Jump to content

2015.05.26. *Dom omladine, Beograd* The Gories,Bag Of Dicks, Stuttgart Online


badass

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Hej!! Cene pića večeras:

Zaječarsko 0,5l = 150 din

Heineken 0,5l = 220 din

Jack Daniels 0,03l = 250 din

Famous Grouse 0,03l = 250 din

Finlandia 0,03l = 180 din

Coca Cola = 150 din

Ima još nekih bezalkoholnih pića, ali ovo je verovatno najbitnije da se zna :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

fino bilo sinoc.

 

bag of dicks su me lepo iznenadili, vredelo bi obratiti paznju na njih u buducnosti. so su standardno udavili, a nisam ocekivao da the gorries imaju toliko fanova ovde, mislim da su onakve ovacije retko kada dobili u karijeri. nadam ce da ce bubnjarki brzo zarasti zuljevi :wub:

 

 

Edited by salebghouse

Share this post


Link to post
Share on other sites

fino bilo sinoc.

 

bag of dicks su me lepo iznenadili, vredelo bi obratiti paznju na njih u buducnosti. so su standardno udavili, a nisam ocekivao da the gorries imaju toliko fanova ovde, mislim da su onakve ovacije retko kada dobili u karijeri. nadam ce da ce bubnjarki brzo zarasti zuljevi :wub:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=6yBTULJpZwQ

hej! hvala što si bio. baš je bilo opasno dobro! šteta što su bag of dicks najebali sa pedalom i što je to pojelo dosta vremena, so sam propustio (a i nisam ništa blizak tom fazonu, no hvala im što su se ponudili da otvore za mika i ekipu).

gories su pocepali!! i sebe, i publiku! bilo je dosta ljudi sa strane (hrvatska, slovenija, rumunija, jedan italijan koji se pominje u tekstu najave i verovatno još poneko). ha, kako znaš za pegine žuljeve? baš je najebala, videh pred prvi bis kad su otišli pozadi bine.

 

si ti ovo snimio? ako da, imaš li još nešto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni bi utisak bio jaci da bolje poznajem bend, ali i ovako je bilo sasvim ok. ono sto znam (ne previse :mhihi: ) su otkrljali, tako da sam zadovoljan. bio sam u prvim redovima pa sam video kad je stavljala flastere.

 

nisam to ja snimio, pojavilo se na yt-u pa da ilustrujem...

 

inace, odlican izbor predgrupa, taman se uklopilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni bi utisak bio jaci da bolje poznajem bend, ali i ovako je bilo sasvim ok. ono sto znam (ne previse :mhihi: ) su otkrljali, tako da sam zadovoljan. bio sam u prvim redovima pa sam video kad je stavljala flastere.

 

nisam to ja snimio, pojavilo se na yt-u pa da ilustrujem...

 

inace, odlican izbor predgrupa, taman se uklopilo.

to je dobro. najbolje kad odeš na neki koncert sa nevelikim očekivanjima i onda te raznesu. ja sam ovde došao sa prevelikim očekivanjima i to me plašilo od početka, pa do sredine, a onda sam bio u fazonu ma to je to, ne može bolje niko od ovo troje i basta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...