Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

jeste gledali ono kad je Axl izpizdeo na publiku u publiku u Portugalu '90 uz Civil War? nasao sam taj snimak, skinuo sam i ono kad su Slash i Duff izasli mrtvi pijani na dobelu nagrada "American Music  Awards" sa flajkom viskija u ruci icon_smile.gif .....skinuo sam i gomulu drugih tripova interview-eva,live-ova....itd

 

nego jel zna neko tacno za koje su sve pesme gunsi snimili spot? mislim da imam sve al nisam siguran icon_uhoh.gif

Pa kol'ko ja znam (a trebalo bi;jel' mi to omiljen bend il' nije? icon_biggrin.gif ) imaju spotove za:

(sa Appetite-a)

Welcome To The Jungle

Paradise City

Sweet Child O' Mine

(sa GN'R Lies)

Patience

(sa Use Your Illusion I)

Live And Let Die

Don't Cry

November Rain

The Garden

Garden Of Eden

Dead Horse

(sa Use Your Illusion II)

Civil War

Yesterdays

Knockin' On Heaven's Door

Estranged

You Could Be Mine

(sa Spaghetti-a)

Since I Don't Have You

 

S tim da...

Jos ranije (pre jedno recimo 15-ak godina) sam video reklamu u nekom casopisu da prodaju video kasete sa spotovima,medju kojima je bio i It's So Easy (a kasnije i u nekim drugim casopisima),mada ne verujem da je to bas spot za tu pesmu,nego verovatno neki 'live' snimak te pesme...mad ko ce ga znati ph34r.gif

A takodje ZNAM da sam jednom video (isto jos ranije - dok je jos na NS Plusu isao 'Hard Metal video magazin' icon_rockdevil.gif - jel' se neko seca toga?) da su pustili spot za Don't Cry (Alternative Lyrics) i taj spot sam samo jednom u zivotu video (tada) i nikad vise.Niti sam cuo od nekog da taj spot postoji.Mada mi je malo nelogicno (ako spot za tu pesmu ne postoji) kako onda da sa Use Your Illusion I imaju 6 spotova (/singlova),a sa Use Your Illusion II samo 5 icon_confused.gif Mada,opet,sa Use Your Illusion II je skinuto samo 5 singlova...ma koce ga znati (again icon_smile.gif ) ph34r.gif

 

@michelle:Valjda ce biti jedan primerak za mene icon_biggrin.gif Ako vise nije ta cena reci mi koja je...

 

@fantasmic:Sad sam se setio da sam zaboravio da ti posaljem PM icon_redface.gif

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

michelle, predlazem da razmislis pametno i dignes cijenu tim knjigama. trgovina na prvom mjestu!

meni da digne cenu ?????

no way....

 

@ Laza - dobio PM...narezacu ti i neke rare avi snimke...

 

Spotovi..imam kao sve..i neke live...

mada mi je u tome pomogla michelle koja ima SVE...

 

Inace na Welcome To The Videos nema spot za You Could Be Mine -

verovatno zbog filma...ne znam koji bi drugi razlog bio...

ni Knockin' On Heaven's Door - verovatno posto je sa koncerta...

 

 

 

 

now playing Duff McKagan - i Love You icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kol'ko ja znam (a trebalo bi;jel' mi to omiljen bend il' nije? icon_biggrin.gif ) imaju spotove za:

(sa Appetite-a)

Welcome To The Jungle

Paradise City

Sweet Child O' Mine

(sa GN'R Lies)

Patience

(sa Use Your Illusion I)

Live And Let Die

Don't Cry

November Rain

The Garden

Garden Of Eden

Dead Horse

(sa Use Your Illusion II)

Civil War

Yesterdays

Knockin' On Heaven's Door

Estranged

You Could Be Mine

(sa Spaghetti-a)

Since I Don't Have You

 

S tim da...

