Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

pre nekolko nedelja sam cula nedje da je pre vise od 10 deset godina bila jako aktuelna jedna slika-u pitanju je cini mi se neki hrvatski vojnik a iza njega na nekom zidu velikim slovima ispisano Gnr...

Enivej,ta slika je kao proglasena najboljom u 1991 cini mi se,i znam cak i ime vojnika,ali sliku ne mogu da nadjem nigde,a bas bih htela da je vidim.

Jel zna iko od vas za ovo?

 

p.s.kasnije su navodno gunsi tog vojnika pozvali kao specijalnog gosta na njihovu UYI turneju........ icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel slusao neko album Neurotic Outsiders od istoimene grupe? bend je inace osnovao Duff McKagan, a bubnjeve svira Matt Sorum pa zato kacim ovde! meni je album ok!

imam i ja neurotic....ma sjajni su......trenutno mi se u glavi vrti pesma union....tu ima dva lika iz gunsa(matt i duff) i dva iz pistolsa(paul cook i steve jones)...koji spoj-savrseno! icon_mrgreen.gif

 

 

P.S. mislim da je na onoj slici slash iz mladjih dana,a ne buckethead icon_da.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad sam odgledala behind the music: g'n'r na vh1-u .... icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif uvek kad ih čujem ili vidim na tv-u, setim se koliko mi je krivo što u njihovo najbolje vreme nisam imala više godina pa da odem na njihov koncert .. icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif damn it!!! icon_cry.gif

Edited by mai

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad sam odgledala behind the music: g'n'r na vh1-u .... icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif uvek kad ih čujem ili vidim na tv-u, setim se koliko mi je krivo što u njihovo najbolje vreme nisam imala više godina pa da odem na njihov koncert .. icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif damn it!!! icon_cry.gif

what u gonna do... life is a bitch icon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni recimo uopste nije zao. Ima toliko aktivnih bendova koje mogu gledati na koncertima da nemam potrebe kukati za njima koji su suvise lenji da snime najobicniji album, koji ce, ako ikada bude video svetlost dana, biti golo govno.

 

Pisem recenice ko Tolstoj icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni recimo uopste nije zao. Ima toliko aktivnih bendova koje mogu gledati na koncertima da nemam potrebe kukati za njima koji su suvise lenji da snime najobicniji album, koji ce, ako ikada bude video svetlost dana, biti golo govno.

 

Pisem recenice ko Tolstoj icon_cool.gif

A ja sam mislio da ti zivis za dan kada ce izaci Kineska Demokratija icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...