Jump to content

After Forever


Recommended Posts

Ma opushteno, imam ADSL, skidam 100MB za h vremena icon_smile.gif tako da skidam svakakav krsh. Spot je komedija- uopste ne moze da stane u kadar zbog visine icon_smile.gificon_smile.gif

brate na onom DVDu gde imaju jednu pesmu (Zillo '04) obukla se skroz grozno, jos je sva nabildovana, pa kad pljesne rukama... prosto se trgnes icon_smile.gif

Pazi, to je sasvim OK, zamisli kad krene onaj njen decko da je nervira, pogotovo kad su na turneji.... Mislim da ovako nabildovanoj ne sme nista da joj kaze..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 413
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa ona i nije neki gabor, mada da je mushkobanjasta vala jeste! Ali grudi su joj veoma zenstvene icon_smile.gif

Hey, da li bi neko od vas bio ljubazan da mi posalje njohove spotove, ja nemam nijedan! Bio bih vrlo mnogo neverovatno zahvalan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ga i novi pacijent u ekipi:

 

 

During the recordings of AF's upcoming album "Remagine" in Germany (Gate Studio, Wolfsburg) Sander suffered an acute appendicitis on which he had to be operated. On April 5th he was operated and he will probably need to stay in the hospital till Saturday April 9th.

 

Sander was looking forward to the loving care of the beautiful German nurses. If you want to support Sander can send him a card (do this quick!):

 

Klinikum Wolfsburg Station A4 Sander Gommans Sauerbruchtstrasse 7 38440 Wolfsburg

 

 

 

A evo i detaljnijih prevoa sa latinskog:

 

 

Ex Cathedra

 

EX-Cathedra:

Ego libeo et tu sequaris

-I command and you obey

Nemo mihi obloqautur impune

-Nobody (resists) to me (rude) {translate it freely}

Ex cathedra

-apo cathedras in greek=from each ones point of view

{not really sure}

A deo ipso verba mea ad vos proventium

-From the god my words to you come

Non obsequentes exsecratio condemnabit

-(The disobedient ones) - will be condemned

Subicite fato vestro et obtemperate

 

 

 

Mea Culpa

 

O mi jesu

-Oh jesus {no kidding }

demitte nobis debita nostra,

- - to/from us - ours,

salva nos ab igne inferiori,

-save us from the fire

perduc in caelum

-{which} reigns on the sky

Omnes animas,

-All the souls

praesertim eas,

- - these,

quae misericordiae tuae maxime indigent

-who poor hearts, yours, destitute

Sicut erat in principio

- - loves first

et nune et semper et insaecula saeculorum

-now and ever and in the centuries of the centuries

{excert from the greek-byzantine christian othodox ceremony, pretty cool huh?}

 

 

 

Silence from afar

 

Viribus exhaustus sentio meum finem

-Men tired {sense my..}

Meam amicam viduam relinquens

-My love - -

 

 

 

For the time being

 

Desipio Incogitabilis

-follower fool {or something-definately a bad thing}

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pre par dana sam nabvio snimak sa Pinkpopa 2004, i sjajni su!!!! I scenski nastup im je vrhunski! Jedino sto Floorka kao i uvek ujebe zavrsnice Monolitha i Sins of Idealisma!Ali nema veze!

Uuuuu, taman kad tebi stigne ovo od mene, ti pogledas adresu posaljioca i meni prosledis... icon_wink.gificon_da.gificon_wink.gificon_da.gificon_wink.gificon_da.gificon_wink.gif

Edited by Aurora Calerva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam metno Pinkop da se skida pre dan dva ... sad je 50% tako da za 2 do 3 dana i ja ima da ga gledam icon_smile.gif NAbacio sam i jednu pesmu sa nastupa na Wackenu prosle godine, a skidam i Live In Bejvridings festival ... lepo zvuce uzivo .. voleo bih da ih vidim u BGD sa Therionom icon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja bih Therion stavio njima kao predgrupu!!! biggrin.gif

Ma kakav Therion bre.... Koncert AFa bi trebalo da izgleda ovako: AF live - svi albumi, sve pesme... zatim AF unplugged... a kao zavrsetak nekih pola sata acapella...

Uf, tako bih volela i Moonspell da slusam...

Edited by Aurora Calerva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav Therion bre.... Koncert AFa bi trebalo da izgleda ovako: AF live - svi albumi, sve pesme... zatim AF unplugged... a kao zavrsetak nekih pola sata acapella...

Uf, tako bih volela i Moonspell da slusam...

A za bis pola sata striptiza - Floorka da pokaze sve svoje kvalitete (i kvantitete!) icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A za bis pola sata striptiza - Floorka da pokaze sve svoje kvalitete (i kvantitete!) icon_redface.gif

OK, ja cu tada napustiti salu.... icon_wink.gif

Mada ko zna... Ovde je lakse napraviti privatan koncert u dnevnoj sobi nego docekati da ti nekoga dovedu! A i bolje to nego da se muceni Djordje opet uvali u neki minus!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A za bis pola sata striptiza - Floorka da pokaze sve svoje kvalitete (i kvantitete!) icon_redface.gif

Ma, pre bih gledao Scabbia-in striptiz (kakav komentar icon_biggrin.gif ).

 

@ Aurora - Srecan rodjendan! icon_mrgreen.gif Uh, malo sam zaboravio koji je tacno datum u pitanju, ali nije to cudno, ne znam ni kad mi je tati rodjendan icon_smile.gif .

 

Valjda vam nije zafalilo cokolade?

 

Cao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, pre bih gledao Scabbia-in striptiz (kakav komentar icon_biggrin.gif ).

 

@ Aurora - Srecan rodjendan! icon_mrgreen.gif Uh, malo sam zaboravio koji je tacno datum u pitanju, ali nije to cudno, ne znam ni kad mi je tati rodjendan icon_smile.gif .

 

Valjda vam nije zafalilo cokolade?

 

Cao!

E, mo crni Laki.... (koga zanima dalji tekst pesme moze se obratiti meni icon_razz.gif ) Sto se Chris tice, za njen striptiz mozes da pitas Fernanda... On ga se nagledao samo tako. Ja bih iskreno volela da vidim da li Floor ima zaista tako dobru guzu kao sto mi je receno icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, pre bih gledao Scabbia-in striptiz (kakav komentar icon_biggrin.gif ).

 

@ Aurora - Srecan rodjendan! icon_mrgreen.gif Uh, malo sam zaboravio koji je tacno datum u pitanju, ali nije to cudno, ne znam ni kad mi je tati rodjendan icon_smile.gif .

 

Valjda vam nije zafalilo cokolade?

 

Cao!

a meni srecan rodjendan icon_smile.gif

da ne spamujem,sada slusam pesmu emphasis icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja oba albuma, i ne znam koji mi je bolji. Emphasis... imam i spot, i pesme je fantasticna, ali stvarno ne bih izdvajao bolje i losije, jer su sve pesme ODLICNE !!!

 

Takodje, ona peva i na Arjen Lucassenovim projektima STAR ONE i AYREON (to mi je top 1 holandske scene icon_mrgreen.gif ), i tamo je uradila izvanredan posao (poslusajte obavezno!).

Koliko znam, na Ayreon-u je pevala Anneke.

I oupste ne razumem zasto se AF svrstava u ovaj forum. Mozda samo zbog vokala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...