Jos ranije (pre jedno recimo 15-ak godina) sam video reklamu u nekom casopisu da prodaju video kasete sa spotovima,medju kojima je bio i It's So Easy (a kasnije i u nekim drugim casopisima),mada ne verujem da je to bas spot za tu pesmu,nego verovatno neki 'live' snimak te pesme...mad ko ce ga znati ph34r.gif

A takodje ZNAM da sam jednom video (isto jos ranije - dok je jos na NS Plusu isao 'Hard Metal video magazin' icon_rockdevil.gif - jel' se neko seca toga?) da su pustili spot za Don't Cry (Alternative Lyrics) i taj spot sam samo jednom u zivotu video (tada) i nikad vise.Niti sam cuo od nekog da taj spot postoji.Mada mi je malo nelogicno (ako spot za tu pesmu ne postoji) kako onda da sa Use Your Illusion I imaju 6 spotova (/singlova),a sa Use Your Illusion II samo 5 icon_confused.gif Mada,opet,sa Use Your Illusion II je skinuto samo 5 singlova...ma koce ga znati (again icon_smile.gif ) ph34r.gif

 

@michelle:Valjda ce biti jedan primerak za mene icon_biggrin.gif Ako vise nije ta cena reci mi koja je...

 

@fantasmic:Sad sam se setio da sam zaboravio da ti posaljem PM icon_redface.gif

Postoji spot za Don't Cry-Alt Lyrics, za Welcome To The Jungle, kao i It's So Easy.Zadnja dva su izdata kao promocija "Live Era 1987-1993"..i WTTJ se razlikuje od on Appetite verzije..imam sva tri, i sve ostale koje je Laza postovao, ali samo na vhs-u..

 

PS-Michelle, ako ima jos knjiga uzmi i za mene ako mozes orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kol'ko ja znam (a trebalo bi;jel' mi to omiljen bend il' nije?  ) imaju spotove za:

(sa Appetite-a)

Welcome To The Jungle

Paradise City

Sweet Child O' Mine

(sa GN'R Lies)

Patience

(sa Use Your Illusion I)

Live And Let Die

Don't Cry

November Rain

The Garden

Garden Of Eden

Dead Horse

(sa Use Your Illusion II)

Civil War

Yesterdays

Knockin' On Heaven's Door

Estranged

You Could Be Mine

(sa Spaghetti-a)

Since I Don't Have You

 

da, to je to....tak sam i mislio.....fale mi jos spotovi za Garden Of Eden i Dead Horse....to cu sad da vijam....a inace skinuo sam malopre GNR Behind The Music Vh1-ov.....zanimljivo......ja nisam to gledao ranije no.gif..a nasao sam i Bohemian Rhapsody sa Freddie Mercury tribute-a.....Elton John i Axl pevali

Postoji spot za Don't Cry-Alt Lyrics, za Welcome To The Jungle, kao i It's So Easy.Zadnja dva su izdata kao promocija "Live Era 1987-1993"..i WTTJ se razlikuje od on Appetite verzije..

za WTTJ sam nasao i taj drugi spot......don't cry altlyrics nisam icon_evil.gif .....a taj za It's So Easy......kako to izgleda? ja sam skinuo neki live, ne verujem da je to spot.....al ko zna icon_smile.gif

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

[qoute=fantasmic]Inace na Welcome To The Videos nema spot za You Could Be Mine -

verovatno zbog filma...ne znam koji bi drugi razlog bio...

ni Knockin' On Heaven's Door - verovatno posto je sa koncerta...[/qoute]

A Civil War?Njega si zaboravio da spomenes (da ga nema)...

 

@Johny:Stvarno,kako izgleda spot za It's So Easy?Jel' neki 'live' ili je (ono) bas spot?Nikad ga nisam video...

 

@shock!:Te spotove (Dead Horse & Garden Of Eden) imas na Welcome To The Videos DVD-u.Pa ako znas nekog ko to ima mozes od njega narezati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a inace skinuo sam malopre GNR Behind The Music Vh1-ov.....zanimljivo......ja nisam to gledao ranije no.gif..

