Everything posted by Night Prowler
-
Adrenaline Mob
http://www.youtube.com/watch?v=71X2U5V0wC4
-
Iced Earth
Setlista: 01. Burning Times 02. Declaration Day 03. Vengeance Is Mine 04. Violate 05. Watching Over Me 06. Last December 07. Travel In Stygian 08. I Died For You 09. Jack 10. Something Wicked Trilogy, Part 1 - Prophecy 11. Something Wicked Trilogy, Part 2 - Birth Of The Wicked 12. Something Wicked Trilogy, Part 3 - The Coming Curse Fantastican koncert. Steta sto necu videti Barlowa uzivo Nadam se da ce se ipak vratiti jos jednom Pederi me banovali sa shoutboxa
-
Iced Earth
Pocinje Iced Earth koncert na Graspopu - evo ga live stream: http://www.skynet.be/generation-nl/muziek/festivals/live
-
Adrenaline Mob
http://www.mikeportnoy.com/forum/m2683183.aspx Picka.
-
Epica
Live stream sa Graspop-a: http://www.skynet.be/generation-nl/muziek/festivals/live Simone
-
Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Meni zvuce OK, prvi put ih cujem sada
-
Koncertne agencije u Srbiji
Kliknes na taj link, pa ispod ima lineup i satnica. Propustio sam onaj Download 2009 stream, ovo mi je nadoknada
-
Koncertne agencije u Srbiji
Ako neko nije provalio, Graspop ima live stream u naredna 3 dana, bice Amorphis, Iced Earth, Scorpions, Ozzy Osbourne, Judas Priest, Opeth itd. http://www.skynet.be/generation-nl/muziek/festivals/live
-
Adrenaline Mob
Auuuuu, nisam znao da je Portnoy ovako nizak... Ili su ostali mnogo visoki
-
Control Denied
http://www.youtube.com/watch?v=6eKMywQF5xM http://www.youtube.com/watch?v=_Ch5-GGX1Jw http://www.youtube.com/watch?v=ZHiPnD90zsY Tim Aymar sa nekim Kostarikanskim tribute bendom
-
Megadeth
On je samo svirao na albumu, nije bio clan benda.
-
Megadeth
O Garu bas i ne mogu mnogo da sudim - nema bas nekih kvalitetnih video snimaka sa njim. U svakom slucaju, meni je na drugom mestu. Sledi DeGrasso, pa Drover, ostale ne racunam.
-
Laptop
Hvala, al' vec sam kupio ovaj: http://www.gigatronshop.com/laptop_racunari/asus_a52jv-sx079-10239
-
Megadeth
UVEK MENZA NIKAD SVI OSTALI
-
Softver - preporuke
Very funny Uspeo sam preko ImgBurn-a nekako da narezem i radi.
-
Softver - preporuke
Priznajem da sam duduk pa mi je i to tesko Kako da ga narezem preko tog programa da bude boot disc? Stikliram ono Boot Image - izaberem Windows 7.iso - pritisnem burn - i nista se ne desava...
-
Softver - preporuke
Nece preko Nera da ga nareze kao boot disk, jer ima fajl veci od 2GB sto "nije dozvoljeno"... Sta da radim?
- Softver - preporuke
-
Iron Maiden
Lucky bastard
-
Falling Skies (2011-2015)
Dobro je pocelo. Valjda nece biti brzo otkazano, kao vecina serija ovog tipa u zadnje vreme.
-
Laptop
Valja li ovaj i je l' se isplati da ga uzmem za te pare: http://www.gigatronshop.com/laptop_racunari/dell_inspiron_n5010_15r_core_i3-380m_-_crna-8381
-
Adrenaline Mob
I na Facebook-u je takav teaser. Nemaju jos label, tako da se ne zna kad ce izaci...
-
Softver - preporuke
Moze proveren link za Windows 7 sa serialom i svim sto treba da radi kako valja?
-
Dream Theater
Izasli semplovi za Allen-Portnoy album, otvorio sam temu na Rock & Hard Rock da se ne spamuje ova tema... http://www.yumetal.net/forum/topic/52012-adrenaline-mob/page__pid__2364275__st__0entry2364275
-
Queen
Ne bih znao. U svakom slucaju, Stevena Tylera je sjajno skinuo. Za AC/DC i Metallicu je ipak najbolji Jim Breuer.