Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ti jos uvek insistiras na tome rolleyes.gif ...ili hoces da kazes da cela jebena muzicka industrija laze icon_smile.gif ...nema muzicara na planeti koji ga nije iznapusavao u nekom intervju...pa cak su ga i clanovi sopstvenog benda zamrzeli...a tu su i dokumentarci...ili mozda smatras da je sve to jedan "marketinski trik" ili neka zavera protiv njega rolleyes.gificon_smile.gif ...naravno da ovo nema veze sa muzikom, ali neke stvari se jednostavno znaju icon_da.gif

Ne, hocu da kazem da nemamo pojma sta je "cela muzicka industrija" zaista rekla.

 

Uopste ne branim Axl Rosea, samo mi je extra glupo kad neko prica- "Axl je smrad" "On je prebio ovog ili onog"...... C'MON.

 

Ti objasnjavas da su mnogi ljudi prestali da slusaju Gunse zato sto je on los covek 9bas bih volel da upoznam nekog od tih pacijenata) a to mi je toliko idiotski da zato non stop ponavljam da je vazna muzika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar postoje ljudi koji su prestali da slusaju Gunse zbog Axla

Ma ja ne verujem da su takvi ljudi UOPSTE ikad slusali Ganse no.gif ...Mozda se takvim ljudima svidela po neka pesma od GN'R,ali da su ih BAS slusali i onda (kao) prestali - to ne verujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti objasnjavas da su mnogi ljudi prestali da slusaju Gunse zato sto je on los covek 9bas bih volel da upoznam nekog od tih pacijenata) a to mi je toliko idiotski da zato non stop ponavljam da je vazna muzika

tu se potpuno slazem, savrseno glupo mi je da neko prestaje da slusa neku grupu(a kamoli prezire) zbog toga kakav je covek vokal iste icon_rolleyes.gif C'mon

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

O.K.,da se vratimo na temu...

Mrzime da trazim po netu,pa da vidim dal' moze neko da mi pomogne...

Kad su Gansi poslednji put ('92) svirali u Budimpesti (na Nep stadionu)?Znam da je bio maj ili april i to 20 i neki,al' ne mogu sad da se setim koji.I da li je neko od prisutnih bio tamo? Ja sam sreo dve osobe koje su bile : jednog lika jesenas u Zemunu (kad je tamo svirao onaj GN'R tribute band) i moju drugaricu Tinu iz SU-e (koja nije htela da mi proda ulaznicu icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif sa tog koncerta)...Zao mi je sto ih tada nisam gledao (dobro,nisam jos imao ni svoj pasos) icon_cry.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

O.K.,da se vratimo na temu...

Mrzime da trazim po netu,pa da vidim dal' moze neko da mi pomogne...

Kad su Gansi poslednji put ('92) svirali u Budimpesti (na Nep stadionu)?Znam da je bio maj ili april i to 20 i neki,al' ne mogu sad da se setim koji.I da li je neko od prisutnih bio tamo? Ja sam sreo dve osobe koje su bile : jednog lika jesenas u Zemunu (kad je tamo svirao onaj GN'R tribute band) i moju drugaricu Tinu iz SU-e (koja nije htela da mi proda ulaznicu icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif sa tog koncerta)...Zao mi je sto ih tada nisam gledao (dobro,nisam jos imao ni svoj pasos) icon_cry.gif ...

Midslim da niko sa foruma nije bio. Ili se barm niko nije pohvalio. Znam nekoliko ljudi koji su bili.

 

@Perla- ma, salim se samo, volim ja vas pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, nemam pojma koja je bila prva pesma koju sam cula, ali verujem da je to bila Don't Cry koja sa do besmislenosti vrtela na TVu i radiju.

 

Pocela sam da ih slusam zahvaljujuci Appettite-u, naravno, razbio me na prvo slusanje i sad, toliko godina kasnije jos uvek mi nije dosadio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secerko, ja tebe najvise volim.