Bio sam danas kod druga (koji je to isto skinuo pre neki dan sa VH1) da odgledam to i zanimljiv dokumentarac.Ima nekih scena,kao i slika koje ranije nisam video (npr. kad Axl skace da udari onog fotografa,pa scene nereda posle toga,pa izjave Axl-a iz '89/'90,Axl sa novim Gansima iz 2000-te,itd.).

Cekam da to malo kompresuje (snimio je iz 2 dela,a zajedno imaju 2,8 giga icon_mrtav.gif ) pa da narezem to sebi.Samo sto je malo losiji snimak,jer ovde u ZR-u kablovska (tj. kablovi,odnosno mreza te kablovske) ba i nije neka sad.gif

 

EDIT:By the way michelle,kako stoji stvar sa kupovinom onih biografija icon_confused.gif

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam onaj glupi tribute sa core bendovima..ocaj...

Ako mislis na 'Appetite For Reconstruction' (mada su to industrial bendovi,ne core) imam ga i ja...i to ga jos debil uzeo original wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif Al' sam se zajeb'o icon_mrtav.gif I to sam ukapir'o tek kad sam ga preslusao...koje razocarenje no.gif Koje skrnavljenje pesamam gansa icon_mad.gifsad.gif Koje sranje mad.gifpukeface.gif

kupi hollywood rose...

Gde mislis to da nadje icon_confused.gif

E a ja sam nekome wec obecala dvd Gunsa...

A kakav je to DVD u pitanju? icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mislis na 'Appetite For Reconstruction' (mada su to industrial bendovi,ne core) imam ga i ja...i to ga jos debil uzeo original wallbash.gif

ne..mislim na Bring it to your nease(valjda se tako pise)

ocaj..ocaj...mislim da sam obrisao sa harda cim sam prvi put cuo..

Gde mislis to da nadje icon_confused.gif

paaa...u Londonu..rece da ce da potrazi...

 

 

Skinuo sam juce -

Guns N Roses - Slash and Michael Jackson - 1995 MTV Performance.mpg

Guns N' Roses - Welcome To The Jungle (Live, MTV VMA's '88).mpg

Guns N' Roses- Free Fallin' (Tom Petty and Axl Rose).mpg

I spot za Give In To Me

 

da..i Bohemian Rhapsody

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guns N Roses - Slash and Michael Jackson - 1995 MTV Performance.mpg

 

koja pesma?

 

Kako izgledaju spotovi za Civil War i Don't Cry alt

 

Inace za It's So Easy postoje cenzurisana i necenzurisana verzija...

 

I stvaaaarno bi mogao taj tribute

 

tad kad su bili u NS, bili su i u BG-u i bili su icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

koja pesma?

pa madly nekoliko pesama M.J.a...

i Slash se pojavljuje na Give In To Me...

Inace za It's So Easy postoje cenzurisana i necenzurisana verzija...

Nasao sam ja winmxom spot It`s So Easy (rare original promo video uncensored)

mada taj user nikad nije tu

Kako izgledaju spotovi za Civil War i Don't Cry alt

za Civil War je live - (sad cu da lupim ali) mislim da je to koncert u Francuskoj...

za DC alt nemam pojma da postoji nesto...

 

 

 

 

Lazo - poslah ti disk...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeb'o te,ladno si bio na tom koncertu icon_rockdevil.gif

Blago tebi sad.gif Sta bi ja dao za njihov koncert...

 

By the way,ne mogu tacno da vidim,posto je bila karta?

Karta je bila hiljadu forinti to je tada bilo oko 25 Maraka laugh.gif

 

Koncert je bio fantastičan bina i osvetljenje moćno i razorno! Pozadinski vokali specijalni gosti na koncertu opšti haos !! Jako je počela da pada kiša na otprilike pola koncerta ,Kasnije smo se sušili isparavali se . Meni se jako svideo i nastup Faih no more i Soundgarden.To je ogroman stadion, koliko znam samo su Gunsi i Monsters of Rock festival je odrzan u Budimpešti na NEP stadionu što se Heavy bendova tiče. Bilo je jako puno zenske publike biggrin.gif ,Imali smo i fantastičan provod pored dunava posle koncerta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...