Everything posted by Night Prowler
-
Knjiga koju trenutno čitate?
Guillermo del Toro and Chuck Hogan - The Strain Jos malo mi ostalo do kraja, kad zavrsim idem da kupim drugi deo - The Fall.
-
Da li vam se diže na ovu vrućinu?/ Sve što ste želeli da znate o seksu a niste još pitali na yumetalu
Nisi peder, al' si trudan.
-
Humor (bez YUTUB linkova!)
Čelsi Hendler u panici nakon smrti Ejmi Vajhaus: "I ja sam iznervirala Šutanovca, nadam se da će meni oprostiti".
-
Dimmu Borgir
Auuuuu, fantasticno zvuci DVD
-
The Walking Dead (2010- )
http://www.youtube.com/watch?v=l-su5CbSMOc
-
Exodus
Ne zanima me Sepultura uopste. Nije ono "nije to Sepultura bez Maxa i Igora", ne bi me ni takva zanimala, jbg. Nemam nista protiv benda, ali jednostavno nisam fan.
-
Exodus
E sad definitivno nisam zainteresovan...
-
2011.11.23. *SKC, Beograd* Iced Earth
Cuti, ne baksuziraj
-
Exodus
Ja bih gledao da dodju ovde, ali necu zbog svakog da se cimam u inostranstvo
-
Exodus
Ne privlaci me ovo nesto... Nisam bas zainteresovan da slusam kako ona celava konjina iz Exodusa kasapi stare pesme. Destruction ne slusam, a Heathenov omiljeni album mi je poslednji, pa mi malo bezveze sto nista ne sviraju sa njega... Mada, mozda mi headliner promeni misljenje.
-
Deicide
Auuuuu, bas je popizdeo nacisto...
-
Swallow The Sun
http://www.youtube.com/watch?v=L2LgIyaZZ3k Savrseno
-
White Wizzard
Ovaj bend je svetski sampion u brzini menjanja postava. Dok Blabbermouth objavi vest da se jedan clan vratio on opet ode Svejedno, mislim da ce biti dobar album...
-
Fleshgod Apocalypse
Razara pesma.
-
Red Hot Chili Peppers
Meni ta Snow i nije toliko losa...Prava katastrofa je Hump De Bump.
-
Koji bend je najzaslužniji za to što slušate metal?
čovek počne sluša sistem, onda tokom godina spadne na marčela... čudno je to - kao razvoj i odrastanje, samo unatraške. =
-
Steel Panther
The outrageous and popular '80s-style "hair" band STEEL PANTHER will release its new album on October 18. No further details are currently available.
-
Satan's Host
Ja sam samo ovaj album slusao... Od prvog sam odustao zbog produkcije, a black/death albume cu slusati kad budem imao vremena... Realno, ovo je mozda i najbolji Tyrantov performans na nekom albumu - razvalio je totalno
-
Jag Panzer
Gitarista Lasegue napustio bend.
-
2011.11.23. *SKC, Beograd* Iced Earth
Ja zaboravio da kupim kartu Ako se ovo odrzi, oprastam Frubiju sva sranja koja je napravio na prethodnim koncertima (Iako mi se zapravo nije desilo da je otkazan ili sjeban koncert na koji sam hteo da idem)
-
Koji bend je najzaslužniji za to što slušate metal?
System Of A Down, Linkin Park, Rammstein, Evanescence, Marylin Manson, Nightwish, Within Temptation.
-
Red Hot Chili Peppers
Govno pesma.
-
Dio Disciples
O jbt pricate ko da pune stadione sirom sveta... Ovo je jebeni tribute bend, kao npr. sadasnji Thin Lizzy ili sto je bio onaj projekat ona dva lika iz Doorsa sa Ianom iz Culta. Ja ovo dozivljavam kao tribute bend sa super muzicarima i nista vise. Bilo bi lepo videti i cuti sve te hitove u ovom izvodjenju jer jako dobro zvuce.
-
Najgluplji & najgori filmovi
Ja nisam citao stripove ali su mi rekli oni koji su citali da je govno film, pa ga necu gledati...
-
Megadeth
Realno, jedini clanovi Megadetha (racunam samo one koji su svirali na zvanicnim izdanjima) koje ne podnosim su Jeff Young i Chuck Behler. Chris Poland je dobar u studiju, a los uzivo. Shawn Drover moze sve da odsvira bez problema, ali izgleda bezivotno/mrtvo dok svira. Pitrelli je dobar gitarista ali nije se uklopio u Megadeth.