 

Obrisacu postove koji nemaju veze sa temom za koji dan. Za sada- vracajte se na temu ili uvrcem usi mhihi.gifmrred.gifmad.gif

icon_redface.gificon_redface.gificon_redface.gif Sta da kazem....

 

sto se tice prve pesme od GNR-a mislim da je to bila you could be mine.Da nije bilo nje nikada ne bih verovatno poceo da slusam r'n'r a pored nje mislim da sam u isto vreme cuo i november rain......

 

Hm misel jesi ti meni trazila interviju sa slash-om axl-om sa Freddie mercury tribute-a???

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tice prve pesme od GNR-a mislim da je to bila you could be mine.Da nije bilo nje nikada ne bih verovatno poceo da slusam r'n'r

Da,da nije bilo tog spota sa Terminatorom (koji me je oooooooooooodusevio icon_rockdevil.gif i koji mi je fenomenalan) ko zna sta bih ja danas slusao.Ponekad se stvarno zamislim sta bih ja sad slusao da nije bilo tog spota...To je bila prva pesma od njih koju sam cuo (ustvari spot koji sam video) i zbog kojeg sam poceo da slusam prvo GN'R,pa Metallica-u,pa onda i mnoge druge...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ljudi,sad sam video na www.heavymetal.hu vest da 13. februara sviraju Adler's Appetite u Budimpesti (3500 forinti je u pretprodaji) icon_rockdevil.gif

Ako je to tako ima da idem na taj koncert,kad sam vec predhodni propustio icon_frown.gif

Jos samo da mi Johny vrati moj pasos...i pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,sad sam video na www.heavymetal.hu vest da 13. februara sviraju Adler's Appetite u Budimpesti (3500 forinti je u pretprodaji) icon_rockdevil.gif

Ako je to tako ima da idem na taj koncert,kad sam vec predhodni propustio icon_frown.gif

Jos samo da mi Johny vrati moj pasos...i pivopije.gif

ja idem obavezno, samo- cetiri dana kasnije mi istice viza. btw. ima tema o adler's apettitu negde pozadi, ako cemo da nastavimo da pricamo o ovome

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuu, sjajno... malopre sam gledala dvd & slusala - naravno (po ko zna koji put)... ~Welcome To The Videos~. orangelistening.gif

 

pivopije.gif

Jao,kad se setim tog DVD-ja wallbash.gif ...dodje mi da se ubijem...

 

Pazi ovo:bio sam letos u Nemackoj i odem u neku robnu kucu i vidim da imaju DVD-je Gansa.I ja uzmem "Use Your Illusion I & II" i taj "Welcome To The Videos" i to bas pred polazak nazad za YU.I,kad sam vec bio kuci (u ZR-u),reko' da vidim one DVD-jeve,kad ono wallbash.gificon_cry.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif ...u toj kutiji od "Welcome..." nema DVD...

 

I tako sam ja dao za kutiju 29,90 eura wallbash.gificon_mrtav.gif

 

Znaci savet svima:UVEK kad kupujete nesto proverite da li je sve tu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao,kad se setim tog DVD-ja wallbash.gif ...dodje mi da se ubijem...

 

Pazi ovo:bio sam letos u Nemackoj i odem u neku robnu kucu i vidim da imaju DVD-je Gansa.I ja uzmem "Use Your Illusion I & II" i taj "Welcome To The Videos" i to bas pred polazak nazad za YU.I,kad sam vec bio kuci (u ZR-u),reko' da vidim one DVD-jeve,kad ono wallbash.gif  icon_cry.gif  wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif ...u toj kutiji od "Welcome..." nema DVD...

 

I tako sam ja dao za kutiju 29,90 eura wallbash.gif  icon_mrtav.gif

 

Znaci savet svima:UVEK kad kupujete nesto proverite da li je sve tu

Steta... zato uvek i proveravam (kad se setim) icon_smile.gif samo ono sto je otvoreno naravno, jer ono zatvoreno je sigurno, nista mu ne fali, sve je na mestu. musik20.gif

 

 

pivopije.gif

Edited by Dani

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...