Jump to content

StrikeBack


krchulj

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Joj, sad kad sam video onaj prethodni post sam se setio da treba da šaljem diskove icon_redface.gif . Izvini Darko, znaš da mi je pamćenje malo slabije.

 

Nego, zašto sam došao ovde:

StrikeBack svira 21.10. u Obrenocu... čisto da i ovde to spomenem, inače ima tema na "koncert, okupljanja..."

i tako...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

U petak sviramo na demo mastersu neki thrash/metalcore tribute, pa ko voli ovu komercijalnu varijantu neka navrati...

Sviraćemo sledeće stvari:

Machine Head - Old (osim ako nam sutra panduri opet prekinu probu pa ne stignem da je "utanačimo")

Machine Head - the blood the sweat the tears

Sepultura - territory

Soulfly - eye for an eye

Hatebreed - I will be heard

+ dve-tri autorske

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 11 months later...

StrikeBacK ponovo radi!

U stvari, s obzirom smo u CounterIgnition-u bivši bubnjar, basista i ja, odlučili smo da ipak uzmemo jedno 5-6, možda i više starih pesama...

Tako da bi bilo dobro da se spoje ova tema i Counterignition tema sa thrash sobe i da se nazove Counter-Ignition (ex-StrikeBack).

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa ja sam vokal, 'bem mu mater :)!

al, ako mene pitaš ovaj demo sam otpevao ko bolestan. U stvari i jesam bio malo prehladjen... Jebiga, nisam popio pivo pre nego što sam počeo da snimam, a pivo mi baš pomaže, dobijem duplo veći raspon, plus mi i scream i growl bolje zvuče. Al ne valja ni mnogo da popijem, onda falširam :).

Radi Mladja na rifovima, komplikuje mi život... Sve smišlja neke neparne i komplikovane :). Super nam ide, baš smo kompatibilni, jedan napravi pesmu pa pošalje ovom drugom, pa je ovaj drugi doradi, pa je pošalje ovom prvom, pa je ovaj prvi doradi, i tako u krug... onda malo zajedno, sednemo pa kenjamo :). Imam materijala za 2 albuma minimum, a još treba i basista i bubnjar tu da malo doprinesu... Ima da bude do jaja...

Edited by krchulj

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...