Jump to content

Najbolja srpska metal pesma!!!


ba+a.

Recommended Posts

Meni licno najbolja nasha metal pesma je \"UMBRA\" od Amon Din !!!

Ebiga dobri su May Result i The Stone, ali ipak je death metal najbolji i zato kazem A.Din!!!

 

Psychomanifest ne zaostaje uopste za Umbra. To mie je inace druga omiljena sa Dinamoneyezed posle Umbre. biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Stvari sa Some wounds bleed forever, i Tmina. Jata moja crna(Tmina praskozorja) = odavno nisam cuo bolji naziv za pjesmu. Ipak, Glad je trebao bolje da je ispjeva :roll: Tmine vladari, pakla strazari, krv pijte, zemlju zalijte!!

 

Mislim da bi bilo dobro da kada drugi put u refrenu kaze: "Tmine vladari..." bude u pozadini clean vokal (onako uradjen kao u Zacaran i Stars Hysteria)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

umbra jeeeeeee jaaaaaaaka kao sam mogo da je zaboravim ali jata moja crna jjjjjoooj

 

Sramota biggrin.gif

 

sto sramota violine su strava

 

Niko ne kaze za violine, ja kazem da je sramota sto je pesmu zaboravio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvari sa Some wounds bleed forever, i Tmina. Jata moja crna(Tmina praskozorja) = odavno nisam cuo bolji naziv za pjesmu. Ipak, Glad je trebao bolje da je ispjeva :roll: Tmine vladari, pakla strazari, krv pijte, zemlju zalijte!!

 

Mislim da bi bilo dobro da kada drugi put u refrenu kaze: "Tmine vladari..." bude u pozadini clean vokal (onako uradjen kao u Zacaran i Stars Hysteria)...

 

Da posebno mi se svidjaju clean vokali, na te 2 pjesme. Samo, zbog cega na Zacaran, Glad ne kaze: "Doci ce smrt i imace tvoje oci". Zna li iko?tA recenica postoji u tekstu, ali ja je ne cujem! :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

amon din - blue tomb

stone to flesh - za korak paklu blize (i sa killed by the sun pjesma 'My demonic face')

May result - tmina

 

My demonic face sa demoa Killed by the sun, nije losa, ali je bolja verzija uradjena na "Some wounds bleed forever" albumu.......Isto su preradili Serbian Wood...ona prethodna verzija je bila dosta slabija......

P.S. Trebate je cuti u nasoj obradi smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif Kraljevska pjesma!!!

Serbian Wood grasp my sordid soul.....Revenge of ancient Slavic Black Gods!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam slusao ovu verziju sa 'some wound...' , al mislim da ne mogu da ponove taj feeling . Posebno me jezi onaj dio sa kraja , zvuk gitare koji je dosta krataka (nekih 5 sekundi) , a tako strasan , da se sav jezim. Inace , cucu vas vjerovatno na tom koncertu , i nadam se da cete sviratu obradu ove stvari biggrin.gif

 

pozdrav i sretno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...