Jump to content

Lacuna Coil


Recommended Posts

Sto se njih tice imam samo ''Halflife''-i mogu vam reci uopste nije lose,Kristina ima odlican glas a i mogu da ih slusam samo kada sam raspolozen,kada nisam onda slusam nesto jace.Vidis podsetili ste me da uzmem od ortaka taj disk koji je kod njega vec nedelju dana...

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa, meni se licno ne dopada Scabbia-in glas...Nekako mi ne unosi strahopostaovanje or whatever. Mada je muzika sasvim fina! Cini mi se da se Senzafine na lazi na oba izdanja tj. i na Senzafine/in a reverie i na Unleashed! Unleashed doduse zvuci "zrelije". Mada ej meni licno In a reverie ODLICAN mLP. narocito pesma "Stars"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo mi se svidaju,iako Christina nije sopran koje inace vise gotivim,glas joj je tako cist i totalno mistican,fenomenalna grupa,stvarno,naravno imam sve od njih!

i ne zelim da izdvajam najbolju pesmu,jer su mi se na svoj nacin fenomenalne!

E da imam i jednu pesmu doduse live,gde Christina peva sa The Gathering-om,isto strava zvuci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm. ne mogu da verujem da sam preskocio ovu temu...

 

Jednom recju - obozavam ovaj bend! Radio sam intervju za REX sa Cristinom (zajedno sa Scissorsom), imam sve albume i sve mini LPe. Poprilicno originalan stil muzike. Ima tu i power-a pomalo, a bubnjar je savrsen, posteno skida bubnjara Fates Warning.

 

A najbolja pesma je definitivno "Senzafine", zbog italijanskog izmedju ostalog. Jezik im je savrsen za metal.

 

A sto se tice italijanskog progressive-a, cinjenica je da pomalo smara (Empty Tremor, Time Machine...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Bend je totalno fenomenalan i originalan! Imam gotovo sve njihove albume. Jos uvek nisam nabavio Comalies, cuo sam jedino "Swamped" koji fino zvuci, osetna je teznja ka progresivnijem zvuku od predjasnjeg.

Unleashed memories mi se najmanje svidja. Omiljene stvari su mi

definitivno no.1 Hyperfast, zatim Circle, My Wings, No Need To

Explain, Secret, To Live Is To Hide, Soul Into Hades, ...

Kristina peva fantasticno, mogu da je slusam satima. Jedino sto

mi smeta u celoj toj prici je sto muski vokal ume da zamori; voleo bih kada bi na narednim projektima znatno umanjili njegovo prisustvo u pesmama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam nabavila "Comalies" kada sam bila u Italiji.... i mogu reci da je album stvarno FENOMENALAN!!!!! na originalu ima i video. kako je sniman album.... i book je mnogo dobro odradjen... a pesme su fenomenalne... pogotovo: Heaven's a Lie (definitivno najbolja, Swamped, Comalies, Self Deception......... etc etc.... biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam nabavila "Comalies" kada sam bila u Italiji.... i mogu reci da je album stvarno FENOMENALAN!!!!! na originalu ima i video. kako je sniman album.... i book je mnogo dobro odradjen... a pesme su fenomenalne... pogotovo: Heaven's a Lie (definitivno najbolja, Swamped, Comalies, Self Deception......... etc etc.... biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

konačno..... ja sam kontao da si zaboravila na njih :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam nabavila "Comalies" kada sam bila u Italiji.... i mogu reci da je album stvarno FENOMENALAN!!!!! na originalu ima i video. kako je sniman album.... i book je mnogo dobro odradjen... a pesme su fenomenalne... pogotovo: Heaven's a Lie (definitivno najbolja, Swamped, Comalies, Self Deception......... etc etc.... biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Sad sam ljubomoran na tebe! Onaj tezgarosh kod Skca uvek proda pre nego sto mu je trazim!!!! Vishe me je smorio!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Најбоља им је она песма на италијанском.

"Senzafine", to im je sa "HALFLife" EP-a, koji mi je definitivno najbolje njihovo izdanje (naravno poslije "Comalies"-a biggrin.gifa: )... jaki muški scream vokali, odličan kontrast sa predivnim Cristininim glasom, produkcija je surova, gitare snažne, a tu i tamo su simpatični experimenti sa elektronikom (čitaj: "Trance Awake")... sve u svemu, odlično skoro

Share this post


Link to post
Share on other sites

e rtance awake mene malo smara,mozda zato sto je u sustini izsta melodija kao u Senzafine ali razvucena na dva minuta lagane muzikice....ne dozivljavam bash neki trans.... smile.gif

 

Ali Cold Heritage.......Distant Sun.....1.19...obozavam te pesme!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...