Jump to content

Set bubnjeva - kakav želite, tj. koji posedujete?


Boomer

Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moze da se zgrebe, i moze da se skine sredstvom za ciscenje, ali je dugotrajno uz pravilnu upotrebu. Video sam jednu polovnu crnu china cinelu uzivo, boja je bila izgrebana po ivicama zvona, gde je dolazila u kontakt s drugim cinelama, a sem toga je bila samo prljava.

Valjda su crne (i bele) cinele 20% skuplje od istih modela koji nisu bojeni, a prave se po narudzbini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

paiste je paiste icon_mrgreen.gif

e, da cisto na tu temu, reko da podelim sa vama moje zapazanje... sinoc sam imao prilike da, po prvi put u zivotu sviram (novi) Paiste PST 3 crash i odgovorno tvrdim da je to najgrdji crash ikada sklepan za bilo koju upotrebu... ok, kapiram, to cak nije ni cinela od bronze, i kosta nesto 30 eur, ali, brate, to NEMA ton, sustain, nista... no.gifno.gif jbg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije od bronzu? Jedine nebronzane Paisteove cinele koje znam su 101 Brass, koje, mada grdne, ipak imaju neki sarm. Valjda zato sto imaju nekontrolisane "overtonove" visoke frekvencije, koji grozno paraju usi icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Fiery

 

U pitanju je PST 3, i one su od brass-a iliti mesinga... i zvuce ko kurac... mislim probao sam ja i ranije gomilu cinela od istog, i neke cak imaju i pristojan zvuk kada uzmesh sve u obzir... (tipa neki camber-i i sl..) ali ove su bash gadne, ali jbg, crash 16-ica kosta 300 din... koliko para toliko i muzike...

 

i ako bi mogli da prestanete sa debilnim postovanjem slika bez razloga, to bi bilo cool...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...