Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Dobio sam PM :)

 

"Bend Guns'n'Roses kreće na veliku svetsku "promociju" albuma "Chinese democracy".

 

Iako je frontmen benda ranije bio misteriozan povodom davanja izjava o eventualnoj svetskoj turneji, zvaničnici muzičke kuće "Gansa" otkrili su da turneja počinje ovog leta.

 

Bend je poslednji put nastupao 2006. godine, na koncertima širom Amerike, sa "par izleta" u evropskim gradovima, ali ovog puta se radi o prvoj turneji na koju Aksl Rouz kreće nakon 15 godina."

 

Izvor:Mondo.

 

 

Stoke,napisali su "Aksl" sa "a" <_<

 

 

ako stvarno to planiraju, onda nek objavljuju sto pre, da ustekamo koji dinar na vreme :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

DJ Ashba novi gitarista GNR! (Umesto Robin Fincka). Moje misljenje je da je ovo pomak unapred, lik ce se savrseno uklopiti u GNR, iako ga jebe malo taj emo-glem imidz, ali lik ume da svira... za razliku od Fincka :).

 

http://web.gunsnroses.com/index.jsp

Edited by a_little_less_ordinary

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajno! Jebeno sjajno! :udri: :udri: :udri:

Jebeni emo u Guns-ima... :udri::udri::udri:

Sad više zaista nemam zašto da pratim bilo šta od njihovog novog tj. budućeg rada, ostaju samo stare pesme da se slušaju i da patimo što nismo imali prilike da ih vidimo u pravom svetlu dok su bili na vrhuncu slave!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ce neko od ovih kineskih demokrata da dodje i da te ispljuje jer imas tako uskogrudne stavove i nisi odusevljen dolaskom DJ Ashba-e u Ganse.

Hehehe... pa ako je demokratija, onda valjda imam pravo da kažem šta mi volja :P hehehe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajno! Jebeno sjajno! :udri: :udri: :udri:

Jebeni emo u Guns-ima... :udri::udri::udri:

Sad više zaista nemam zašto da pratim bilo šta od njihovog novog tj. budućeg rada, ostaju samo stare pesme da se slušaju i da patimo što nismo imali prilike da ih vidimo u pravom svetlu dok su bili na vrhuncu slave!

A ti si, eto, pratio novi gnr samo zbog Fincka, i sad kad je on otisao, eto vise nemas razlog :mrgreen:

 

 

Sad ce neko od ovih kineskih demokrata da dodje i da te ispljuje jer imas tako uskogrudne stavove i nisi odusevljen dolaskom DJ Ashba-e u Ganse.

Ne znam koji mu je kurac ovo trebalo... :no:

Ma idi bre, ocekivao sam jedno 10 takvih komentara kao ovi napisani ovo je jos i ok :mrgreen: , ipak je ovo yum ;). Ne brini se necu ti reci da imas "uskogrudan stav", al cu samo reci da sam npr. za razliku od vas prvo otisao na youtube ili izuguglao koji empetri i poslusao kako i sta lik svira i pa sam tek nakon toga sam poceo da kenjam, eto.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma koji je taj DJ Ashba (jebo mamu,kao ime mu je "DJ" :blink: ),mada mi je zao zbog Finck-a :(
Daren Jay Ashba ... "jebo mamu" nisi valjda pomislio da "DJ" u imenu znaci deejay? :mrgreen::rolleyes:

 

 

 

Ako nekog interesuje kako zvuci lajv, rekao bih da obecava ;) :

 

Edited by a_little_less_ordinary

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svidjaju mi se ovi Beautiful Creatures.Bas cu potraziti albume njihove.
Meni stoje na ripitu vec nekih nedelju dana :), imaju dva albuma, prvi album iz 2001. (Beautiful Creatures), i drugi iz 2005. (Deuce). Samo na prvom svira Ashba, i stvarno taj album zabada, ono klasican hard rock bez puno filozofije ;). Ako budes imao poteskoca sa nalazenjem pesama javi pa lupim aploud ;). BTW, kome se svidja muzika Motlija, GNR iz AFD ere i AC/DC bi trebao da poslusa ovaj bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

U nedelju sam posle 100 miliona godina ponovo igrao GN'R fliper :rockdevil::cool:

I to ga slucajno pronasao u nekom billiard club-u u NS-u.

 

Ne radi mu bas sve kako treba,al' moze da se igra.

 

 

Videcu za koji dan da se uslikam sa njim,pa da postavim slike ovde :)

(ako ima onih koji ga jos nisu videli :bigblue: )

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...