Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

manowar

icon_da.gifpivopije.gif

2 prilicno razlicita benda,but jebi ga icon_cool.gif

To je ogroman stadion, koliko znam samo su Gunsi i Monsters of Rock festival je odrzan u Budimpešti na NEP stadionu što se Heavy bendova tiče.

To mi je i Barton (jel' ga znas?Mora da ga znas - on je tu negde k'o ti...mislim,malo starija generacija...iz Zablja je,mislim da mu je pravo ime Milan) rekao jednom prilikom (dok smo prolazili pored NEP-a).

Anyway,ma zna se ko je faca u Budimpesti (mislim,sto se tice stadionskih svirki) icon_rockdevil.gif

icon_smile.gif -->

QUOTE (estranged @ ex fantasmic icon_smile.gif )
joj,...nemam pojma sad....taj koncert je u zatvorenom...koliko se secam spot je sa nekog koncerta na otvorenom...

Moram priznati da jaaaaaaaaaaaaako dugo nisam gledao/video negde taj spot (da ne preteram,ali ima blizu 10 godina icon_redface.gif ),pa je moguce da si u pravu (da je na otvorenom),mada mene nesto secanje drzi da je na zatvorenom (i da je Tokio u pitanju).Uzecu da pogledam (valjda uskoro) taj spot (imam sve to na VHS-u) pa cu ti reci...

Bruce Springsteen i Axl...

Ajd',u ovo jos i da covek poveruje...

Ali OVO:

Welcome To The Jungle kad peva David Lee Roth

icon_surprised.gificon_surprised.gificon_surprised.gif

Skoro da neverujem ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd',u ovo jos i da covek poveruje...

Ali OVO:

Welcome To The Jungle kad peva David Lee Roth

icon_surprised.gificon_surprised.gificon_surprised.gif

Skoro da neverujem ph34r.gif

icon_biggrin.gif imam i snimak Free Fallin' Tom Petty and Axl Rose

 

Bruce Springsteen i Axl - Come Together

Rock And Roll Hall Of Fame Induction Ceremony

 

David Lee Roth - to ti je MTV zajebancija kad DLR ne moze da zapamti text pesme

pa producent pizdi i dere se ne njega...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav je to koncert bio,iz bivse juge je bilo bar par hiljada ljudi,a sa zagrebcanima smo se sretali i pricali(iako je rat vec poceo0!!!

Pocetak koncerta nikada necu da zaboravim,kada je pocelo da seva,a neki lik je pricao nesto tipa:"Budampest,of all the bands in the world,this is one of the best,Guns n Roses",opnda se culae cinela i ceo stadion je bljesnuo,gnr su poceli sa nighttrain!!!Onda sam video koliko je Axl mali covek,nema vise od 1,7m,ali mnogo mnogo energican.70000 ljudi na Nepu je skakalo i pevalo sa Axlom,a pesma veceri za mene je bila balada don't cry!!!

 

Gledao sam gunse i 2002 u new yorku,ali od stare postave su bili samo Axl i Dizzy Reed,i mogu da vam kazem da je taj koncert za mene bio mocniji od ovog u Budimpesti(iako je i on bio fantastican)!!!Ali koliko sam video Axl ce gunse na novom albumu okrenuti metalu!!!

 

Sto se koncerta u tokiju tice,on je odrzan na zatvorenom stadionu tokyo dome(atendance 40000),i to je treci po redu koncert(jer su gnr radili tri uzastopmna koncerta,jer su svi bili rasprodati).

 

Mnogo su mocan bend bili

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam kada ce da izadje chinese democracy,ali znam da Axl sigurno nece da izbaci neko sranje(a sto se tice novih pesama koje sam cuo madagaskar,the blues,chinese democracy su odlicne stvari)!!!

 

U jednom intervju-u koji je dao u riu 2001,Axl je rekao nesto u fazonu "svet jos nije spreman za chinese democracy"

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam kada ce da izadje chinese democracy,ali znam da Axl sigurno nece da izbaci neko sranje(a sto se tice novih pesama koje sam cuo madagaskar,the blues,chinese democracy su odlicne stvari)!!!

koliko znam CD bi najzad trebao da izadje 25og nov.

nove pesme (koje si naborjao) su fantasticne...

narocito Madagascar...

ja album jedva cekam..i tour...

volim sve clanove GNRa...ail ipak -

meni VR ne moze da prismrdi bilo kojoj postavi GNRa sa Axelom...

 

bice to dobar album..nova era...

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko znam CD bi najzad trebao da izadje 25og nov.

nove pesme (koje si naborjao) su fantasticne...

narocito Madagascar...

ja album jedva cekam..i tour...

volim sve clanove GNRa...ail ipak -

meni VR ne moze da prismrdi bilo kojoj postavi GNRa sa Axelom...

 

bice to dobar album..nova era...

slazem se sa tobom,ali meni nekako ni bez Slash nije to to!!!

Ipak je i on kao i Axl legenda!!!

Ja mislim da ce gnr pre ili kasnije doziveti REUNION

Share this post


Link to post
Share on other sites

nerviraju me price kako je axl glavni krivac za raspad gnra,kako je on govno a ovi drugi su bajni i sjajni,kako je novi album shit....zasto? aj malo promenite pricu...postajete dosadni....tj odavno ste postali dosadni! Edited by Axl_girl

Share this post


Link to post
Share on other sites

nerviraju me price kako je axl glavni krivac za raspad gnra,kako je on govno a ovi drugi su bajni i sjajni,kako je novi album shit....zasto?i!

pa..jeste glavni krivac..udarila slava u glavu..

ali nije ni bitno...coveka moras gotiviti makar zato sto je veliko govno...

 

 

novi album - samo da se pojavi..

pa neka bude i govno..

ali da bude nekog toura po evropi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ne kazem..jeste on govno,i jeste da je bio u fazonu " ja sam glavni baja,ja sam ovo ja sam ono..meni se moze..."

 

ali...ajmo mi da slusamo muziku,a ne da se bavimo ko je kriv za raspad benda!

Hmm..ko sto rekoh..bas mi se svidja sto se uvek cudno ponasao...

A zna li neko da li je u tracklistingu za novi album ona pesma "oh my god?

poslednji put kad je izasao listing pesama za CD bila je medju njima

Share this post


Link to post
Share on other sites

cela prica oko novog albuma mene uopste ne zanima u nekoj GNR prici....za mene je GNR proslost.....jedan od omiljenih bendova koji je svoje rekao.....gledam live nastupe u zadnjih par godina i to za mene jednostavno nije GNR....mnogo bih voleo da se tako ne zovu icon_frown.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

GNR nikad nece biti ono sto je nekad bio icon_cry.gif

 

Glupo je sto je Axl zadrzao ime benda "GNR" a od orginalne postave skoro da nema nikog!

 

A sto se tice reuniona ne verujem da ce se ikad desiti jer previse se gluposti izdesavalo medju clanovima benda.. Cinjenica je da kad se ljudima spomenu Guns-i oni se prvo sete ili Axl-a ili Slash-a, tako dok se njih dvojca ne skupe (sto ce se jako tesko desiti) nema od toga nista.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto se tice reuniona ne verujem da ce se ikad desiti jer previse se gluposti izdesavalo medju clanovima benda..

tour iz 2002 je bio `reunion` - tako rece Axl icon_smile.gif

jer je ponovo sreo sa fanovima icon_smile.gif

 

 

ja jedva cekam novi album i tour

nove pesme su odlicne....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...