Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

O,blondie,you're back icon_cool.gif

ljudi,a zasto ste vi ubedjeni da ce CD biti shit? niko nikad nije rekao tacan razlog...

Meni licno:zato sto ce (bar sudeci po pesmama koje sam za sad cuo) biti neki industrial-shit (industrial= pukeface.gif ),a ne znam kome bi se (od starih fanova) to svidelo.

Ja ih volim zbog zvuka koji su imali do sada,a ovaj novi... no.gif I don't like it,anymore than you man no.gif

 

Al' s' obzirom da su mi omiljen bend verovatno cu uzeti taj album kad bude izasao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok..ja se ne slazem...jer ga totalno drugacije dozivljavam...naravno da mi je drazi old gnr od new...ali svakako da je new gnr mnoooogo kvalitetniji od VR...a koliko znam mnogi vole VR laugh.gif ne kazem da su losi....ali vidjeno vec mnogo puta...(ne znam zasto sam ih od jednom uporedila kada o tome nismo pricali icon_wink.gificon_wink.gificon_wink.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

~' date='9. 5. 2005, 13:53'] samo poqshavaju da ozive 80-e,tj

njihovo vreme,uz to,jedini su[mislim,na neki nachin originalni]

u tome,jer su ipak bili ikone jednog vremena...

ok, ali ipak je nemoguce vratiti onu slavu... da hoce da vrate osamdesete, da nam ostane bar nesto iz tog vremena, nije bas ni tako, promenili su muziku... nemoj pogresno da me shvatis, GUNS-e volim vise nego bilo sta drugo, ali sta je bilo, bilo je i proslo, a mi mozemo samo da zalimo sto nismo bili mladi u to vreme icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno tacno, s tim sto meni cak i nije zao sto nisam bila tada u ovim godinama. Mozda mi je malo krivo sto ih nisam gledala uzivo, ali sta je  tu je, uzivala sam u njima kao da jesam (uzivam i dalje)

me too biggrin.gif

Edited by Axl_girl

Share this post


Link to post
Share on other sites

JAO KAKO JA VOLIM GUNSE! TO MI JE OMILJENI BAND! ONI SU TAKVE FACE! NJIH NIKO NE SME DA TAKNE TAKO SU... CVRSTI... JAO... A SAMO JOS DA DODAM -AXL...JAO, AH, NJEGA BIH TAKO POSEDOVALA U KREVETU, ZAR SE NE SLAZETE SA MNOM DEVOJKE?

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh, prekjuce u `Virginu` vidjesmo GNR spotovi na DVD-u - samo 5 dolara.. mozda oko 7-8 spotova. bezveze, mrzim tako kad nema neke price, zezanja, snimaka sa koncerata.... moguce da ima negdje takav DVD ali Ivancica i ja ga nismo nasili. sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...