Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

elektonskim putem...?

Ma nije bitno kako,samo nadji nacina icon_da.gificon_rockdevil.gif

slican je drugom spotu za it's so easy...jedina razlika je u tome sto se umesto njihovih fotografija pojavljuju striptizete

Jeb'o te neverujem icon_surprised.gif TI IMAS 2 SPOTA 'It's So Easy'???????

Znaci MORAS naci nekog nacina da prosledis to drugima icon_da.gif

kade a?

icon_rolleyes.gif

Jel se to odnosilo na uzimanje kesa ili na Rolling Stones-e ili na...?

 

 

 

By the way,jel neko od vas igrao GN'R Pinball (tj. GN'R fliper)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

KAKO DOCI DO TOG SPOTA?!?

skinuo limewire-om biggrin.gif

ima gomila usera....

 

Guns N' Roses - It's So Easy - VERY VERY RARE LOST PROMO VIDEO!! HARDLY SEEN AND NOT LIVE!!!.mpg

 

skinuo sam i

Celebrity Death Match- Slash vs. Axl.mpg

Live And Let Die VMA 1991.mpg

Sweet Child O`Mine Live At NY 1988.mpg

 

kabl je cudo biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

to postoji???

kakav je?

isti kao original samo bez `filmskih` scena...

aaaaaaa.......de si ga nasao??

cek da nadjem site...

kvalitet ja blagi ocaj ali se mora imati...

 

Don't Cry (alt. lyrics) video

Author website http://gnrsucks.com

Description This is the (different) video of Don't Cry, the (alt. lyrics) version and it's kick ass!

 

user posted image

 

link

 

evo i ono sa vrha strane

 

It's So Easy - Original version

Author website http://gnrsucks.com/

Description This is the original It's So Easy video recorded in 1988

 

user posted image

 

link

 

[kad skinete file dodajte mu extenziju u naziv...recimo .mpg]

 

 

 

btw. upravo skidam Hollywood Rose...ali ode user koji ima icon_cry.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif Ako nastavis tako pokrasces CEO interenet icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

A sta ti je to 'HR'?

 

EDIT:Da..HR je Hollywood Rose...

Jeb'o vas ljudi (ovo se ne odnosi na tebe posebno,nego na sve generalno) sto vas mrzi da napisete lepo celo ime,a ne samo skracenicu,pa da sad covek treba da nagadja dal' je to ovo ili ono? icon_rolleyes.gif

Vezano za Ganse - ajde jos je OK da neko napise GN'R (to valjda svi znaju),al' kad vidim WTTJ ili SCOM ili tako neke skracenice...uf icon_mad.gif

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nastavis tako pokrasces CEO interenet

 

icon_smile.gif i i ja sam imao ADSL 2 meseca, skinuo sam sve zivo i nezivo od Gunsa......sad sam na pauzi sa ADSL-om a ocu da skidam joooossss icon_mrgreen.gif

 

inace slusao sam pre neki dan Use Your Illusion 2 posle neke 2 godine prvi put.........aaaaaaaaa samo sam se podsetio zasto su mi Gunsi omiljeni bend 233.gifzuba.gif

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nece valjda icon_uhoh.gifph34r.gif

 

 

E da,skoro da sam zaboravio...

Pitao sam dal' ste igrali GN'R fliper (GN'R Pinball - izdavac je DataEast)?

JAKO mocan fliper icon_cool.gif Igrao sam ga milion puta (najmanje laugh.gif ),toliko sam para potrosio na njemu da sam mogao ladno i da ga kupim.Cak sam i pitao vlasnike te fliperane (u ZR-u;dok je fliper bio tu) da mi ga proda,al' nije hteo mad.gif Cak sam i rekord drzao na tom fliperu (s' obzirom kol'ko puta sam ga igrao nije ni cudno).

Al' sad ga dugo nisam igrao (ima vec par godina) sad.gif Poslednji put na Danima Piva (ovde,u ZR-u) pre par godina.Secam se,tad sam proveo bukvalno sate igrajuci taj fliper (jebi ga,zanemario sam pivo icon_uhoh.gif ).

 

Anyway,ako ga niste videli,fliper je skroz uradjen u GN'R stilu:od muzike koje ide za vreme igranja (dok se ne pocne sa igrom (ne ubaci zeton) ide 'Welcome To The Jungle',a kasnije zavisi od toga sta ste 'pogodili'/dobili/sta-vec na tom fliperu,preko vizuelnog izgleda (na sve strane su slike clanova Gansa;mislim da nema ex-clanova na njima (fliper je izdat '94);naravno,najvise ima slika Axl-a,pa Slash-a),do 'misija' koje se dobijaju za vreme igranja (neke od njih su:Matt scoring,Gilby rolls,Duff rocks,Axl 3-ball,Slash's guitar solo,itd. icon_cool.gif ).

Videcu ako iskopam neku sliku na netu da je postujem ovde,ako ga eventualno niste videli/igrali (da vidite kako to izgleda).

 

Anyway,toga sam se setio zato sto je jedan moj drug nedavno skidao neke flipere sa interneta,pa je izmedju ostalog skinuo i taj fliper...ali izgleda da nije skinuo sve fajlove,pa mi fliper ne funkcionise na kompu mad.gifsad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...