Jump to content

Anton Sandor Lavej - Idiot nad idiotima


Klingon

Recommended Posts

Opera, ovako,

Nije mi se cela s.biblija dopala ima delova koji su pametno napisani ali ima i velikih gluposti!

Ljubav sa religijom nema neku narocitu vezu! Ja jesam osecajan decko i shvatam sve sto si rek'o, ali sto veru ne bi' zadrzao kad vec imam voljenu osobu pored sebe istog misljenja!? Naravno da ona suprotno misli bilo bi conflicta ali siguran sam da bi nasao zajedan jezik s' njom ka stazi pomirenja i licnih osnova!

Vidim da dosta znas, stoga ako se i odrzi ovo okupljanje o kome se prica, prvenstveno bi' tebe voleo da upoznam, jer mi delujes k'o najzreliji ovde, ali jos uvek pomalo tup! icon_biggrin.gif

Ma ziv ti meni bio i veruj u sta hoces, ja verujem prvenstveno u sebe, a dalje zna se!

 

icon_smile.gificon_biggrin.gificon_smile.gificon_sad.gificon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Blackened....ajde majke ti iznesi nesto sto nije psovka...ako mozes naravno...

 

Pa sta da pisem kad je to jedino sto mozete da razumete.....

 

Kazes nesto da je Satanizam zbog krscana na losem glasu.....

Pa otkad se satanizam trudi da bude na dobrom glasu???

Ma jadan Boxy pokraj svih vas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cardinal,Oluja je bila americka,a ne Hrvatska akcija.Da niste imali podrsku zapada pregazili bi vas kao sto ste i zasluzili.Srbija je,posle Turske,najveca vojna sila na Balkanu.

 

Hteo bih jos da vam preporucim da prestanete da se pljujete i pocnete da razgovarate kao civilizovani ljudi.Ghoste,ti si ovde moderator,'ajde uradi nesto da se malo promeni nacin razgovora.Ovo je najproduhovljenija,ali i najnekulturnija tema na YUmetalu.Mogu misljenja da se sukobljavaju i bez psovki i vredjanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa tesko je zamisliti metal forum, bilo kakve sadrzine bez psovki! Istina nama je to u krvi, ali trebalo bi obuzdati malo ovu temu!

 

Lord ovo oko rata molim te raspravljaj sa ovim Hrvatom negde drugde, odkud vam ideja da to i pokrecete ovde!? A sto se tice Turske, zaboravite, onaj deo kojim su na Balkanu, nije ni priblizno jak nasoj vojski, koja takodje nije bog-zna-kako-jaka, ali posto su okolne zemlje jad i beda, mi smo nadmocni!

 

icon_smile.gificon_biggrin.gificon_smile.gificon_sad.gificon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa politika je deo religije.Nijedna diskusija o religije ne ide bez politike.

 

Turci su jaki,veruj mi.Cak su se i Grci,koji su clanovi NATO-a,usrali od njih i kupili cudo-brdo oruzja od Rusa!!!

 

Sto se Htvata tice,mislim da je to jedan od najgorih naroda.Ovo se odnosi na narod generalno.To ne znaci da ja mrzim Cardinala ili nekog drugog Hrvata licno.Ne mrzim ja nijednog Hrvata kao pojedinca,a neke cak i postujem,ali mrzim ih kao narod.U srpskim narodnim pesmama se Hrvati zovu Latini i poznati su kao najbescasniji narod.Siptari bar imaju neki osecaj za cast,iako jako izopacen u odnosu na nas,ali Hrvati ni to nemaju.Ako je neko zainteresovan za dokaze, slobodno neka pita,ali mislim da je to jasno iz istorijskih cinjenica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

quote
Pa politika je deo religije.Nijedna diskusija o religije ne ide bez politike.

 

Pa dobro ali sa Sandor-a na Hrvate??? Ni mi se ne bi' toliko nisko spustili samo da bi' porazili protivnika!

 

quote
Turci su jaki,veruj mi.Cak su se i Grci,koji su clanovi NATO-a,usrali od njih i kupili cudo-brdo oruzja od Rusa!!!

 

Verujem ja da su Rurci jaki, ali ovaj mali deo sto imaju na Balkanu je pisljiva bova u odnosu na nasu artiljeriju! Iako nije dosta modernizovana imamo stvarno mocne strelce! Pa jel' se pricalo da je F-117A otkriven nekim starim Ruskim detektorom!?

 

A sto se tice Hrvata licno, neznam, u jednu ruku ih mrzim a u drugu ruku su pedercine nevidjene!

Evo iz licnog iskustva:

Naime imamo kucu na Hvaru, ciji smo zakoniti vlasnici (inace kao mali sam isao tamo na leto (oduvek sam ziveo u BG-u da se razumemo)), i sad' neko Hrvatsko vojno lice se tamo uselilo i kako je tamo bilo sukoba, on odlucio da obnovi kucu, i sad, nama stize izvestaj sa njihovog suda, kako trebamo da platimo odredjenu sumu na ime svega onoga sta je on doradio i obnovio u kuci! Pa ko ga je terao daa obnavlja, majku mu ustasku!?!?!?!

E sad, Hrvati su pravili vece masakre od Srba samih, i nijedan Srpski zatvorenik nije prevezen nazad na svoje ognjiste, zbog zlodela kakva su oni cinili!

Ako hocemo da se dodje do pomirenja, moraju se neke stvari zaboraviti, ali neverujem da je ova nacija spremna za taj korak!?

I Lord, posto nam ocigledno mnogi neveruju ovde iznesi sve potrebne dokaze, pa da pravimo cistku!

 

icon_smile.gificon_biggrin.gificon_smile.gificon_sad.gificon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...