikaciju poziva na kućnom telefonu..to je do jaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravo da ne mogu.. pa nisam ja papak, jebi ga, to mi je (buduća) struka.. icon_rolleyes.gificon_smile.gif

uzeo sam od nekog lika sa faxa, nemam pojma odakle njemu. ne znam čak ni gde se ti modemi prodaju.

 

edit:

 

nego soli, koji je trebi protok na kablu?

download/upload

Edited by KRANG

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam pajseru, vidis da te lozim (?)

 

mislim da nisu skupi ti modemi. oni kablovski jesu, ovi nisu. a za kablovski su do jaja skupi.

 

 

kazu ljudi da fino pichi adsl, samo je cudno sto neki od provajdera dele malo bandwitha na mnogo ljudi u nedostatku zelje da uloze novac u kapacitete.

 

sta sad... valja se nadati da ljudi s kojima delis protok ne skidaju nista vec da malo procunjaju po netu, pregledaju mail i nista vise.

 

 

ne znam kakav je koji provajder pojedinacno ali verujem da su svi ista govna.

 

 

samo da nije ovo sto je dosad bilo i ulver sit i pokemon-ovce na broju.

 

 

poz

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, nisu svi isti.

npr sezam pro je govno. tamo ti niko ne garantuje protok. bw je očajno mali, i ne daju flat, nego imaš neki protok i plaćaš užasne penale za prekoračenja.. neki imaju p2p portove blokirane, što je opet užaš..

 

verat je zakon.. ima najjači bw + sve je flat + svi portovi otvoreni + tehnička podrška do jaja + znam ljude i stvarno su carevi. ostali su manje-više govna.

 

šta imaš ti tamo? ima li wireless?

 

edit: btw, ulven je jednina, ulver množina.. valjda..

Edited by KRANG

Share this post


Link to post
Share on other sites

wireless 256k/256k.

 

 

cekam adsl, u aprilu verovatno.

 

verovatno ce neki od beogradskih provajdera da uleti pa se raspitujem kakvi su koji i koji bi najbolje doshao.

 

nije lose ni ovo sada ali ne verujem da ima tendenciju da siri protok zbog je backbone satelit a tu je protok djavolski skup (znam jer sam ja ranije furao jednosmerni satelit i bilo je papreno, mogu zamisliti koliko je dvosmerni (i jos prilicno brz).

 

u svajcarskoj, kaze mi ortak, se vec mogu uzimati 20mbit/s veze za 70-100 evra.

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to ti je to..

pazi, veratovci imaju bežični link ka nekim mađarima, ne znam tačno kome.. oni imaju dobre kapacitete i za širenje, tako da tu nema nekih problema.

 

u principu, oni su ubedljivo najbolji izbor.. možda su najskuplji, ali nude ubedljivo najviše..

a ako ti sezam dođe, to zajebi wireless 256/256 ti je mnogo bolji izbor od svega što oni nude..

 

ja sam ovde bio u očajnoj stuaciji.. dial up na analognoj cenrali koju su nemci montirali 42e.. nemam access point za wireless.. užas. ovo mi je spas, mada mi je sada sa noom centralom i dial up dobar..

 

hehe, a kod nas će 20 mbitps biti 2017.. kad uđemo u EU .. ili je to 2025?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa provajder koji daje flat te ograničava samo sopstvenim kapacitetom.. verat ovde ima ogroman kapacitet tako da ti je veza često na teorijskom maximumu..

 

e, sad, ostali koji ne daju flat su govna i nisu vredni pažnje..

 

ma zavisi, to je sve tek sad malo krenulo..biće sve bolje

Edited by KRANG

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok..

dosta o tome..

 

---------------------

 

pazite ovaj bend:

user posted image

 

Aarni

Experimental Doom Metal

 

review:

Artist: Aarni

Title: 'Bathos'

Label: Firedoom records

Year: 2004

 

user posted image

 

Featuring one of the most eccentric front cover artworks ever, the sheer sight of this album made me very confused. Colourful mushrooms and happy flowers are usually the subject matter of stoner rock. Did Aarni finally discover Kyuss? Is the band on the way to a radical change of direction?

 

Fortunately, nothing of this is true. In fact, Aarni is as avantgarde as ever and the album artwork only serves to illustrate this point. No compromises are going to be made here in terms of what the general audience thinks is ‘acceptable’ or appropriate. Exactly the same uncompromising attitude is found in the music as well. Aarni shifts easily between rhythm changes, acoustic and distorted parts, clean vocals and grunts. However, the changes don’t sound forced at all and after a while, you perceive this constant shift between atmospheres as something very natural.

 

And here exactly lays the strength of this band: where others in the doom genre tend to repeat the same riff over and over again to create a hypnotic, mesmerizing atmosphere, Aarni achieves the same by doing exactly the opposite. After its initial confusion, your brain just accepts that a Candlemass-esque riff can at any moment turn into a catchy folk riff, a contemplative acoustic intermezzo, or even a bizarre samba-like rhythm. And the link that connects all parts like superglue is the exceptional, melodic guitar work, shifting in and out between the constant change of themes and rhythms.

 

In a way, this album is for me the equivalent of Arcturus’ ’La masquerade infernale’ in the doom metal genre. It is undoubtedly one of the best doom metal releases of 2004, but its ‘weirdness’ will probably be hard to swallow for some. Nevertheless, it is a serious recommendation for those who do appreciate musical innovation and experimentation.

 

 

Tracklist

1. Ονειροσκόπος

2. Squaring The Circle

3. Quinotaurus (Twelve Stars In Sight)

4. Kivijumala

5. V.I.T.R.I.O.L.

6. The Thunder, Perfect Mindfuck Sample

7. Mental Fugue

8. Niut Net Meru

9. Kesäyö

 

album meseca na doom-metal.com

čuo sam samo semplove koji se skidaju na oficijalnom sajtu: http://www.aarni.info/works.html

album ću uskoro da skinem.

zvuči zanimljivo.

 

i kapiram da je ili senzacija godine ili žešće sranje.. nema između za nešto ovakvo.

Edited by KRANG

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravo da ne mogu.. pa nisam ja papak, jebi ga, to mi je (buduća) struka.. rolleyes.gificon_smile.gif

uzeo sam od nekog lika sa faxa, nemam pojma odakle njemu. ne znam čak ni gde se ti modemi prodaju.

 

edit:

 

nego soli, koji je trebi protok na kablu?

download/upload

nekih 14aestak kbs .... osto sam bez para bas na dan kad sam trebao da uplatim sledeci mesec i opet sam uzo paket 128 kbs, ali sledeci mesec ide 256 .. pojeftinio i jebeni SBB, tako da je sad 256 po cijeni od 2000 dindzi ... a protok duplo jachi nego sad ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzi me da se vracam koju stranu unazad, samo da informisem Kranga da svi provajderi daju flat, samo sto sezam pored toga nudi i pakete sa limitom. Medjutim, sezamov flat na 256 je skuplji od beotela i vecine provajdera jer je nekih 2200 din. Kod verata nemas opremu vec je sam kupujes.

Verat je odlican izbor, stvarno su mnogo jaki, a kapiram da ce biti i prvi koji ce uleteti u pricu o fiksnoj telefoniji cim se skine jebeni monopol.

Mozda bi treba da overis sajt Beocity-a, mislim da su oni ubedljivo najjeftiniji, video sam da imaJU 256k za 1600 din, znaci flat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...