Jump to content

Okup: Meet the Razbijac


Recommended Posts

ljudi, ne moramo se dogovarati sa Razbijaćem :da: dovoljno je da odemo na detelinaru i pitamo da li znaju Petra Peca Vranješića Razbijaća (a svi ga znaju) i eto - čas posla ga pronađemo...a onda pijanka u kafani dok nam rakija ne podari pogon na sve četiri :rockdevil:

 

ja cu se isto to za tebe zauvek pitati..

 

that's not cool :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi razbijac je rekao ovo

"JA KAD PIJEM,nema stajanja,dok ne ostanem bez para,ili me jarani ne odvuku kući ubivenog.

šta 40 dinara,celu noć pijenje.

 

 

jednom sam za veće stuko 24 piva, 4 komata ne eks...ostalo u roku od 3,5 sata."

 

tako da ne znam kako smatras ovo za obicnu pijanku???

Edited by Satyr

Share this post


Link to post
Share on other sites

slažem se oko masovnog odlaska u NS :da: ali u razbijača ne verujem :da: Tešo ajde saznaj neku mega smrt narodnjak kafanu da imamo plan B (a pre će to biti plan A) :rockdevil::pivopije:

 

iskreno ni ja ne verujem da lik postoji.one slike koje je okacio izgledaju kao slike nekog stranca koje je pokupio na necijem majspejsu.moram da vidim coveka da bi verovao

 

Ovo me podseća na dramu Čekajući Godoa.Tim povodom, jedan dobronameran savet - prvo pitajte za mišljenje onoga o kome je reč, tj. Razbijača, pa onda otvarajte temu i zakazujte okupe. Bez njegovog pristanka da se pojavi i upozna vas, džaba ste krečili.

 

cuti ti si ljubomoran sto nikada nece biti meet princ okup

 

 

ja cu se isto to za tebe zauvek pitati..

mozes da me upoznas kada god hoces

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Ljudi, da vam nešto reknem:

 

RAZBIJAČ NE POSTOJI!

 

TO JE ALTER EGO LOLE PO IMENU PETAR VRANJEŠIĆ tj. JA!

Da Razbijač postoji i ja bik ga volo spoznati,i pozvo ga da igramo kolo uz Stoju i Enu Popov.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...