Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Thanx,ali trenutno me interesuju samo gornji naslovi ili IGGY POP video sa EXIT-a (snimak sa rts-a).Ja vec imam ceo ovaj koncert,ali nisam zadovoljan kvalitetom,jer lik koji je to snimao sa tv-a nije imao bas najcistiju sliku..tako da mi treba nova kopija odlicnog kvaliteta!

 

PS-A i audio format u principu mrzim..ja skupljam video bootlege,a ove Gunse sam nabavljao cisto zato sto obozavam Gunse...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Juce sam castio sebe i uzeo CD 'Greatest Hits' (pored digipack-a 'Into Glory Ride' od Manowar-a).Uglavnom,skup njihovih singlova (osim 'Ain't It Fun'),al' ne svih,nego najpopularnijih."Booklet" (ako se uopste moze nazvati takvim) ne postoji (a ja sam ocekivao bar nesto,tipa kratka biografija,neke zanimljivosti...a ono nista icon_sad.gif ),jedino je na tom kartonu (od digipack-a) na unutrasnjoj strani pise ko je koju pesmu komponovao (ima ih 15 na tom CD-u) i sa kog albuma je i pod kojom sifrom je taj album objavljen u Geffen-u.

 

Malo sam se razocarao - bar su mogli da urade nesto vise (mislim na booklet) ili da snize cenu (1183 din. mad.gif ) kad vec nije nista posebno uradjeno.Dobra strana:napokon sam nabavio na CD-u 'Symphaty For The Devil' icon_biggrin.gif (do sad sam tu pesmu imao samo snimljenu na nekoj kaseti).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rocker DUFF McKAGAN took so many hard drugs during his wildman GUNS N' ROSES days, he's resistant to anaesthetic injections.

 

The bassist - now with VELVET REVOLVER - spent many years seeking out narcotic and alcohol highs, gradually building up his tolerance of toxins.

 

As a result, he now has to undergo a dozen numbing injections in the dentist's chair before the tooth drilling can start - otherwise he'd feel the pain.

 

He says, "The problem is that the more you do, the harder it is to get up there. I wasn't getting high off the coke, I wasn't getting drunk, so it was back to heroin or Quaaludes or whatever pills I could get.

 

"Even now my resistance is so high, after 10 years. If I go to get dentistry done or something, a usual person has two shots of novocaine. I have to have 12."

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Sweet Child O' Mine" has been named the second best all-time song to drive to.

A radio station poll asked voters to choose the top tune to have on the car stereo from a list of suggestions by listeners.

 

Queen's "Bohemian Rhapsody" track took the top spot with 16% of the votes, ahead of "Sweet Child O' Mine" (15%) and Nirvana's "Smells Like Teen Spirit" (11%).

 

The rest of the top 10 is:

 

4 Vertigo by U2

5 By The Way by Red Hot Chili Peppers

6 Livin' On A Prayer by Bon Jovi

7 Layla by Eric Clapton

8 Bring Me To Life by Evanessence

9 Born In The USA by Bruce Springsteen

10 Take Me Out by Franz Ferdinand.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm...vidim da je tema sa gansima dosta napredovala.

tj,mrzi me da listam svih 67 stranica

tako da cu odma recji shta mislim o njima

mislim da su super bend '80-ih,muzika mi se

pogotovo svidja,dok axlov vokal i ne volim neshto

preterano,a o5 nije da ne mogu da ga slusham..

jbg,raspali su se,shta sad...imaju iza sebe dobre pesme.

 

a ove ostale pesma sa top 10...necu da komentarishem,

frenc ferdinand i vertigo?!?! ok....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto da ne?

Ima dosta zanimljivih majci/dukseva koje nemam (sa one pocetne strane imam samo AFD-3,UYI-2 i onu all-over 'The Spaghetti Incident?') koje bih rado kupio (kako?).

Mada ima i nekih bezveze stavri - npr. ona siva trenerka (gde napred pise 'Get In The Ring') sa kapuljacom mi se ne svidja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je to casopis M2MY (ili tako neki bezveze naslov od par slova/brojeva).Video sam ga jutros na trafici - pise:Guns N'Roses 'Poslednji rok hedoniti' (ili tako nesto).Na naslovnoj strani je neki debil od repera (valjda).Cena:80 din. Uzecu ga verovatno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
pa ne znam.. nisam imao pojma da je obrada...

a ko je originalni?

nasao sam na google cak i BARBRA STREISAND ... pa Grease... neki New Edition...

Ma nije nista od tog no.gif

Secam se samo da bend pocinje na 'The...' (nesto;jedan rec) i da je u pitanju bend,a ne solista.Pogledacu na CD-u (kad odem kuci) pa cu ti reci (ako do tada ne budes nasao).

 

By the way,SVE pesme s' tog albuma (The Spaghetti Incident?) su obrade icon_da.gif

 

A mozda da probas na Google-u da potrazis (nesto kao) 'Die Totalite Incident' (ne znam dal' se tako pise;slabo stojim sa nemackim)?

Uglavnom,to je isto jedna kompilacija,koja se svojevremeno reklamirala i vrtela na Viva- i nemackom MTV-ju u vreme kad su Gansi izdali 'The Spaghetti Incident?',a na njoj su (valjda sve) pesme koje su Gansi obradili na tom albumu,ali u originalnom izvodjenju (znaci kompilacija originalnih izvodjaca).

Mozda tamo nadjes ko to izvodi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...